Morderczyni Renata K.

Było podobno tak: Chłopczyk zgubił sznurowadło od bucika, a miał tylko 6 latek. Macocha pyta, co ma zrobić, aby odzyskać sznurówkę, ale mały nie zna odpowiedzi, a więc w ruch poszedł wojskowy pas ze sprzączką i biła go gdzie popadło. Biła nie pierwszy raz i w końcu zabiła! Nikt nie widział, nikt nie słyszał, że owa kobieta w bestialski sposób znęca się nad pasierbem i jest to dość typowe, bo po co się wtrącać!

Jednak zabójstwa nie dało się ukryć i została, ta deklarowana katoliczka skazana na 15 lat więzienia, ale wyszła po 10 latach za dobre sprawowanie, bez zastrzeżenia, że ma się już nigdy nie zbliżać do żadnego dziecka, ale o ironio – morderczyni dostaje pracę w szkole jako nauczycielka, ale to nie wszystko, bo jest także doradcą w Ministerstwie Edukacji!

Nikt nie sprawdza jej przeszłości i wszyscy ją szanują przez 5 lat, aż tu nagle pewien redaktor ujawnia kim jest Renata K. !

Internet grzmi, media huczą, a moje zdanie jest takie, że w Renacie K. wciąż mieszka bestia, której nie uzdrowił wyrok więzienia. Ona tylko już nie miała obok siebie tak blisko, bezbronnego dziecka!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s