Wielka wycieczka rodzinna :)

Raz do roku w moim województwie odbywają się Targi Rolne, a bliżej w miejscowości Barzkowice. Pojechaliśmy tam  rodzinnie, aby przejść wielki kawał pola, na którym są rozstawione kramy ze wszystkim, dosłownie ze wszystkim. Można kupić przede wszystkim różniste rośliny i oczywiście zwierzęta, bo to są targi w końcu rolne, ale nazwa jest zdecydowanie myląca, bo napotkamy kramy z pościelą, firanami, obuwiem, ubraniami i wiele kramów było ze starociami, militariami i wielki plac z rolniczym sprzętem, a więc ogromne traktory, w których opona jest większa od człowieka. Kombajny, piły, pompy itd.

Ludzi było tyle, co na ulicach Tokio i trzeba było się pilnować, aby się nie zgubić, Ruch powolny – posuwisty i człowiek za człowiekiem na targi i z targów i to było najbardziej męczące, ale warto raz w roku spotkać na polu taką ilość ludzi, którzy przyjechali z całego województwa w celu zakupów, bądź tylko popatrzeć, albo zjeść sobie wojskową grochówkę, lub ogórka małosolnego z pajdą chleba ze smalcem – no fajnie było i odjeżdżając pożegnałam Barzkowice do następnego razu.

Zrobiłam parę zdjęć, co nie było łatwe, bo w kadr pchały się ludziska i nie mogłam sobie z tym poradzić.

Polecam Targi w Barzkowicach każdemu, kto ma działkę, albo ogród i jestem pewna, że nikt nie odjedzie, nie kupiwszy sobie nowej roślinki 🙂

4 myśli na temat “Wielka wycieczka rodzinna :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s