Babcia z Facebooka się buntuje, nawołując do bojkotu WOŚP, a nu, nu

Jest na Facebooku  taki tajemniczy profil, że Babcia zabiera młodym dowód, czy coś podobnego. Nie za bardzo śledzę, co też tam sobie zamieszcza na swojej osi ta Babcia, przeciwniczka partii PO, a wielbicielka PiS. Ani mnie to grzeje, ani mnie to ziębi. Niech sobie ludzie mają różnorodne poglądy, a wówczas jest ciekawiej przynajmniej. Coś się dzieje i adrenalina automatycznie się podnosi, ale nie mnie, bo jeszcze jestem w nastroju świątecznym. Otóż jednak dzisiaj, po oczach mi Babcia owa dała, odwróconym serduszkiem z napisem – „Nie daję Owsiakowi”. No więc, ja sobie od nowego roku zaprzysięgłam, że będę najgrzeczniejszą userką w sieci, choć zawsze staram się być grzeczniutka, ale jednak tym razem nie wytrzymałam i musiałam napisać swój komentarz. Babcia, jak to Babcia, nie chce dać Owsiakowi, ale jest zasadnicze pytanie, czy Owsiak chciał by Babcie choćby kijem tknąć! 😀 Odzewu nie otrzymałam. Może mój komentarz był niezbyt grzeczny, ale czasami moje paluszki , aż ciągnie do klawiatury.

Prezes Kaczyński podzielił Polskę na A i B, czyli na Polskę bogatą i Polskę biedną, a ja sobie myślę, że Jerzy Owsiak podzielił Polskę na wszystkie litery alfabetu, od A do Z, gdyż w jednym  zakątku naszego pięknego kraju jedni cieszą się na następną Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a w drugim zakątku się napuszają i zarzekają, że nie dadzą ani grosza największemu żebrakowi Polski.

No i okej, gdyż ja twierdzę, że z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Ludzie kochane, nic na siłę. Nie wrzucajcie grosza do puszek tych najętych niewolników, którzy w tym dniu poświęcają swój czas. Nie wpłacajcie smsem, a także nie licytujcie nic a nic, bo  nie wolno nikogo zmuszać do dania z siebie tej odrobiny empatii. Podkreślam, że różne fundacje też proszą  wpłacanie pieniążków na chore dzieci, na ich rehabilitację, a jednak nikt z tego nie robi żadnego szumu. To Jurek Owsiak wzbudza tylko takie kontrowersyjne zachowania Polaków. Nikt nie wpadł na taki pomysł, aby zapalić ludzkie serca. Nikt pierwszy nie zainicjował takiej wielkiej kampanii, o której głośno jest na całym świecie, a więc może jest to zwykła  zazdrość? Nie wiem, nie oceniam, ale wiem, że mimo buntu niektórych, padnie kolejny rekord, gdyż w  sercach Polaków mieszka wciąż dobro, także Babciu z Facebooka, poprawiam serduszko i nawołuję, że ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.

A i jeszcze jedno, aby przeciwnicy Owsiaka nigdy nie musieli korzystać z aparatury zakupionej dzięki orkiestrze, w celu ratowania życia. Niech państwo chroni jeno Wasze zdrowie i to by było na tyle.

3 myśli na temat “Babcia z Facebooka się buntuje, nawołując do bojkotu WOŚP, a nu, nu

 1. Witaj Kalinaxa 😉 jak to mówią „JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ”. No cóż każdy ma prawo wyboru, wrzuca pieniążki do puszki, albo i nie. Ja uważam, że mimo tego całego szumu i zamieszania, tego typu akcje i tacy ludzię są potrzebni. WOŚP zrobiła bardzo dużo, ludzie zrobili dużo dla innych ludzi. Bo przecież to my podarowujemy innym zdrowie i możliwość ratowania życia swoimi datkami na ten cel. A partie polityczne, a media, a wszystko inne? Gdzie te nawoływania z ich strony? Ja bynajmniej nie zauważyłam żadnych od polityków itp. Bo mało kogo obchodzą małe chore dzieci i potrzebujący pomocy ludzie. Prawda jest taka, że bez tego szumu nic nigdy by się nie działo, nawet jeśli ten rodzaj pomocy to żebranie i jest kontrowersyjny dla innych. Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę 😉

  Polubienie

 2. Agnieszko witaj. Politycy potrafią tylko przepychać się na stołkach. Teraz chcą odwołać Ministra Zdrowia na innego, ale co to to znaczy dla nas! Nic się nie zmieni, tylko nazwisko na stołku. Dlatego popierałam i popieram i jest przez wiele lat, moja i mojej rodziny cegiełka i nie wstydzę się tego. Pozdrawiam Agnieszko 🙂

  Polubienie

  1. Witam w Nowym Roku i życzę samych sukcesów.
   Przeciwników p. Owsiaka zaślepia chciwość, zazdrość i inne jeszcze niskie przywary. :)) Prawdą jest, że nikt w Polsce nie zrobił tyle dobrego co On, chociaż śmiem twierdzić że już „to” ma najmniejsze znaczenie a tylko pieniądze które zebrał. I właśnie to bardzo w oczy kłuje, w szczególności KK.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s