Kulturalna rozmowa z Dorotą Zawadzką :(

 • Oczywiście na profilu Pani Zawadzkiej ani słowa o finale WOŚP, żadnego nawet lajka pod postami dotyczącymi Orkiestry. Jakież to przewidywalne. Ale cóż, nie ma to jak ustawić się w tym samym rzędzie z poglądami na WOSP co posłanka Pawłowicz. Pogratulować.

  Nie lubię ·  · 6 godz. temu

  • Ty i Magdalena M lubicie to.
  • Marzenka N  Uważam, że od finansowania zakupów dla szpitali są wyznaczone w Polsce inne instytucje niż WOŚP, które mają pieniądze m.in.z podatków, składek zdrowotnych itp. Ministersrstwo Zdrowia korzysta na tym. Jeśli kupujemy coś/sprzedajemy, mamy jakieś oszczędności -musimy od tego zapłacić podatek. A tu wkładając do puszki ktoś ma czysty zysk, pieniądze które są nieopodatkowane. Być może opodatkowane, ale w jedną stronę, tj osoby oszczędzającej.
  • Elżbieta S  Tak niesłychanie smutny profil, ale psy szczekają, karawana jedzie dalej!
  • Dorota Zawadzka Elżbieta S
   Jesli już coś piszesz pisz zgodnie z prawdą..
   http://kalinaxa.blogujaca.pl/…/wczoraj-zadalam-pytanie…/ – uwaga, uwaga na Alerty Google znaleziony mój blog. Miło mi 🙂
  • Elżbieta Sa’ga A niby gdzie skłamałam?
  • Paulina N  Elżbieta S, no przecież tu każdy kto nie zgadza się z jedynie słuszną ideologią Zawadzkiej jest kłamcą, niedouczonym idiotą, albo kretynem nie potrafiącym czytac. Zapomnialas? Doczytaj, pisz prawdę i na koniec pomodl się do ołtarzyka z Zawadzką na zdjęciu.Jak wszystkie fanki tutaj
  • Edyta K oj kobiety…czy na swoich profilach umieszczacie „rzeczy”,których nie popieracie,których nie lubicie albo z którymi się nie zgadzacie? Wątpię szczerze…Ja popieram WOŚP i wspieram corocznie ale nie każę robić tego innym…Pomoc w tej materii zawsze jest dobrowolna,chyba,że jakiś przymus i obowiązek do wspierania Jurka Owsiaka zaczął obowiązywać? I Ci co nie popierają to są „BE”? Znam wiele osób,które wybierają sobie jedną fundację i przez cały rok wpłacają na jej rzecz pieniążki i nie uczestniczą potem w innych akcjach w tym też w WOŚP i co też są ‚BE”?
  • Dorota Zawadzka Paulina na ból głowy polecam wziąć tabletkę a na ból d… może jakiś czopek.
   I leczyć raczej nogi, bo na głowę to już za późno.
  • Paulina N  Hahha prosze bardzo jak pani niani puszczają nerwy ( mam nadzieję, ze nie zwieracze przy okazji )  Poziom dna i osiem metrow mułu.
  • Dorota Zawadzka Paulina Nerwy? Żartujesz chyba  Mam za tobą dobrą zabawę
  • Paulina N  Jasne
  • I ja od siebie tylko dodam, jak ławo zburzyć sobie wizerunek wypracowany przez telewizję. Oj pomyliła się ta wstrętna telewizja w wyborze na Supcio Nianię, bo przykładem raczej nie świeci i cóż więcej tutaj dodać – bywa po prostu chamska, a można było albo nie zabierać wcale głosu, bo dawanie, czy nie dawanie, to indywidualna sprawa każdego z nas, albo można było grzecznie właśnie odpowiedzieć, że to jest indywidualna sprawa i nikomu nic do tego. Skandal wg. mnie i nie uwierzę po czymś takim w ani jedno słowo tej pani, bo straciła daną jej szansę, a przecież mogliśmy się tak pięknie różnić.

10 myśli na temat “Kulturalna rozmowa z Dorotą Zawadzką :(

 1. Pani Super Niania ma swoj zawod wyuczony I wykonywany (z powodzeniem jak mi sie wydaje). Przez chwile osiagnela ogromna popularnosc I na fali tej popularnosci osiagnela nastepny etap – celebrycki. A pozniej zamiast plawic sie w blasku fleszy I zyc na fali tego status celebryckiego powinna zajrzec do swoich madrych ksiazek I wrocic na ziemie. Niestety sa „celebryci” I „celebryci”. Pani Super Niania nie miala tego szczescia, zeby zdrowy rozsadek przewazyl nad checia blyszczenia I pozwolila sobie na „wciagniecie” przez machine szolbiznesu. co dzisiaj negatywnie procentuje… Mialam szczescie ogladania wersji amerykanskiej Super Niani, rowniez wersji brytyjskiej. Anglojezyczna Super Niania graniczyla sie do robienia tego, co jej zdaniem potrafi robic najlepiej, czyli pomagania rodzicom, ktorzy maja problem wychowawcze z wlasnymi pociechami. Nie dala sie wciagnac w wir „celebrytyzmu”, bo jak sama stwierdzila, jest to dalekie od jej „misji”, ktora chce wypelnic, a ta misja jest niesienie pomocy najmlodszym, pomagajac i edukujac ich rodzicow. Wystarczy jej rozpoznawalnosc dzieki pokazywaniu sie na szklanym ekranie kilka razy w tygodniu I na tym zakonczyla. Niestety, nasza rodzima Super Niania rozmienila sie na drobne, uczestniczac w debilnych programach i starajac sie udzielac w tematach, o ktorych nie ma pojecia, powtarzajac jak papuzka kontrowersyjne opinie… Nie jestem fanka Posel Pawlowskiej, ale potrafie obiektywnie ocenic, ze jest buntownikiem, ktory bedzie zawsze mial swoja opinie, ktora to opinia bedzie inna niz opinia wiekszosci, Posel Pawlowska jest „wichrzyciele”, ale dzieki takim ludziom wywoluje sie dyskusje i czasami mozna spojrzec na problem z innej perspektywy. Roznica miedzy kontrowersyjna Posel Pawlowska, a nasza Super Niania jest taka, ze Posel wyraza wlasne (czasami totalnie oderwane od rzeczywistosci) opinie,za to niania jest typowa „kopiarka”. ktora nie ma wlasnego zdania, a podpina sie pod rewolucyjne slowa innych, po jakims czasie uwazajac je za wlasna opinie. Super Niania powinna potrafic wziac nozyczki i przeciac te teksyczna pepowine z celebrytyzmem, ktory jej szkodzi, a po zagojeniu rany i pustki – wrocic do tego, co potrafi robic – pomagac dzieciom i ich rodzicom.

  Polubienie

  1. Witaj Beatko, ale te nożyczki chyba gdzieś tej pani w domu się zagubiły i poszukiwania odłożyła, aby jeszcze popławić się w świecie sławnych ludzi, ale przyszła szara rzeczywistość i zauważyła, że też jest już zwykłym, szarym człowiekiem, takim jak ja i Ty i to musi boleć najbardziej.

   Polubienie

   1. Zgadzam sie. Nargorsze, ze jeszcze nie przyjmuje do wiadomosci, ze slawa odeszla – zostaje smrodek 🙂 W psychologii jest to bardzo fajnie nazwane: mechanism wyparcia… Predzej czy pozniej w koncu do Super Niani dotrze, ze „slawa” jej nic dobrego nie przyniosla, a stracila duzo ze swojej popularnosci. Przeciez kiedys, gdy pokazywala co potrafi robic naprawde dobrze miala podobny szacunek jak Jurek Owsiak wlasnie za pomoc dzieciom. W innej dziedzinie, a jednak! Dzisiaj rozmienila sie biedulka na drobne…

    Polubienie

 2. Niektórzy mają takie parcie na szkło, takie „chcenie” bycia autorytetem, że wygłaszając swoje „odkrywcze” opinie, nie zauważają nawet, kiedy zaczynają popadać w śmieszność. W przypadku pani Zawadzkiej dziwi to, tym bardziej, że często wygłasza opinie, jak to bardzo zależy Jej na dobru dzieci. Gdyby krytykowała inne przedsięwzięcia, byłabym w stanie Ją zrozumieć, ale jeśli ktoś pomaga dzieciakom, a Ona widzi w tym tylko zło, to czegoś tu nie rozumiem. Polacy nie są głupim narodem i nie dają sobie tak łatwo wcisnąć kitu. Gdyby Jurek Owsiak był oszustem, mogłoby Mu się udać, raz, czy dwa, ale nie 22! Według pani Zawadzkiej, Pawłowicz, czy posła Górskiego, którego nie znam z innych działań( a powinnam! ), cały nasz naród, jest narodem debili, bo dał się omamić Owsiakowi. No to ja się cieszę, że jestem takim DEBILEM !!!

  Polubienie

  1. Nie ma to, tamto. Ja wiem, że będę grała z Owsiakiem w dalszych latach. Ja mam wnuczki, które nie daj losie, będą potrzebowały sprzętu z Orkiestry. Sama się starzeję i nie daj losie, będę musiała położyć się do szpitala. Państwo wciąż jest niewydolne i państwo wciąż zawodzi jeśli chodzi o służbę zdrowia i to niestety jest smutna prawda. Owsiak robi niezwykle dobrą robotę, a ludzie popierający mają po prostu wyobraźnię, że życie czasami musi być podparte nowoczesnym sprzętem ratującym życie. Ubolewam, że DZ nie posiada w sobie tej wyobraźni.

   Polubienie

 3. Jestem po przeczytaniu tej facebookowej dysputy nieco wzburzona. Ale nie dlatego, że porusza sie tam temat WOŚP, bo od jakiegoś czasu pełno o tym dyskusji i większym albo mniejszych wojenek słownych. Jestem wzburzona postawą w tej dyspucie osoby medialnej- Doroty Zawadzkiej.
  Kobieta pracująca w mediach, mająca kontakt z dziećmi, najwyraźniej się tu zapomina.
  Osoba medialna, pracująca w mediach powinna mieć tę świadomość wypowiadania się w sposób kulturalny, gdyż z racji swojego zawodu propaguję odpowiednie zachowania społeczne. Otóż media i tym samym osoby w nich pracujące, które pokazywane są na wizji, i nie myślę tu tylko o dziennikarzach, pełnią określone funkcję, tak jak instytucja w jakiej pracują. A mianowicie obok tej najistotniejszej- infirmacyjnej, kształtują także opinię publiczną oraz tym samym i język tejże opinii publicznej. Tym samym poprzez pokazywane przez siebie zachowania oraz poprzez wypowiedzi jakie się ukazują w mediach wpływają na poglądy i zachiwanie społeczeństwa. Pani Zawadzka pokazuję jak kształtować zachowania u dzieci, jak wpływać na ich świadomość by postępowały tak a nie inaczej. Czy zatem osoba, która wyraża swoje poglądy w sposób chamski i niewdzięczny, może pracować w mediach i tym bardziej z dziećmi? nie sądzę. Nie opowiadam się tu za WOŚP ani przeciw. Chcę nadmienić iż każdy ma prawo do wyrażenia swoich poglądów na dany temat. Może być na tak i moze być na nie. Ale jeśli nawet wyraża już te poglądy, to nie wazne czy jest medialny czy też zwykłą osobą ze społeczećnstwa czy urzędnikiem , czy samym premierem, należy te poglądy wygłosić w sposób kulturalny i podać argumenty, równie kulturalnym językiem, które to stanowisko będa bronić. Wyrażanie opinii na temat danych postaw i zjawisk społecznych nie ma na celu wyszydzać resztę rozmówców, tylko za to, że są oni na Tak w danej kwestii. Pisanie komentarzy typu cytuję „na ból głowy polecam wziąć tabletkę a na ból d… może jakiś czopek.
  I leczyć raczej nogi, bo na głowę to już za późno”, jest tu nie na miejscu. poza tym jest obrażliwą i wulgarną formą świadcząca o braku szacunku dla innych. Zatem Przełożeni Zawadzkiej powinni to zobaczyć i moim zdaniem usunąć tę panią z pełnionych funkcji w TV, a m samym zakazać pracy w jakickkolwiek mediach oraz z dziećmi, ponieważ taka osoba wyrażajaca się w taki sposób nie ma najmniejszych kompetencji by kształtować umysły i zachowania najmłodszych a co dopiero reprezentować swoją personą media.
  Chamstwem i głupotą jeszcze nik niczego nie zwojował, barawo dla tej pani, która uświadamia na każdym kroku tejże rozmowy jaka jest niekulturalna i jak arogancka. A jedyną obroną i mozliwością dyskutowania są chamskie odzwyki.
  Pozdrawiam Pani Elu serdecznie 😀

  Polubienie

  1. Agnieszko, pełna racja i mnie się wydaje, że owa wypowiedź całkowicie wyklucza ową panią w moich oczach. Brak szacunku do rozmówcy i zachowanie jak w maglu jest karygodne. Jeśli tacy ludzie mają być dla mnie wzorem, to ja wysiadam. Pozdrawiam Agnieszko 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s