Od wczoraj jestem chora – wyłączyć telewizor?

Tak, mam dość, a zwłaszcza źle się poczułam po wczorajszej, kolejnej, odkrywczej konferencji prasowej Antoniego Macierewicza. Jestem chora też dlatego jak polska polityka jest bezczelna i niszcząca. Jarosław Kaczyński, ten, który chce za wszelką cenę rządzić krajem zwołuje debatę na temat stanu służby zdrowia i kiedy pojawia się na niej Minister Arłukowicz, ten w sposób bezczelny ją opuszcza. Ile trzeba mieć w sobie złego wychowania i na ile sobie ten „mąż stanu” jeszcze pozwoli?

Z drugiej strony patrząc, to dobrze, że Prezes jest taki ostatnio bardzo aktywny, jakby miał ADHD, gdyż to powoduje jak z wielkim hukiem słupki spadają w dół. Im więcej prezesa, tym mniej i szanse na posadzenie tyłka w gabinecie Premiera Tuska zostają już tylko w sferze marzeń. Jakiś poseł z dawnego PiS, wyleciał w pidżamie i kapciach, bo zapomniał się ubrać, ale nie zapomniał się nachlać i wziąć pistolet ze sobą, aby pokazać policji kto tu rządzi! Ile debilizmu siedzi w tych ludziach, którzy mają o sobie mniemanie, że są nad ludźmi i wszystko im wolno.

Z niepokojem oczekuję 10 kwietnia, bo Antek ma w ten dzień wyciągnąć kolejnego królika z kapelusza i nad wszelką wątpliwość udowodni „tym razem”, że to był ZAMACH! Mój fejbukowy znajomy Andrzej Rodan – pisarz, umieścił taką oto notkę i nic dodać, nic ująć!

W czwartek pod Pałacem Prezydenckim rozpęta się piekło polewane sosem z głupotki, martyrologii, szowinizmu, nacjonalizmu etc. etc.

 

10 kwietnia 2014 r. przypada 4. rocznica katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154M w Smoleńsku.

 

I w kraju rozpętał się Matrix organizowany przez Jarosława Kaczyńskiego, brata Lecha, oraz jego prawą rękę Antoniego Macierewicza, którzy byli zgodni, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, ale ZAMACH. Oskarżano przywódców Polski oraz Rosji o współudział w tym zamachu. Tworzono najbardziej fantastyczne teorie na poparcie tej tezy. Absurd gonił absurd od rozpylenia sztucznej mgły, słynnej brzozy, bomby i do trotylu, który „znaleziono” w samolocie.

 

Wybuch, sztuczna mgła przy pomocy celowo rozpylanego helu, czy skrzydło, które powinno przeciąć pień brzozy… To tylko niektóre z teorii spiskowych związanych z katastrofą smoleńską lansowanych przez Antoniego Macierewicza.

 

Na zdjęciu poniżej „Trzej przyjaciele z boiska, skrzydłowy, bramkarz i łącznik. Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni”. Na tym foto brakuje mi Beaty Kempy wielce szanownej i czcigodnej pogromcy GENDERA!

 

MIŁEGO DNIA życzę, a ja odchodzę na drugi krąg.


4 myśli na temat “Od wczoraj jestem chora – wyłączyć telewizor?

  1. Ręce opadają, Elżuniu, kiedy się tego słucha. Wybrańcy narodu maja ten naród za głupców, których można wodzić za nos. Kiedy to się skończy ?
    To już jest takie dno, że chyba nie są w stanie nas niczym zaskoczyć….

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s