Już nie trzeba zdejmować majtek, by stać się celebrytką!

Ponieważ wystarczy nazwać Premiera mojego kraju – Zdrajcą!

Nazwać Premiera zdrajcą i załapać się na dwa fan page na Facebooku i już jest się sławną i gotową do wejścia na salony i ściankę. Inne panice z dobrych domów dwoją się i troją, aby zostać zauważone, a tu pyk – jedno takie zdanie, bez żadnego uzasadnienia i podania jakiś sensownych argumentów i już!

Wstydźcie się rodzice i wstydź się szkoło! Rodzice, gdyż swoje poglądy wynosi się najpierw z domu, gdzie nie nauczono pannicy szacunku do głowy państwa, a jeśli nawet choćby, cała rodzina miała takie poglądy, to nie nauczono pannicy, że czasami powinno się, tak dla swojego dobra, zamknąć buziunię na kłódkę.

Opiekunowie pannicy w szkole, pewnie zwinęli się ze wstydu w kłębek i nie wiedzą, co z tym fantem zrobić?

Pannica pewnie uczęszcza na kółka różańcowe, gdzie też jej nie nauczono, że bliźniego nie powinno się obrażać bezpodstawnie i bez argumentów.

Wszyscy pewnie się zastanawiają, o co pannicy chodzi, a jej jeno chodzi o swoje pięć minut. Tylko pannica nie zdaje sobie sprawy z tego, że to jedno zdanie będzie się za nią ciągnęło już przez całe życie, a formacje polityczne są zmienne i nigdy nic nie wiadomo!

Pannica jest dobrze ubrana i zadbana i niech pannica cieszy się młodością i przykłada bardziej do formułowania okrągłych i zgrabnych zdań, bo ma z tym kłopoty. Pannica niechaj zda maturę, a potem wybierze się na dalszą edukację, bo widać, że rodzice nie skąpią i pannicy nie brakuje ptasiego mleczka. Pannica niech się nauczy dodatkowo kindersztuby, a potem, kiedy wszystko pannica ogarnie, być może nie wyrośnie na drugą posłankę Pawłowicz, czy jak kto woli – Kempę!

3 myśli na temat “Już nie trzeba zdejmować majtek, by stać się celebrytką!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s