Panie Owsiak – Bóg się na Pana obraził!

A dlaczego Panie Owsiak Bóg się na Pana obraził? Dlatego Panie Owsiak, bo jesteś największym grzesznikiem i bluźniercą w naszym, pięknym kraju. Zebrałeś Pan miliony na sprzęt do ratowania życia ludzkiego i sprzeciwił się Pan woli boskiej. Mało tego Panie Owsiak, gdyż zaciągnął Pan miliony ludzi do puszek i nakazał, aby wrzucali do nich nie tylko pieniądze, czasami ostatnie, ale także złoto i inne kosztowności. Niektórzy zdejmują jedyną obrączkę z palca i przeznaczają ją na zakup respiratorów, pomp, czy inkubatorów. 

Panie Owsiak, czy Pan oszalał już do końca, że Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała do końca świata i o jeden dzień dłużej, w kraju, w którym lekarze podpisują Deklarację Sumienia, a w związku z tym już rozpalili stos, aby Pana spopielić, bo tak się Pan stawia i grzeszy, że zasłużył Pan sobie tylko na stos, na stos!

Panie Owsiak, niechaj się Pan opamięta i idzie za przykładem posłanki Pawłowicz, która jako prawdziwa katoliczka, a może nawet  pierwsza, nie dała na Pańską Orkiestrę ani grosza. To jest prawdziwy przykład poszanowania, że co Bóg stworzył, to Człowiek nie powinien poprawiać, a Panu w głowie się poprzewracało i bezczelnie przeciwstawia się Pan – woli boskiej.

Pan jest szaleńcem, że zaopatruje Pan szpitale w  jakieś inkubatory, w których umieszcza się noworodki z zagrożeniem życia. Te malutkie stworzonka są pod opieką boską i albo przeżyją, albo Bóg powoła je do siebie. Czy to tak trudno zrozumieć Panie Owsiak!

Idźcie ludzie w pokoju Chrystusa i się rozmnażajcie, bo w wielu przypadkach nie otrzymacie recepty na środki antykoncepcyjne. Nie wolno ingerować żadną chemią, nawet w przypadku, kiedy w domu jest już 10 dzieci i końca nie widać – tak chce Bóg, drodzy ludkowie. Nie wolno usunąć wadliwego płodu z łona Matki, bo Deklaracja Sumienia kategorycznie nakazuje, że, co Bóg stworzył, narodzić się musi.

Pani posłanka Gosiewska widziała w swoim życiu dzieci szczęśliwe, poczęte w gwałtu, a więc Bóg tak chciał i taka jest jego wola, a więc drodzy ludkowie zapomnijcie o przysiędze Hipokratesa, bo Hipokrates Bogiem nie był.

Teraz wszystko jest w rękach Boga i drodzy ludkowie, czas w niego uwierzyć i swoje życie i zdrowie oddać z modlitwą po opiekę Boga.

Świat oszalał drodzy ludkowie i wracamy do średniowiecza, a ateistów będą wysyłać na stos, na stos, albo do trupiarni!

Przychodzi pacjentka do lekarza!

Doktor Ewa

Jeden z najbardziej popularnych 
seriali telewizyjnych
w poprzedniej epoce.

Piękna i atrakcyjna
aktorka polskiego filmu.

Tajemnicza krucha istota 
która
ratowała mi życie.

Sympatyczna uśmiechnięta 
i życzliwa lekarka
na moim oddziale.

Śliczna
zielonooka pachnąca
słońcem i najpiękniejszym
marzeniem
czerwcowej nocy
po prostu Ewa.

R. Mierzejewski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s