Trolla zabija się uprzejmością :)

Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze.(Carlos Ruiz Zafón)

I to jest cytat adekwatny do mojej sytuacji, w jakiej znalazłam się nie wiedzieć czemu od trzech lat. Mój blog stał się solą w oku u babinek z forum seniora i nie mogą przeboleć, że ktoś mnie tu czyta, a więc trzeba dowalić na o2, a mianowicie, że jestem pijaczką i wariatką, a  jest to wymysł pani mieszkającej w Hiszpanii,która zwiała tam za komuny, by ogrzać się w hiszpańskim słońcu, a może miała coś na sumieniu. Inne kanalie piszą, że z pewnością jestem ćpunką i tylko nie określają niby skąd ja te prochy mam niby brać – ja seniorka ha ha

Inne trolle imputują mi, że biorę jakieś prochy i niech im będzie, bo wyobraźnia ludzka nie zna granic i to piszą seniorki opuszczone przez bliskich, które żyją wyimaginowanym moim świecie, że niby mój mąż mnie zdradza z kobietami z gminu i są uszczęśliwione i idą z tą myślą spać – to psychopatki i przykro mi.

Jak odgonić się od psychopatek, samotnych wariatek, którym nie ma kto pogmerać między nogami? Nie ma innego wyjścia, jak zbyć je uprzejmością i zatkać im dzioba przesadnym – kłaniam się i całuję rączęta sfatygowane głupim klapaniem w klawiaturę i niech mi nikt nie pisze, że trolla nie należy karmić, bo należy karmić uprzejmościami takimi jak padam do nóżek, a w myśli –  żmijo poza nawiasem cywilizowanego świata i spójrz żmijo w lustro, bo powinnaś widzieć tam potwora i głupiego człowieka, że rzygać się chce!

4 myśli na temat “Trolla zabija się uprzejmością :)

  1. Kalinaxa, nie przejmuj się głupimi pomówieniami. To są osoby po prostu skręcające się z zawiści, które muszą dać jej upust. Same nie potrafią, lub nie mają odwagi prowadzić bloga, więc muszą innych szmacić. Wierz mi to nie są ludzie warci by zauważać ich wypowiedzi, ignoruj to i to najlepszy chyba sposób. Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

    1. Siedzą w tych swoich domkach samotnie i myślą, jak by mnie kolejny dzień dowalić i to jest ich sposób na życie. Nie przejmuję się kathi, tylko chcę zwrócić uwagę na zjawisko hejtu w sieci prowadzonego przez niekochane i opuszczone babinki, dla których jestem solą w oku. Jakie to smutne zjawisko, a ja mam za mało czasu już, aby się tym przejmować. Ja się potrafię cieszyć z życia i drobiazgów i ubolewam, że ludzie się spalają w tak głupi sposób, miast ciszyć się z życia. Dziękuję za wsparcie i nie życzę nikomu takiego hejtu.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s