Miała być wspaniała sztuka na deskach teatru, a wyszedł kiepski skecz!

Aktorzy już przebrani w stroje kostiumowe z wyrytą na blachę swoją rolą, aby sztuka się udała niesłychanie, bo każdy aktor czeka na to, co jest dla niego najcenniejsze, czyli wdzięczność publiczności i wielkie brawa. Aktorzy do swojej roli szykowali się od dłuższego czasu, aby zaskoczyć i oczarować swoich widzów, a więc w przeddzień premiery przymierzali te stroje, czy wszystko pasuje i współgra z makijażem i perukami, bo ma być wszystko zapięte na ostatni guzik.

Jakie było zdziwienie i zaskoczenie w dzień premiery, kiedy to dowiedzieli się, że główny aktor, wiodącej roli – zachorował i nie powiadomił pozostałych, że leży w szpitalu, bo buźka mu spuchła od pyłków kwiatowych, albo od porażki x 8 🙂

W teatrze zapanowała panika i wielkie poruszenie, bo widzowie już się zjawili i rozsiedli na uroczystościach z okazji 25 lat wolności, a tu nie ma głównego bohatera. Panika była tak wielka, że aktorom pomyliły się role i każdy kłapał od rzeczy, że główny aktor leży w szpitalu, a może jednak NIE! 

Widzowie też się zaniepokoili, bo czekali na wspaniały artyzm i doznania, a otrzymali kiepski skecz, z marnymi aktorami, którzy przebrani w stroje sceniczne wyglądali jak clowny, bo im się te makijaże rozmyły i wyglądało to kiepsko i żałośnie.

Widzowie sobie natychmiast przypomnieli jak to było podczas ogłoszenia stanu wojennego, bo wówczas także zawiódł główny bohater, ponieważ po wypiciu kakałka i zwleczenia się z łóżka o 12 w południe, wyszedł do kościółka i tam mu się objawiło, iż widzowie na niego czekają, ale się nie doczekali, bo główny aktor był na tyle tchórzliwy, że wolał skryć się pod spódnicą mamusi, niż zagrać jakąkolwiek rolę.

I tak minęło 25 lat i mam nadzieję, że widzowie, mając doświadczenie już do tego teatru się nie wybiorą, bo mając doświadczenie 25 lecia, butów na darmo nie zedrą, aby pójść do teatru, na powtórkę z rozrywki.

Ten aktor z pewnością 10 czerwca pojawi się na Krakowskim Przedmieściu i to jest jedyna scena jaką uznaje, aby zebrać obok siebie klakierów i zagrać swoją rolę z łuczywem w ręku 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s