Chcę wyjechać na wieś!

Tak, nie pomyliłam się w tytule. Chcę wyjechać na wieś i gdybym miała dokąd, to już by mnie nie było w tym świecie, w jakim obecnie jestem!

Niedziela dzisiaj jest i włączam telewizor w celu zrelaksowania się, a tam? Tam znowu podsłuchy i knowania możnych naszego kraju, którym słoma wylazła z butów. Drugi, a może trzeci tydzień o niczym, tylko o podsłuchach i kiedy otwieram lodówkę, taśmy spadają mi na podłogę  – jeszcze cieplutkie jak świeże bułeczki. No noga motyla, ile jeszcze to potrwa, bo Wprost ogłasza, że będzie dawkował niczym tabletki do ssania i niech sobie naród possie i przetrawia ten chlew, jaki z naszego kraju zrobili ci piękni, tacy amerykańscy politycy.

Nie zawaham się napisać, że 25 lat naszej wolności poszło w pi…zdu. Nie zostało nic, a tylko niesmak i żal, że zaczęłam w pewnym momencie im ufać. Myślałam, że im zależy na nas. Myślałam, iż robią wszystko, aby nam się żyło lepiej i dostatniej, a okazuje się, że patologia w garniturach wciąż myśli tylko o swoich dupskach. Dość!

Mikołaj Rej powiedział już dawno, że Polacy nie gęsi, swój język mają, a pewnie, że mają, bo na taśmach nie brakuje słów na k i ch, które padły z ust patologii w garniturach, drogich zresztą. Żel na głowie, a w głowie knajacki język o robieniu laski i mierzeniu przyrodzenia.

Jak dobrze, że w domu są dwa telewizory, bo mąż jeszcze ma cierpliwość do bandy szwendającej się po drogich lokalach, a ja już NIE! Dlatego polecam zmęczonym, film, znajdujący się na VOD, pt. „Lokatorka” z pierwszorzędną rolą Travolty. Trzeba uciekać jak najdalej, w inne rejony, aby zapomnieć, że w koło otaczają nas cwani i wyrachowani. Mnie obrzydło do wieczora, a jutro to się dopiero dziać zacznie. Może przeżyję bez tej wsi jednak. Odezwę się.

6 myśli na temat “Chcę wyjechać na wieś!

 1. Kto się dorwie do koryta, patrzy by było pełne i nie dopuszcza do niego byle kogo. Sam się musi najeść do syta, a inni? Co ich obchodzą inni 😦 Smutne to. Nie chce się tego wszystkiego oglądać i słuchać……

  Polubienie

  1. Dokładnie Antoneto. To już nie jest śmieszne, bo to już jest jakaś farsa. Daleko nam wciąż do demokracji i chyba nigdy się do niej nie dobijemy, jeśli będziemy wierzyli w obiecanki przedwyborcze. Ja już nie wierzę i pokazuję czerwoną kartkę przy urnie – dla wszystkich!

   Polubienie

 2. Kochana, nic Ci to nie da. Bywam w miasteczku i na wsi … wszędzie to samo. Draństwo i tu i tam. Wzoruj się na mężu … uzbrój się w cierpliwość. Niestety i drzwi do domu zamykaj. Paskudnie w polityce, w sąsiedztwie nie lepiej. Pozdrawiam. 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s