Ryję ze śmiechu, ponieważ niektórzy politykę wzięli na klatę

Tak się prześcigają seniorzy na forum, w udowadnianiu sobie, która opcja polityczna jest najlepsza i najbardziej etyczna, taka bliżej ludzi. Prześcigają się w obnażaniu mankamentów przeciwników politycznych. Szperają w sieci, wklejają linki, obrzucają się na forach błotem, że Prezes, tfu, Premier Kaczyński to mąż stanu, który poprowadzi lud ze swoją partią do obłędnego dobrobytu. Udowadniają Tuskowi niekompetencję, choć rządzi ponad 7 lat, a Prezes, tfu Premier Kaczyński niesłusznie przegrał bodajże 8 razy kolejne wybory i to wyborcy głupcami „som”.

Skręcam się ze śmiechu, że oblatana w polityce pani starsza z forum seniora, każe innym dyskutantom zbierać z podłogi protezy i pampersy, bo są głupie, że nie popierają Prezesa, tfu, Premiera Kaczyńskiego i tak się zastanawiam dlaczego nie zabierze się za poważną politykę, aby wesprzeć Prezesa, tfu Premiera Kaczyńskiego i nie zacznie wreszcie mu doradzać realnie, a nie wirtualnie.

Zamiast zgłosić się do wyczyszczenia butów Prezesa, tfu Premiera i podać mu szampon przeciw łupieżowy, który zaśmieca ławkę sejmową, to klika od rana do wieczora ścigając się na argumenty, jakby miało jej to zwiększyć licznik emerytury, czy też miał spaść deszcz, bo akurat jest susza, a kiedy leje, niech wyjdzie słońce, bo nóżeczki nieco marzną.

Lile i inne myślą, że od tego pisania Prezes, tfu Premier Polski zrobi się młodszy i zacznie myśleć przyszłościowo, aby wyzwolić nasz kraj od korupcji i machlojek. Zdzierają sobie paniusie lakier karminowy z paznokci, tłukąc w klawisze,  a poranny makijaż spływa im po liczku, bo się wnerwiają, szukają, szperają, szukają linków i niech mi żadna nie pisze, że je to bawi. Akurat – bawi! Jeśli mnie coś bawi to nie nie piszę, że seniorki są bezzębne i piszą bzdety, a wdaję się z nimi w polemikę, że z protezą da się żyć i rżymy z tego do rozpuku!

Seniorze, bagnet na broń i w drogę – zmieniaj politykę, zamiast iść do lasu na jagody i fijołeczki smykać i sobie pomykać – jakież durnoty „som w gronie seniorów” Golgota, to Pikuś. 😀

8 myśli na temat “Ryję ze śmiechu, ponieważ niektórzy politykę wzięli na klatę

 1. Jesteśmy ludźmi wolnymi. Każdy robi co uważa za stosowne. Ja też mam własny punkt widzenia. Przychodzą wybory i wtedy go wyrażam. Staram się nie robić z siebie ani bohatera ani ofiary. Staram się nie denerwować, zdrowie ważniejsze. Kiedyś byłem samorządowcem, napatrzyłem się – wystarczy mi do końca mojego żywota. ZDROWIE jest WAŻNE !. Pozdrawiam. 🙂

  Polubienie

 2. Jeżeli jest tak wiele popleczników Prezesa to czemu przegrywa wybory kolejny raz, czyżby jego popleczniczki zamiast iść na wybory wolą innych obrażać na forach 😉 Ja po prostu staram się unikać polityki jak ognia. Jak to mawiają gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie, więc po prostu lepiej nie wdawać się w dyskusje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

  Polubienie

 3. O polityce i kościele najlepiej nie dyskutować, bo ilu uczestników dyskusji, tyle zdań. A po co się denerwować. I tak na nic nie mamy wpływu. A może jednak? Tak, na wynik wyborów!
  Kogo sobie wybierzemy, ten rządzi!
  Pozdrawiam gorąco

  Polubienie

 4. Krytykujesz zacietrzewienie i tzw. klapkowatość osób wypowiadających poglądy polityczne, ale sama też wyraźnie dajesz do zrozumienia, że Tusk jest cacy, a Kaczyński be. Przynajmniej trochę bardziej cacy niż Kaczyński. Zachowanie bezstronności jest tu jednak trudne, nawet dziennikarzom się to często nie udaje. To, za którą stroną optują, szybko da się zauważyć po przeprowadzeniu kilku rozmów i programów typu „gadające głowy”.
  Nie zawsze wypowiadamy się szczerze na temat swoich poglądów. Zależy to od sytuacji, w której się znajdujemy.
  Stary dowcip:
  – A pan jakie ma poglądy polityczne? – pyta fryzjer.
  – Takie jak i pan.
  – Ale pan jeszcze nie zna moich poglądów.
  – Ale pan ma brzytwę w ręku.
  Problem dotyczy nie tylko seniorów, „młodych gniewnych” również.

  Polubienie

  1. To nie jest ze mną wcale tak. Wiele mi się w PO nie podoba i potrafię się do tego przyznać.
   Daję wyraz temu często na FB i staram się być obiektywna.
   Nie podoba mi się afera ostatnia i też się do tego publicznie przyznałam, a więcstaram się być
   bardzo obiektywna, ale nie wyobrażam sobie rządów pod przewodnictwem Prezesa. Oni już byli
   i nic się nie zmienili. Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s