Co będzie mi tu latał po moim niebie!

Wczoraj, parę minut po 16, kiedy byłam z mężem na spacerze i robiłam beztrosko sobie zdjęcia mojej okolicy – tam na dalekim wschodzie spadł samolot, który zestrzelili sobie  ot tak, separatyści, czyli bandyci rosyjscy. Nagle na niebie się rozbłysło i zahuczało i 80 niewinnych dzieci i innych ludzi, lecących na konferencję w sprawie AIDS, razem z papierem toaletowym zlecieli na ziemię!

Mam dziś dzień milczący i zastanawiam się komu na tym zależało, aby pokazać swoją siłę i utwierdzić świat w przekonaniu, żeby świat nie fikał nóżkami, bo Putinowi nie podskoczy nikt! Stary wyga z KGB wie jak ostrzec świat i się z morderstwa sprytnie wywinąć. Jestem przekonana, że Putin wie dokładnie, kto za tym stoi, bo stoi i on sam, jak twierdzą największe głowy tego świata, bo ja przy nich to ziarnko pisaku na pustyni.

Nie trzeba jednak być tęgą głową, aby kojarzyć fakty, bo skoro Putin powiedział a, to musiał powiedzieć i be i dlatego zmasakrował tych ludzi na ziemi ukraińskiej – jeszcze ukraińskiej! On ma swoich ludzi, wziętych z wojny w Afganistanie, wytrenowanych bandytów, którzy  tylko patrzą, aby nacisnąć na spust i odpowiedni guzik. Ma ludzi, którym zabranie komuś życia nie robi żadnego problemu i mogą potem spokojnie spać po dobrym rosyjskim kielichu zagryzając rosyjską słoniną i tak im się kręci – od akcji do akcji.

Ciekawa jestem, co jeszcze musi się stać, aby powiedzieć Putinowi – dość. Nie wierzę w żadne inne wytłumaczenia i konfabulacje, bo dla mnie winnym tego ludobójstwa jest właśnie Putin. Oczywiście nigdy świat się nie dowie prawdy, tak jak nie dowiedział się prawdy o Katyniu i innych grzeszkach tego narodu, bo świadków skutecznie się eliminuje, a tylko mam wielki żal, że kiedyś uczono mnie, że Rosja to wielki i prawy naród i najpotężniejszy na świecie. Tak mnie okłamywano, a teraz spadły mi klapki z oczu. Jakim smutnym musi być człowiekiem ten Putin, opływający w luksusy i w tych luksusach knujący następny plan, aby zaszokować świat, by pokazać, iż jest niezniszczalnym człowiekiem. 

Tacy dyktatorzy marnie kończyli w zasadzie i on też skończy marnie i w niesławie, pozostawiwszy po sobie łzy i gniew, a krwi nie zmaże ze swoich rąk już nigdy.

Zapaliłam świeczkę za zabitych  w tym zamachu i łączę się w bólu z rodzinami, a najbardziej za nic nikomu niewinne dzieci i idę kontemplować dalej, by jakoś dojść  do ładu z tym wszystkim, że w XXI wieku mamy to co mamy! 😦

6 myśli na temat “Co będzie mi tu latał po moim niebie!

  1. Ja jeszcze nie wyszłam z szoku… Straciłam wenę i dobry humor. Obawiam się najgorszego. Ten sukinsyn prze do trzeciej wojny światowej, uważa, że jest niezniszczalny i że może bezczelnie wciskać ciemnotę całemu światu, tak jak indoktrynuje obywateli Rosji. Tyle, że reszta świata ma swój rozum i wie, stoi za tą tragedią. Wkurza mnie tylko poprawność polityczna, te wszystkie ą i ę, zamiast powiedzenia wprost: Putin, jesteś bandytą!!!!!

    A na koniec takie małe pytanko, jakoś nie widzę swojego blogu na liście, a przecież był 😦 co się stało?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s