Jak Zawadzka rozmawia ze swoimi fankami

Dzień dobry 🙂
Zajrzałam sobie dzisiaj na profil facebookowy słynnej Doroty Zawadzkiej i wzorowej Super Niani, która na wstępie określiła swoją bytność na facebooku, że nie jest tutaj w pracy, ale żeby być wiarygodną wklejam jak to sama określiła:
„To nie jest PORADNIA psychologiczna. Zapraszam do dzielenia się radościami i smutkami, również na YThttps://www.youtube.com/user/DorotaZawadzkaPorady
Skoro nie jest w pracy, to prywatnie może zachowywać się jak czasami chamski użytkownik Facebooka, co wiąże się z frywolnym traktowaniem, że to tak ładnie określę – swoich rozmówczyń, które zachęca do dyskusji na wybrane przez siebie tematy, oscylujące wokół dzieci – ma się rozumieć. Porad tam moc, wskazówek dotyczących wychowania dzieci, też moc. Wszelkiego rodzaju rozmówek na tematy wszelakie dot. naszego, przyszłego pokolenia od wyboru do koloru.
Dorota Zawadzka czuje misję, ale skoro nie jest na swojej Osi czasu w pracy, to może swobodnie też komuś, kto brnie za daleko i nie zgadza się z czymś, poradzić, aby sobie kupił maść na ból dupy!
Bardzo dobra porada pada z pod klawiatury psychologa rozwojowego, a ja muszę się z aptece spytać, czy mają na stanie taką maść, bo o maści wybielającej to miejsce to słyszałam.
Moje zdziwienie, po jakże sympatycznej poradzie! 😀
Dorota Zawadzka
Spełnianie marzeń – „level 1” 
Zapraszam 

 • Beata De S-kropka „level”? to my nie mamy już swojego własnego języka? a tak ostatnio głośno w sieci o tych „amerykanizmach”. myślałam, że psycholog będzie dawał dobry przykład.
 • Adam Piekar Ale „sztormowa” fryzura?
 • Dorota Zawadzka Beata De S-kropka no wybacz, że cie rozczarowałam, czasem też przydeptuję kapcie i nie zawsze zjadam wszystko z talerzyka.
  I mam nadzieję, że cudzysłów zauważyłaś?
  I może maść sobie kup…na ból… dupy (dokończyłam ja).
 • Moni Ka jezusmaria!!! Dorota!!! Ty maśc polecasz???    
  NIEBYWAŁE
 • Marta Lewi-ska Level = poziom . Zalecam szklankę Jasia Wędrowniczka na rozluźnienie  bo od złośliwości robią się zmarszczki pani Beata De S-kropka
  Super Nianiu – nie idź tą drogą! 😀

2 myśli na temat “Jak Zawadzka rozmawia ze swoimi fankami

 1. A już myślałam (po tytule postu), że to Magdalena Zawadzka – moja ukochana aktorka jakoś źle traktuje swoje fanki. Odetchnęłam z ulgą, że to jakaś inna, której nie znam i sądząc po Twoim wpisie, nie mam czego żałować, że nie wiem kim jest ta pani.
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 2. Czarownico kochana. Magdalena Zawadzka, to kobieta z klasą i nie śmiałabym jej pomylić z tym czymś, jaką okazała się słynna, nakręcona przez media Dorota Zawadzka, mściwa, choć uważa się za inteligentną. Nie polecam moim córką, które są mamami, aby korzystały z jej rad w kwestii wychowania dzieci. Żenada jak dla mnie! Dobrej nocy 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s