Mam dobrą radę dla Premier Ewy Kopacz

No dobra. Mamy Kobietę w roli Premiera i ja uważam, że to jest super sprawa, bo gdzie diabeł nie może, to oczywiście babę pośle, a więc posłał babę do diabła – tfu między chłopów, niestety. To oni, ci mądrzejsi od bab już na starcie chcą dać Ewce kopa, tak aby się nogami nakryła, bo co to takie coś im się plącze i tylko przeszkadza i tylko głupio gada – a do garów!

Nie ładnie panowie dżentelmeni hm… Myślał by kto, że dobrze wychowani, co to kobietę nawet kwiatkiem nie wolno. Za to wolno po kątach medialnych z kobiety się wyśmiewać, a fe i tu mam pytanie gdzie te chłopy, orły, herosi, no gdzie – nie ma, nie ma, nie ma. Zostali jeno rozmemłane gadające głowy, które mocne są w gębie na Twitterze, wzorem Ziemkiewicza, co to po trzeźwości kobita nie chce  mu dać, ale jak się ją napije, to można ją sobie puknąć – chyba  w swój łeb biedny dziennikarzyno. Nie mam litości nad facetem, ojcem dwójki małych dzieci, który popisuje się elokwencją niczym z meliny.

Bo z chłopami to tak jest i kiedy kobieta jawi im się na horyzoncie, to albo chcą ją brać, albo jak już nie jest w wieku rębnym, obrobić jej cztery litery. Takie czasy mamy drodzy państwo, że kobieta musi się nadal przebijać i udowadniać, że wcale nie jest od chłopa gorsza. Nie lubią tego mężczyźni, gdy kobieta im w drogę wchodzi, bardzo nie lubią, a więc!

Mam dobrą radę dla naszej Pani Premier. Potrzebny jest na gwałt dobry stylista, aby Ewkę ubrać tak, aby budziła w mężczyznach niekwestionowany respekt, a Ewa jest jak wino, bo im starsza, tym lepsza, a więc kłopotu stylista nie powinien mieć żadnego. Pani Premier jest długonogą kobietą i tego nie można jej odebrać. Szczupła jest, a więc ja ją widzę w eleganckim, prawie męskim garniturze, białej koszuli i oczywiście z krawatem. Włosy mogą być przylizane, takie trochę retro i koniecznie delikatny makijaż, ale usta krwawe, budzące pożądanie, tak – pożądanie i żadnych tam garsonek, codziennie w innym kolorze. Żadnych babskich apaszek w kolorze róż, szaliczków, sryczków. Nic z tego, tylko krawat, albo mucha i gwarantuję, że skończyły by się pokątne podśmiechujki – ręczę za to swoim laptopem, że respekt byłby murowany.

Ale pojechałam – co nie? 😀

12 myśli na temat “Mam dobrą radę dla Premier Ewy Kopacz

 1. Masz absolutną rację. Jakoś nie słyszałam wśród rozbawionych panów aby którykolwiek z nich wsparł naszą premier dobrym słowem. Tylko głupie „hihi haha, bo ona taka emocjonalna, wiadomo, baba…”. Zawiść i buractwo wyłazi( nie uwłaczając burakom ).Pozdrawiam. 🙂

  Polubienie

 2. Ja rozumiem, że prześmiewczy, jednak niektórzy uważają na serio, że kobieta jeśli już dochrapie się wyższego stanowiska, to powinna zacząć się ubierać i zachowywać jak chłop – jeśli nie garnitur, to przynajmniej garsonka doń podobna, zero kobiecych akcentów typu biżuteria, półbuciki na niewielkim obcasiku. Ja jestem zdania, że kobieta to kobieta. Oczywiście takim stanowiskom publicznym nie przystoją dekolty po pas i obwieszenie biżuterią jak choinka, fryzura na irokeza i złote pantofelki, tak samo jak mężczyznom na stanowiskach nie wszystko wypada, jednak ładna kiecka, koraliki i makijaż niczemu nie przeszkadzają. Ważne są kompetencje.

  Polubienie

 3. A ja ją lubię niezależnie od tego jak jest ubrana. Lubię ją bo jest kobietą. A faceci muszą się przyzwyczaić, że kobieta działa, mówi i robi inaczej niż oni.

  Faceci przestaną się śmiać jak ich po kątach porozstawia.

  Chcę aby jej się udało. Przecież to samo było z
  Margaret Thatcher wysunęli ją bo uważali, że szybko odpadnie.

  A ona im pokazała.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. Zapraszamy do dodania bloga w serwisie zBLOGowani! Mamy już ponad 3000 blogów z 22 kategorii.
  Należy założyć konto jako bloger i w 2 krokach dodać bloga do serwisu. Nasz robot sam pobiera aktualne wpisy i prezentuje je tysiącom użytkowników którzy codziennie korzystają ze zBLOGowanych. Dla blogera to korzyść w postaci nowych czytelników i większego ruchu na blogu. Zapraszamy!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s