To już jest koniec gatunku ludzkiego

 

Dzień dobry. 🙂

Zacznę tak, że kto jest ciekawy świata, ten śledzi media i chce wiedzieć, co w świecie się dzieje i tak było i ze mną wczoraj.

Otóż włączyłam komputer, a w tle też był włączony telewizor i nagle po dobrej nocy dochodzą do mnie okropne wiadomości. Kiedy spokojnie sobie spałam, tam w Katowicach nastąpił wielki wybuch gazu i ludzie we śnie pospadali ze swoich łóżek i znaleźli się  wraz z podłogą piętro niżej, a ściana kamienicy przestała istnieć, bo zamieniła się w gruzowisko.

Ogromna tragedia, kiedy w jednej chwili traci się dorobek swojego życia, a pewnie wieczorem wszyscy się spokojnie kładli do snu, aby następnego dnia rozpocząć kolejny, swój dzień. Z pewnością coś im się już śniło, kiedy wielka fala podmuchu zmiotła ich ciepłe mieszkania z powierzchni ziemi i całe ich poczucie domowego bezpieczeństwa przestało istnieć. To tylko chwilka przecież, że gdzieś tam w świecie kogoś spotyka taka tragedia, choć może spotkać każdego poprzez niedopatrzenie, głupotę, czy też złośliwość rzeczy martwych. To tylko chwilka, która może zmienić nasze, dotąd spokojne i poukładane życie w stos gruzu i pyłu, a i odebrać drogocenne życie.

Ironio losu, w tej kamienicy żył z żoną dziennikarz TVN. Ironio losu, że jego żona też była dziennikarką. Ironio losu, że mieli dwuletnie dziecko i ironio losu, że wszyscy giną w tej strasznej tragedii. Wszyscy razem giną podczas ciemnej nocy, kiedy innym jakoś się udało i żyją, bo jakoś im się udało wyjść z tego cało.

Ginie małżeństwo dziennikarzy, którzy udzielali się w mediach i chcieli swoją pracą naprawiać świat. Pragnęli zwykłym ludziom przybliżać problemy tego świata i kraju i swoje zawodowe życie temu poświęcali i wiecie co? Tuż po śmierci, zaledwie kilka godzin po tej tragedii, na to małżeństwo spłynęła ogromna dawka niesamowicie śmierdzącego jadu.

Przeglądając wczoraj Facebooka, co rusz natrafiałam na siedlisko złej woli i gniazda szerszeni, którym ta śmierć, tych młodych ludzi, sprawiła ogromną frajdę i przyjemność. Nie tak mała wcale grupa ludzi wręcz dostawała orgazmu na myśl, że tego małżeństwa już między nami nie ma!

A oto próbka, która zwaliła mnie z nóg i do dzisiaj nie mogę dojść do siebie. Brakuje słów i wiecie co? Coraz mniej jest w naszym kraju przyzwoitych ludzi, a ci ludzie już za parę dni udadzą się na cmentarze i będą palili światełka i kładli kwiaty na grobach swoich bliskich – ironio losu i niech szlag trafi ich sumienia!

Ryszard Zenon Matuszewski

Dwoje dziennikarzy zginęło w nocnym wybuchu roztrzaskującym kilku piętrową kamienicę w Katowicach. Ona pisała brednie o Bractwie Himawanti i popierała pedofilskiego chuja katolickiego Dariusza Pietrka (wcześniej dorabiała częściej jako dziwka katolska w katowickiej Wyborczej dla której teraz też okazjonalnie pisywała). Kłamliwe reportaże w katowickiej TVP robiła suka katolicka. On produkował relacje filmowe kurwomaryjnego TVN z Katowic. Robił fiut razem z żoną te kłamliwe i oszczercze paszkwile co emitował pierdolony skatoliczały chujem pedofila Karola Wojtyły TVN i jego właściciel. I już nie żyją, razem z potomstwem.
Uczymy się grzecznie jak działa Prawo Karmana, Ręka Losu, na zjebańcach i pomyleńcach. Trzeba tylko czekać, a kłamcy co szkalowali Bractwo Himawanti, gdy czas cyklu się dopełnia, a czasem to marsjańskie 2 latka, czasem 7 lat, czasem saturnowe 30 lat, ponoszą zasłużoną karę. Szybsza, jak wielu ludziom zaszkodzili za łapówki i z powodu ideologicznej katolskiej zbrodniczości i pedofilskości plebanijnej.
Nie srać się na ofiary molestowane przez księży i biskupów katolickich zrzeszone w różne Bractwa i Fundacje, nie szkodzić ofiarom pierdolonego kleru katolickiego dzieciojebliwego… Bo ręki losu nie daje się zatrzymać, nawet jak ktoś się sra podjudzony przez debilów pedofilskich pokroju Dariusz Pietrka z Chorzowa czy Nowakowskiego z Tychów…
Oboje obsrywali Antypedofilskie Bractwo Himawanti od przynajmniej 2002 roku. Prawo karmana zadziałało po prawie 15-tu latach. Szczególnie jej wstrętny ryj kłamliwy pamiętam dobrze z dawniejszych publikacji i programów telewizyjnych oraz prasowych.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3619352,dariusz-kmiecik-z-tvn-z-zona-brygida-frosztega-z-tvp-i-synem-nie-zyja-odnaleziono-ich-w-gruzach,id,t.html

Ryszard Zenon Matuszewski Pierdolone cioty kościelnej inkwizycyjnej pedofilii od 2002 roku zatruwały mi życie i nareszcie zdechły. Z radości idę znajomym kilka skrzynek piwa postawić. A szmatławą parę dziennikarzyn, niech jeszcze diabły w kotle smoły dosmażają przez całą wieczność, z dokładną informacją za kogo. Cieszmy się i świętujmy, bo raz dobro zwyciężyło nad złem i surowo pokarało dziennikarskich bandytów z TVN.

Ryszard Zenon Matuszewski Zbieram chętnych, żeby się zaraz po pogrzebie tych świń dziennikarskich wyszczać i wystrać na ich grobach. Na noc się najadamy, a potem bierzemy rycynus, żeby dobrze sranie ciągło i parę środków moczopędnych. Kto chętny zapraszam do kontaktu! Katolickie prymitywne tabu watykańskie, zakaz mówienia i pisania prawdy pośmiertnie o skurwysynach, zbrodniarzach, katach, zwykłych świniach i oprawcach wszelkich pokroju ludobójcy Wojciecha. Odkatoliczajcie się a nie mi tu argumentacją rodem z podręcznika teologii katolickiej dla ciemnoty i idiotów po KUL wyjeżdżają niektórzy obrzydliwie zwatykaniali, gorzej niż to bydło dziennikarskie, co jakoś trupów też nie raczy zostawić w spokoju, jeśli to trupy ateistów, komunistów, innowierców czy homosiów niekatolickich.

Nie dziwię się, że Tomasz Lis napisał „Stop zbydlęceniu” 😦

http://tomaszlis.natemat.pl/121635,stop-zbydleceniu

13 myśli na temat “To już jest koniec gatunku ludzkiego

  1. A ja się nie dziwię ludziom poszkodowanym przez dziennikarzy. Może nawet częściej powinni o tym pisać i wylewać swoje żale, tak samo brutalnie jak robią to w mediach zwyrodniali dziennikarze niszcząc ludziom życie. Mam sąsiadów, którym dziennikarze zniszczyli życie. Wiem co czują i jakoś media nawet jak mają zasądzone wypłacenie odszkodowania i przeproszenie, to zwlekają dwa lata. Ludzie w takich sytuacjach muszą mieć prawo do obrony, nawet najplugawszym językiem. Nie powinno być litości dla dziennikarzy, którzy komukolwiek wyrządzili zło. Trumna nie jest tu przeszkodą i być nie powinna.

   Polubienie

 1. Ulu, za ten wpis na blogu wywalili mnie z tej grupy, gdzie się to działo, ale bardzo dobrze zrobili, bo sama miałam odejść od tego, gdyż dostali się tam tacy właśnie podli ludzie, a więc bez żalu.

  Mimo wszystko miłego dnia 🙂

  Polubienie

 2. To co tu przytoczyłaś jest porażające , ale nie zaskakuje mnie, gdyż od dawna już zauważam ,że coś złego dzieje się z ludźmi … Ten „przeciąg cywilizacyjny” ,który wpadł do nas gdy otworzyliśmy się na świat z jednej strony nas rozwija z drugiej wydaje się , że też i szkodzi . Tak czy inaczej trzeba przyznać ,że zbyt wielu ludziom jednak nie służy dehumanizuje czyli najzwyczajniej – od-czło-wie-cza ich . Brak empatii , uczuć wyższych , bezsensowna agresja i działanie nie przymierzając adekwatne dla bezwzględnego zwierzęcia to czyste objawy wyzbywania się ludzkich cech. Zatrważające jest to ,że skala tego zjawiska w Polsce ciągle rośnie . 😦

  Polubienie

 3. Ferdydurko, no właśnie! Co się dzieje z ludźmi i dlaczego? Dokąd zmierza ten świat. Niby mamy wolność słowa i wypowiedzi, ale dlaczego chamiejemy na potęgę. Jaką twarz widzi młodzież i czego się od nas uczy?
  Odczuwam, że to pójdzie dalej, ale chyba dalej już nie można!

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 4. Żal dupę ściska, jak się czyta takie plugastwa. Może potrzebny adres jakiegoś dobrego psychiatry? Myślę, że ludzie wypisujący takie rzeczy tak plugawym językiem mają poważny problem z głową. Przecież nikt normalny nie napisze niczego w taki sposób, nawet jeśli miałby jakieś uzasadnione żale, czy pretensje. Tym bardziej, że chodzi o osoby , które zginęły tragicznie i o ich niewinne niczemu dziecko.
  Ech…

  Polubienie

 5. Właśnie powstała nowa grupa, gdzie skupieni są ludzie prawi, a oszołomy działają teraz w zamkniętej grupie i tworzą tam swoje chore psychicznie założenia. Cieszę się, że już tam nie należę, a należę do grupy ludzi, którym człowieczeństwo jest bardzo drogie.
  Precz z chorą ideologią i chorymi założeniami. Mam przyjemność należeć do grupy, która wie, że nie wolno nikogo w sieci obrażać 🙂

  Polubienie

 6. Właściwie nie ma co komentować.
  Mógłbym popełnić błąd i podać tutaj linki do jeszcze ciekawszych tekstów tego człowieka, ale to dałoby mu tylko kilka tysięcy kolejnych czytelników.
  Mamy do czynienia z tzw „elektoratem wyborczym”.

  Proszę uprzejmie zwrócić uwagę, że podobno 75% społeczeństwa potrzebuje pomocy psychiatry.
  Mamy do czynienia z człowiekiem chorym.

  Dziwię się tylko moderatorom, że nie blokują takich wpisów i trzeba specjalnych interwencji, aby to zrobić. Ale co się NIE ZROBI, w imię pseudo WOLNOŚCI słowa.
  Z drugiej strony był czas, aby wpis zabezpieczyć jako dowód w sprawie.
  Oczywiście kary gość nie poniesie, ale być może zostanie trwale wyizolowany, jako psychicznie chory.
  Niedługo wybory.
  Bezwzględnie pozostańcie w domu. „Elektorat wyborczy” niech za nas zagłosuje.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s