Bo Babcie wstają o 6 rano i budzą wnuki szurając kapciami :)

Wróciłam naładowana nową energią i wiecie co? Mimo, że to było spóźnione święto Babci i Dziadka, to nie przeszkodziło w niczym, aby Babcie i Dziadkowie stawili się w ogromnej ilości, by posłuchać wierszyków i piosenek przeznaczonych dla NICH!

Sala pękała w szwach i oklaskom nie było końca, a nie jedna Babcia i Dziadek z dumy uronili łezkę, bo nie da się obojętnie przejść nad tym jak bardzo się szkraby starały.

Potem był poczęstunek i uważam, że miło spotkać po wielu latach znane twarze Babć i Dziadków już wszystkich posuniętych w latach, ale jakże uśmiechniętych. I ja miałam mokre oczy – niestety, bo zawsze wzruszam się na takich imprezach, gdzie są dzieci.

Dziadkowie i Babcie uzbrojeni w aparaty i kamery oczywiście, aby pozostała pamiątka dla potomnych. Ja wolę robić zdjęcia, niż kamerować, bo uważam, że potem rzadko się zagląda do kamery i kaseta gdzieś się tam zawieruszy po czasie, a zdjęcia zawsze można sobie przypomnieć i ja też coś tam cykałam. Pierwsze zdjęcie, to moment oczekiwania, a potem już tylko były występy i mnie się bardzo spodobała piosenka, którą szkraby śpiewały, że Babcia szura kapciami od szóstej rano i budzi swoje wnuki. 😀

Oczywiście były piosenki, że Babcia gotuje smakołyki i do Babci i Dziadka można przyjść zawsze i się poskarżyć, czy też wyżalić he he.

To był fajny poranek, pełen emocji i będzie co wspominać 🙂

Druga Babcia Monika podczas poczęstunku 🙂

Moja siostra, która pracuje w żłobku przy przedszkolu i od początku ma pieczę nad moją wnusią 🙂

4 myśli na temat “Bo Babcie wstają o 6 rano i budzą wnuki szurając kapciami :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s