Jak sponsoring uratował pewną kobietę

To był jesienny dzień listopadowy kiedy to Renata biegła na wywiadówkę swojego syna. Biegła szybko, że mało nie połamała szpilek, gdyż nie chciała się spóźnić. Padał deszcz, a więc parasol zasłaniał jej częściowo pole widzenia, ale nagle kogoś potrąciła na chodniku i wyrósł przed nią mężczyzna. Zatrzymała się, aby przeprosić i spostrzegła, to, że wpadła na swojego męża, który wychodził z pracy i miał jeszcze coś do załatwienia w mieście.

Spytał ją, czy kupiła mu nowe koszule, które powinien mieć na wieczór, gdyż czekało go ważne spotkanie biznesowe.

Odpowiedziała, że nie zdążyła, bo miała w domu dużo pracy, jak pranie, wieszanie i prasowanie ubrań, a do tego życzył sobie każdego dnia świeżego obiadu, a nie żadnego podgrzewanego. Biegła codziennie na zakupy i każdego dnia gotowała mu obiad z dwóch dań i nie było mowy, by mu podała cokolwiek z poprzedniego dnia, bo takie miał wymagania.

Twierdził, że skoro on tylko pracuje, to ona powinna spełniać wszystkie jego zachcianki i często brukał ją, że jest leniwa i nie ma nic w domu do roboty. i Zasyczał przez zęby, że te koszule nie kupione, to jej wielki błąd. Krzyczał na nią na środku ulicy, że jest leniem i ma w nosie, bo te koszule są dla niego bardzo ważne, a ona nie pracuje i się opieprza, co go strasznie denerwuje. 

Nigdy nie mogła sobie pozwolić, aby się wylegiwać w łóżku dłużej, bo była jak wytresowane zwierzę, które od rana miało masę zadań do wykonania. Pierwsze, co robiła, to śniadanie dla synka i dla męża. Koniecznie musiało być ciepłe, a dla męża musiała być obowiązkowo poranna, aromatyczna kawa z odrobiną mleka. Wymagał tego od  niej i jeśli czegokolwiek zapomniała, to nie omieszkał ją zbesztać przy dziecku. Krzyczał i rzucał przedmiotami i wciąż powtarzał, że wybrał sobie za żonę kobietę, która nie słucha jego poleceń.

Byli 15 lat po ślubie i od początku małżeństwa taki nie był, ale z czasem beształ ją za każde niedociągnięcie. Potrafił też ją uderzyć, albo popchnąć tak po męsku, na ścianę, albo na jakiś mebel. Ściskał ją mocno za rękę, albo za szyję zostawiając ślady i siniaki.

Znosiła to, bo przecież on na nią pracował i na ich dziecko. Nie brakowało im niczego, a ona jeśli tylko wspomniała, że chce iść do pracy, by zarabiać jakieś pieniądze, to wywoływała w nim furię i pianę na ustach. Często kończyło się to na strasznej awanturze. Miała być w domu i miała się bardziej przyłożyć – wrzeszczał.

Codziennie odkurzała mieszkanie. Co tydzień zmieniała pościel i przecierała okna, by błyszczały. Starała się z całych sił, aby po jego powrocie z pracy nie było żadnego okruszka na blatach kuchennych, czy też kurzu gdziekolwiek, a więc żyła w strachu, bo wszędzie zajrzał i zawsze się do czegoś przyczepił.

On lubił seks, ale ona z nim już niekoniecznie, ale leżała potulnie w łóżku i często udawała orgazm i zapewniała go, że jest świetnym kochankiem. Po ukończeniu stosunku często płakała w poduszkę i miała do siebie żal, że daje się tak upokarzać i cierpiała, że żyje z facetem, któremu ulega, a on ma ją tylko za pomoc domową, służącą i kobietę do seksu w nocy, a w dzień traktuje ją jak wycierucha.

Miała dość tych lat,  które przeżyła z facetem roszczeniowym. Facetem, któremu trzeba dogadzać tylko dlatego, że on pracuje, a ona w tym związku była jak zwiędła róża. Miała dość, ale  któregoś dnia kupiła sobie sukienkę i kosmetyki zamiast zrobić zakupy na kolejny obiad.

Ubrała się seksownie, umalowała i kupiła wino, aby tak przywitać męża po pracy. Miała nadzieję, że jeśli będzie piękna, to on zobaczy w niej w końcu interesującą kobietę, a nie tylko służącą.

Wszedł do domu i zobaczył ją taką wystrojoną. Chwycił za włosy i pociągnął jak worek do łazienki i kazał zmyć z twarzy ten makijaż, a sukienkę porwał na niej i wyszedł wściekły, że wdała pieniądze na głupstwa, a obiadu mu nie podała. Wrzeszczał, że nie ożenił się z kolorową kurwą i żeby to był ostatni raz.

Któregoś poranka stanęła naga przed lustrem i zobaczyła w nim piękną kobietę. Zgrabną kobietę, tylko bladą i zaniedbaną. Nie dbała o włosy i nie dbała, by każdego poranka nałożyć sobie odżywczy krem i zrobić chociaż lekki makijaż. Nie miała zresztą w swojej kosmetyczce wielkiego wyboru. Tego poranka nie chciało się jej nic. Nie chciało się jej robić w domu wszystko od nowa jak każdego dnia. Nie spieszyło się jej by włączyć odkurzacz, aby odkurzyć czysty dom.

Usiadła w szlafroku z czarną kawą i otworzyła komputer. Wbiła hasło – poszukuję sponsora. Wyskoczyły jej dziesiątki stron i linków, gdzie kobiety ogłaszały się, by jakiś mężczyzna płacił im za seks.

Założyła swoje konto i również opisała siebie, że jest zainteresowana i szuka sponsora. Napisała najszczerzej, że życie małżeńskie jej jest dalekie od ideału i jest bardzo nieszczęśliwą kobietą i czeka  na pana, który ją w niebiosa zabierze i nie będzie nią gardził.

Odezwali się panowie w wielkiej liczbie, ale spośród nich wybrała Łukasza. Napisał, że też szuka szczęścia, a jest w toksycznym związku, gdzie jego kobieta go zaniedbuje i nie chce dać mu potomstwa i zastanawia się nad rozwodem. Pisał, że póki co nie chce rozwodu, ale zapłaci za dobry seks bez zobowiązań i stać go zapłacić za każde spotkanie tysiąc złotych.

Dała to ogłoszenie nie dla pieniędzy, choć nie było jej to obojętne, ale dlatego, aby przeżyć coś innego i świeżego. Umówili się w hotelu i ona pierwsza czekała na mężczyznę wybranego przez siebie. Siedziała na łóżku hotelowym ze ściśniętymi nogami i bała się.

Do pokoju wszedł przystojny mężczyzna, który od razu ją swoim widokiem poraził. Wyskoki, przystojny z tygodniowym zarostem. Nie wiedziała jak ma się zachować, ale to on przejął inicjatywę i po dwóch lampkach wina zaczął ją delikatnie rozbierać, a potem ułożył na łóżku i krok po kroku całkowicie mu się poddała. Nabrała do niego pełnego zaufania i oddała mu się bez reszty. Oboje przeżyli chwile wspaniałej ekstazy i po wszystkim ona opadła na łóżko i zaczęła łkać ze szczęścia, bo tak jej dobrze było.

Spotykali się na jej hasło. Pisała smsy, że mąż wyjechał w delegację i jest gotowa na spotkanie i tak ten romans sponsorowany trwał przez rok. Po każdym spotkaniu ona była jak w niebie, a pieniądze składała na koncie, nie kupując sobie nic za nie, bo nie chciała by mąż się czegokolwiek domyślał.

To była sobota i znów pobiegła jak na skrzydłach na spotkanie z facetem, którego zaczęła kochać. Z facetem, który otworzył przed nią bramy nieba, a także potrafił słuchać, a ona słuchała jego. Stanęła w hotelu w rejestracji i chciała zamówić ten sam pokój, kiedy za chwilę dołączył do niej Łukasz. Kiedy brali klucze do swojej jaskini miłości, to do hotelu przybyła następna zakochana para i od razu oboje zauważyli, że to był mąż Renaty i żona Łukasza, którzy tu przyszli w tym samym celu. Wszyscy stanęli jak wryci i nie wiedzieli jak się zachować. Wszystko Renacie się rozjaśniło dlaczego mąż jej nie szanował,  a Łukasz tylko jej szepnął, że ją kocha z całych sił i już mu nie zależy na małżeństwie, a tamci  dwoje niech robią ze swoim romansem,co chcą!

Wyjechali z miasta i wzięli rozwody. Renata zabrała ze sobą syna, bo mąż jej nie miał na to ochoty i nawet nie walczył o niego. Renata zarobione pieniądze ze spotkań z Łukaszem zainwestowała w ich wesele.

2 myśli na temat “Jak sponsoring uratował pewną kobietę

  1. Zakończenie, Elu, jak w bajce. Gdyby nie ten zbieg okoliczności i spotkanie przemieszanych par, okłamywanie się nawzajem ciągnęło by się w nieskończoność. Nerwy, ukrywanie, kamuflowanie, to na dłuższą metę może się skończyć tylko nerwicą. Czasem przypadek, nieoczekiwany, pozwala podjąć ostateczną decyzję.
    Pozdrawiam Elu

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s