Nowe hasło nie pomoże Prezydentowi – tak sobie dumam!

Dzień dobry. 🙂

Od rana trwa szaleństwo w Polsce tuż przed II turą dwóch tytanów, którzy przemierzają polskie miasta wszerz i wzdłuż aby przekonać do siebie elektorat i pozyskać  elektorat największego zwycięskiego Kukiza.

Czyste szaleństwo mówię tym, którzy nie śledzą tego i mają już szczerze dość, a ich nośniki medialne są w stanie spoczynku. Może i dobrze robią, a nie katują się jako ja się katuję.

Muszę napisać, że jestem już bardzo zmęczona tym przepychaniem się panów pretendujących do żyrandola i zmęczona tymi wszystkimi obietnicami, że jak ten, czy ten będzie rządził, to w Polsce stanie się cud, tylko kurza twarz skąd brać na to wszystko kasę?

Niemniej jednak dziś stwierdziłam, tak prawie na 100%, że ową batalię wygra i tu napisze, że jest mi przykro, ale wygra Duda!

Obserwuję młodego człowieka, nieźle się prezentującego w garniturze i w koszuli, który niczym perszing przemieszcza się i jest go wszędzie pełno. Rozmawia gładko z ludźmi i wysłuchuje ich problemów i o dziwo na wszystko ma odpowiedź.

Obserwuję młodość drodzy państwo, która jest zatroskana losami naszego kraju i jeszcze dodam, że bardzo wiarygodnie kłamie i głupi lud to kupuje.

Gromadzą się przy nim i młodzi i starsi i wszyscy łykają jak pelikany wyborcze obietnice, a on obiecuje, obiecuje, obiecuje i końca nie ma tych obietnic. Stoją przy nim jak już obok swojego Prezydenta z rozdziawionymi buziami i w przerwach skandują – Duda, Duda, Duda, to się uda!

Istnieje realne zagrożenie, że PiS do władzy powróci i nie ma to, czy tamto, bo Duda przywalił nieźle skostniałej PO i powalił na łopatki Bronisława Komorowskiego. Jest sprytny, rzutki i młody, a do tego pokazał swoją śliczną rodzinę i szczupłą żonę, która z młodzieńczą werwą podąża za swoim mężem, który jej przez 20 lat nie zawiódł.

Piękny obrazek takiego pana z udaną i śliczną rodziną, bo Anna Komorowska mająca zbyt dużo kilogramów podąża i owszem za mężem, ale porusza się niczym ciężkie działo, a więc bez porównania jest. 😀

Duda zmieni polską politykę i mniemam, że stanie się to zaraz po wyborach parlamentarnych, jeśli oczywiście wygra. Na mój chłopski rozum – wygra i będzie Prezydentem, ponieważ coraz bardziej podoba się Polakom.

Jest tylko pytanie, czy jeśli Duda wygra, to będzie tańczył jak mu zagra prezes Kaczyński? Podejrzewam, że nie będą to żadne ciepłe kluchy, niczym Marcinkiewicz Kaziu, a tupać będzie sam Duda i jako Prezydenta  bójcie się ci wszyscy w PiS, bo nie cieszcie się, że wasz kandydat spocznie na laurach, bo idzie nowe, młode, świeże, a w polityce będzie się działo ciekawie, choć bardzo nerwowo i ja będę to też przeżywać, bo jest we mnie trochę politycznej maniaczki.

Tak więc idzie nowe kochani i już nic nie będzie takie samo i o bym się myliła, choć strach się bać.

 

 

10 myśli na temat “Nowe hasło nie pomoże Prezydentowi – tak sobie dumam!

 1. Tu nie chodzi o podobanie się.
  Internet to wolność. On daje to, czego nie zobaczysz obecnie w tv. Dlatego leśne dziadki z niego nie korzystające, wierzą we wszystko co jest im przygotowane, zaserwowane i podane na tacy. Młodzi mają inaczej. Oni się inteligentniejsi, niż nam wszystkim się wydaje. Dlatego zamiast oglądać tv, analizują, piszą memy i wyłapują każde kłamstwo.

  I przede wszystkim, wierzą w zmianę. Bo co innego im pozostało?

  Polubienie

 2. Nawet nie wiesz Red ilu starszych ludzi siedzi w sieci i dyskutuje na tematy polityczne. Nie tylko młodzi są obeznani i mają swoje zdanie i sądzę, że wiek tu nie ma nic do rzeczy. Jak ma trafić na podatny grunt to kiełkuje 🙂

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 3. Ja jednak zauważyłam, że tak naprawdę starsi decydują o losie tego kraju. To oni są rozpolitykowani, oni chodzą do wyborów. Mają czas i chce im się polityką zajmować. Dlatego od lat ci sami wodzowie i te same wypalone osoby, które już nic nie zmienią, bo przyspawani do stołków dbają o swoje wygody i apanaże. Młodzi zabiegani, zapracowani omijają politykę z daleka. Wielka szkoda, że na własne życzenie pozbawiają się zmian na lepsze.

  Polubienie

 4. Mnie tam się wcale tak bardzo nie podoba. Ot, zwyczajny, nijaki facet. A jego żona? Nawet nie zapamiętałam, jak wygląda. Pani Anna Komorowska ma osobowość i klasę, nie widzę powodów do kompleksów. A już wszelkie bezsensowne aluzje do jej rozmiarów dla są po prostu żenujące.
  Co nie zmienia faktu, że w tej rundzie moim akurat kandydatem jest Andrzej Duda. I to bynajmniej nie ze względu na swoją własną osobę, lecz właśnie tego, spod którego protekcji się wywodzi. Szkoda, że tak musi być.

  Polubienie

 5. Też się ostatnio rozpolitykowałam. Do tego stopnia, że oglądam i Wiadomości, i Fakty. I słucham obietnic i przejęzyczeń. Do tej pory za najbardziej znamienne uważam słowa Komorowskiego o ostrzeżeniu „dla całej partii władzy”. Duda obiecuje, a Komorowski realizuje, w tempie zatrważającym. Jak tak dalej pójdzie, to zrobi w ciągu 2 tygodni wszystko, na co naród czekał 5 lat.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s