Spójrz czasami w niebo, a dobra energia spłynie :)

Już noc się zbliża i jest po debacie dwóch kandydatów na Prezydenta. Nie przeżywam już tak bardzo, a może przeżywam, bo zależy mi na losach mojego kraju i już sama nie wiem.

Jak oceniam debatę? Sądzę, że było 1:1 i w niedzielę wieczorem dowiem się na jakiego konia stawiają Polacy. Nie zdradzę tego, na kogo oddam swój głos, gdyż uważam, że to jest bardzo intymna sprawa każdego Polaka i dlatego wnerwiają mnie te wszystkie publiczne deklaracje, że zagłosuję na tego, czy tamtego. Mnie to nie bawi i nawet mąż mój nie jest do końca pewny, na kogo oddam swój głos.

Wiem jedno, że szanse są okropnie wyrównane i w niedzielny wieczór wyborczy możemy, my Polacy być niespodziewanie zaskoczeni, bo szanse optują 50/50, a więc oddychajmy ciszą wyborczą i przygotujmy się na tąpnięcie, bo wszystko się zdarzyć może.

Nie tylko polityką powinniśmy żyć, bo w maju w przyrodzie się dzieją różne rzeczy, a więc jeśli tylko potrafimy dostrzegać piękno przyrody, a jest na to świetny czas – spójrzmy w niebo, bo i na niebie dzieją się cuda, a ja Wam mówię, że jeszcze nigdy tak nie było, że jakoś nie było i tego się trzymajmy,

Świat jest piękny, a w naszym wieku niechaj nie tylko polityka nam towarzyszy, bo śpiew ptaków, zielone liście na drzewach i budząca się przyroda, to wszystko jest warte zauważenia.

Ja dziś uchwyciłam chmury w moim mieście, gdzie między nimi przebijało się słońce, a więc niechaj ten zbliżający się weekend natchnie nas wszystkich dobrą energią.

Dobrej nocy. 🙂

 

5 myśli na temat “Spójrz czasami w niebo, a dobra energia spłynie :)

 1. mnie dziś na porannym spacerze z psami powitało piękne słońce , ptaki zanosiły się w swych trelach …od razu żyć się chce . Polityczne trele/morele odbierają mi życiowy zapał . Obaj kłamią bo chcą władzy i urzędu … gdy opadnie kurz bitewny szary Polak zobaczy , że wszystko idzie starym torem … nic się nie zmieni – ja nie mam złudzeń.

  Polubienie

 2. Dzień dobry Ferdydurko. Prawdę samą napisałaś. Tak będzie i nie wiele z tych wszystkich obietnic zostanie zrealizowanych. To smutne, że tyle krzyku, a potem nastaje cisza, a obietnice znajdą się w koszu.

  Miłego dnia. U mnie słonecznie.

  Polubienie

 3. Debaty nie oglądałam ze względu na siebie oczywiście. Po co się denerwować, jak i tak wiem na kogo zagłosuję. Tego nic nie jest w stanie zmienić, nawet takie debaty też. A w niebo Elu patrzę każdego poranka, maszerując z kijkami w tej pięknej, miodem pachnącej, majowej scenerii. Pozdrawiam Elu 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s