Na każdym forum jest sobie taki ptasi móżdżek!

Do czegoś się przyznam, a do tego, że miesiąc temu zarejestrowałam się na forum seniora. Pisałam nie jeden raz, że dostałam tam bana i dwa lata mnie tam nie było. W związku ze zmianą operatora otrzymał mój komputer inne IP i tak dla zgrywy się zarejestrowałam, bo pomyślałam sobie, że jak mnie wywalą drugi, niesłusznie raz, to trudno.

Nick przybrałam dość zbliżony do mojego prawdziwego imienia i założyłam wątek, który miał pokazywać Polskę w ruinie, ale mi go przeniesiono do polityki i tak miesiąc już hula na tej chciał, nie chciał – polityce.

Zostałam natychmiast rozpoznana, bo i właściwie się nie ukryłam, a na forum jest taka klika, która tylko na nowych czyha, aby każdego rozpracować.

Okej i dalej ryzykowałam i ryzykuję, czy mnie odpowiednio i skutecznie nie zadenuncjują do Admina, ale próbują raczej, bardziej podłych metod, a zwłaszcza taka jedna, co to mi pistolet do głowy w nie jednym wątku przykładała.

Hiszpanka, taki ptasi móżdżek, która chwali się, że była kiedyś prawniczką, a ja zawsze myślałam, że prawnik, to ktoś na wskroś uczciwy i sprawiedliwy, a do tego pełen empatii. Pomyliłam się, gdyż owa prawniczka goni mnie po forum i robi prywatne przytyki i wyśmiewa się z mojego bloga. Ostrzyła sobie pazury na mnie przez wiele lat i kiedy się pokazałam, to mnie na każdym kroku tym szponem dziabnie, a to  po kostkach, a to w kolano i jeszcze czekam, kiedy zastosuje stary numer z lufą skierowaną do mnie.

Robię uniki, schodzę z drogi, przemilczę, ale dziś ptasi móżdżek tak mnie perfidnie zaatakował, że musiałam to zgłosić do Admina i jej post wyleciał w kosmos. Trochę to trwało, ale w końcu perfidne oskarżenie poleciało wprost na Plutona.

Wiem, że ptasi móżdżek nie zejdzie ze mnie, a więc muszę uzbroić się w cierpliwość, ale dam sobie radę, choć ciekawa jestem dalszych działań ptasiego móżdżka i do czego ten ponad 70-letni ptasi móżdżek jeszcze się posunie.

Najbardziej mnie dziwi, że niedawno ptasi móżdżek został wdową, a przecież podobno takie przykre doświadczenie zmienia ludzi, ale ptasiemu móżdżkowi się zwyczajnie nasiliła agresja. Bywa i tak, a ja mam ubaw po pachy, bo ptasi móżdżek wciąż podkreśla, że nie był nigdy w żadnej partii za czasów PRL. Trochę mnie to dziwi, to ciągłe podkreślanie, skoro w swojej bogatej biografii opisywał ptasi móżdżek, jak to brylował z aparatczykami na balach i bankietach w Warszawie, a więc coś mi tu zwyczajnie śmierdzi.

Wiem, jestem wredna pisząc o tym, ale tylko dlatego, że ptasi móżdżek ma już pięć lat obsesję na moim punkcie i czas rozliczyć ten niechlubny okres dla prawniczki z wysokim rodowodem!

Koniec!

6 myśli na temat “Na każdym forum jest sobie taki ptasi móżdżek!

 1. Ach Ela,
  to Ty tam jesteś?
  A ja się zastanawiałam od jakiegoś czasu gdzie Ty jesteś, jak tutaj Ciebie nie ma ha ha ha…..
  Na każdym takim forum są ptasie móżdżki.
  Ja do swojego już pewnie nie wrócę, chociaż nie raz mnie ciągnie, ale nie chcę sie denerwowac…
  ponieważ wiem, że tacy cwaniacy/czki gdzieś tylko czekają.
  Szkoda Elu Twojego zdrowia.

  Miłego Dnia 🙂

  Polubienie

 2. Ula, oj ogarniam wszystko jak widzisz. Jestem tu i tam i jeszcze gdzieś, ale bardzo grzeczna , bo lubię rozmawiać z ludźmi, ale z ludźmi, a nie z granatem zaczepnym bez zawleczki ha ha

  miłego dnia 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s