Poszukuj mądrze – ludzi w sieci

Dzień dobry 🙂

Ilu ludzi jest w sieci, tylu poszukuje w niej coś innego. Jedni poszukują przyjaźni, inni miłości, a jeszcze inni i ja do nich należę – dobrych ludzi – ot, tak zwyczajnie.

Gdziekolwiek jestem w sieci, poszukuję zwykłych odruchów serca i wcale nie muszą to być wielkie czyny, jak pomaganie potrzebującym, czy też chorym, ale zwyczajnych, ludzkich odruchów ludzkich, z nutką płynącej serdeczności.

Zwykłe dzień dobry, tak jak w życiu realnym i zwykłe pytanie – hej, jak się dzisiaj masz? 

Omijamy hejterów szerokim łukiem i nie wdawajmy się z nimi w żadne dysputy, a poszukujmy w sieci zwyczajnej ludzkiej natury, która poprzez swoje pisanie rozświetli Wasz dzień.

Zaręczam, że są tacy ludzie w sieci, którzy poszukują tego samego, co Wy i prędzej, czy później wpadniecie na siebie i się po prostu polubicie wirtualnie. 

Mam kilka takich osób na swojej drodze, z którymi mogę kulturalnie wymienić kilka zdań, których mogę pozdrowić, a Oni pozdrawiają mnie. Nie jest to forma codziennego słodzenia sobie i spijania porannych kaw, a jest to raczej wymiana poglądów na otaczającą nas rzeczywistość, na różne tematy z polityką także.

Nie jest to wielkie grono, ale jest, a więc cieszę się, że potrafiłam znaleźć kilka takich osób, a One znalazły mnie. 

Miło jest wejść do sieci, kiedy się wie, że ze strony tych osób nic złego mi nie grozi, a wiem, że mogę liczyć na nie, że wymiana poglądów odbędzie się w sposób kulturalny i ciekawy. 

Szukajcie więc i Wy swoich bratnich dusz, czy to na forach, czy portalach społecznościowych, a najbardziej na swoich blogach. To miłe, kiedy pisze się bloga i w komentarzach nie ma inwektyw, a jedynie kulturalna dyskusja, z której czerpią wiarę w człowieka, obie strony.

Aby ten dzień był dla Was miły, obejrzyjcie dwa klipy o zwykłej, z serca płynącej, ludzkiej naturze, bo można po prostu, prostymi słowami i zwykłym gestem uszczęśliwić drugiego człowieka, ot, tak zwyczajnie, poprzez jeszcze spotykany w świecie – odruch serca.

 

Czy zauważyliście CO ona napisała jemu na tym kartoniku?
„Jest taki piękny dzieńa ja nie mogę go zobaczyć …”

 

A może komuś udało się znaleźć miłość w sieci i miło by było, gdyby ktoś ją tu, u mnie opisał? 

6 myśli na temat “Poszukuj mądrze – ludzi w sieci

 1. Witam
  Może nie będę jej opisywać ale mojego ” nie męża” poznałam w sieci i nim pierwszy raz zobaczyliśmy się w realu minęło trzylatka znajomości na kamerce. Dziś mieszkamy razem już od roku spłacając wspólny nie wielki kredyty na mieszkanie i przymierzając się do ślubu 🙂 Oprócz miłości w sieci spotkałam wielu ciekawych ludzi z którymi utrzymuje kontakty. Ludzie Ci nie znają mnie osobiście fizycznie ale znają moje rozterki i problemy i nieraz pomogli mi gdy o to prosiłam. Teraz piszę bloga i mam nadzieje, że też zaprzyjaźnię się tu z ludźmi, bo lubię sobie pogadać, a może komuś moje gadanie w czymś pomoże, a może mi pomoże czyjeś gadanie ha ha ha ….masło maślane wyszło 🙂 Nie mam konkretnego celu pisząc tego bloga chce po prostu rzucić jakiś temat i pogadać o nim z innymi lub wyrazić swoje z danie u kogoś pod tematem, bo lubię sobie pogadać…Tu w sieci to ja wybieram z kim chcę utrzymywać kontakty a z kim nie, bo niestety w realu zbyt często muszę uśmiechać się choćby sztucznie do ludzi, których nie lubię lub mam za głupków.
  Aaaaa ……i zwracajcie uwagę na moje błędy w pisowni , bo ja naprawdę nie umiem pisać 🙂

  Polubienie

  1. Anno, życzę dużo, dużo szczęścia. Piszesz bardzo fajnego bloga i wpadam Cię poczytać i nie przejmuj się krytyką. Nie ma ludzi doskonałych.
   Dziękuję za opowieść i prosze pozdrowić – jeszcze nie męża hi hi

   Polubienie

 2. Od sobotniej burzy miałam utrudniony dostęp do internetu. I wiesz Elu jak mi tego brakowało? Nie mogłam swobodnie wejść na ulubione blogi , poczytać i skomentować, bo tylko chwilowo miałam internet bezprzewodowy od zięcia. Teraz widzę jak mi Was brakowało. Dzisiaj jest solidny wiatr , mam nadzieję, że nie odetnie mnie znowu od świata.
  Podzielam zdanie Uli. Przy klipie o oknie w szpitalu – wzruszyłam się. Są dobre serca na świecie i to jest budujące. Wszędzie można spotkać dobrych ludzi.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 3. Aniu, witaj już. Tak się zastanawiałam, gdzie jesteś, ale myślałam, że wnuki Cię całkowicie pochłonęły.
  Ja też cierpię, kiedy nie mam sieci. 🙂 To już uzależnienie 🙂

  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s