Która głupia kobieta poślubi mojego syna!

Dzień dobry. 🙂

W niedzielę omsknął mi się palec na pilocie i umarłam z przerażenia. Umarłam po tym jak chwilę zatrzymałam się na nowym show w TVN-ie pod dyrekcją Edwarda Miszczaka, którego po tym programie uważam za człowieka bez smaku i klasy.

Wyprodukowano serial pod nazwą „Kto poślubi mojego syna”, ale ja bym nazwę zmieniła na „Która głupia dziewczyna poślubi mojego syna” Dlaczego?

Do programu dobrane są cztery mamuśki ze swoimi wychuchanymi synkami, którzy nie są zdolni do podrywu w realu, bo są widocznie nieudacznikami życiowymi pod patronatem bardzo ambitnych mamusiek.

Czterech facetów i przed każdym  pręży się i wygina dziesięć dziewczyn, które są przepytywane bardziej przez potencjalne teściowe, niż przez samych zainteresowanych.

Mam pytanie do kobiet, które się szanują – dlaczego nie protestują, że z ich koleżanek w tym programie robi się wielkie idiotki, choć za kasę można zrobić z siebie i idiotkę, bo pieniądze nie śmierdzą nikomu?

Taki byczek, przyszły mąż ma za zadanie w tym programie znaleźć sobie żonę przed kamerami i na oczach widzów, co mnie bulwersuje, gdyż na koniec programu wszystkie dziesięć dziewczyn o różnej urodzie i intelekcie stoją przed byczkiem jak na ścięcie, a ten spośród nich wybiera sześć – na początek.

Jest to tak upokarzający program właśnie kobiety, które przeegzaminowane, przepytane i obejrzane od stóp do głowy stoją przed buhajem i trzęsą się jak osiki, aby tylko synuś z mamuśką dały jednej i drugiej przepustkę do dalszego show.

Mierzi mnie to i dusza krzyczy dlaczego w naszym kraju traktuje się kobiety tak przedmiotowo i robi się z nich bezwolne jałówki przeznaczone do ścięcia jako świeże mięsko do konsumpcji!

https://www.youtube.com/watch?v=AfF4NDcCzVI

11 myśli na temat “Która głupia kobieta poślubi mojego syna!

 1. ja mam skojarzenie z targiem niewolnic… no cóż znak czasów . Za wszelką cenę zaistnieć , gwiazdą być, nawet porno byle tylko szybko dostać dużą kasę … gro młodych ludzi idzie przez życie na skróty . Nie mają wstydu i skrupułów, zasady są im nieznanym pojęciem 🙂
  Te programy w stylu Kto poślubi … Pamiętnik z wakacji itp są denne , ale mają niestety swoją i to nie małą widownię i to jest dopiero STRASZNE 😦

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 2. Masz rację Ferdydurko, że ludzkość schodzi na psy. Żadnego wstydu, ale weź pod uwagę, że maminki tych chłopaków są nieco młodsze od nas, a jednak są tak samo głupie, że biorą udział w tak dennym show. No ale cóż – many, many, many 😦

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 3. Oglądnęłam to badziewie raz i mam dość. Skrajny debilizm tych dziewczyn mnie poraził. Jak można targować się o jakiegoś niedorozwiniętego dupka, który sam sobie panny nie znalazł i któremu mamusia dyktuje co ma zrobić i którą niunię przelecieć. Głupota tych laseczek jest obraźliwa i urągająca całej populacji kobiet…..

  Polubienie

  1. Ale gdyby te skretyniałe pindzie nie brały w tym udziału to by nie było programu – nigdy bym się nie prężyła przed jakimś niedorozwojem a te to robią na forum publicznym … Są chętne jest i program

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s