Nie tylko parówkami człowiek żyje!

 

Dobry wieczór 🙂

W ostatnią niedzielę oglądałam, jak każdego wieczoru „Szkło Kontaktowe” W parze z Wojciechem Zimińskim, którego cenię za dowcip i urok osobisty wystąpiła Pani Maria Czubaszek.

Któż w Polsce nie zna tej Pani z ciętego języka i dowcipnego usposobienia, a także wiele ludzi śledzi jej zalotnego bloga w sieci.

Przyznam się, że osobiście średnio mi pasuje jej humor, ale ludzie dzwonią do „szkiełka” i wyznają jej swoją miłość i podziw, a niektórzy wręcz mówią, że kochają Panią Marię i ja to rozumiem, bo każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i uwielbienia, a o gustach się podobno nie dyskutuje. Owszem, jest zabawne to „szkiełko” z jej udziałem, bo na koniec zawsze jest „zwierzątko”, bo Pani Maria kocha zwierzęta, a dzieci trochę mniej, ale jak to się mówi – każdy ma prawo kochać, co i kogo mu się tylko podoba. Jeden kocha córkę, a drugi teściową – bo i tak w życiu bywa.

Pani Maria nie ukrywa, że jest namiętną palaczką papierosów i już gdzieś na blogu o tym pisałam, ale nie to mnie wkurza w tej kobiecie, bo przecież pali za swoje i skoro lubi, to niech pali. 

Pan Zimiński spytał Panią Marię mimochodem jak to jest u niej ze śniadaniem, ale Pani Maria nie po raz pierwszy zresztą zaznaczyła, że Ona śniadań nie jada i żadnych obiadów nie gotuje, a o kolacji, to można zapomnieć. Wspomniała, że jeśli coś jada, to o drugiej w nocy parówki podgrzane nad gazem i na wszelkie święta też!

Nie wiem, po co ta kobieta wygłasza takie komunały, od których zrobiło mi się źle i niedobrze. Parówki odgrzane nad gazem, dwie paczki papierosów dziennie, od których ma chrypkę i porządny kaszel. Ciekawa jestem jak jej organizm znosi przez tyle lat, takie cholerne nie dbanie o swoje zdrowie.

Gdybym ja jadła od lat tylko parówki, to pewnie bym była łysa, bo włosy potrzebują minerałów niestety, a paznokcie by mi się łamały, bo i one lubią, kiedy się je odżywia. Tak samo jest z kondycją, gdyż organizm sam się dopomina paliwa w postaci witamin, a więc nie wiem skąd na głowie Pani Marii tak bujna czupryna, a paznokcie długie i pomalowane. 

Skąd ta kobieta czerpie życiodajne soki, niezbędne do normalnego funkcjonowania, bo wybaczcie, ale chyba nie z tych parówek!

Reasumując niech Pani Maria przestanie opowiadać bzdury, że zmielone wszystko w tych parówkach daje jej moc!

Ogłaszam, że nie będę oglądała niedzielnego „szkiełka”, choć ja też kocham zwierzątka, ale rano lubię zjeść porządne śniadanie, a i obiad też, że o kolacji nie wspomnę do godziny 18, a i tak czasami już brakuje mi sił z racji wieku, ale może ja nie mam takiego poczucia humoru i tylko nazrzędziłam sobie na blogu!

10 myśli na temat “Nie tylko parówkami człowiek żyje!

 1. Ja też oglądam od pewnego czasu Szkło kontaktowe i przywykłem już do wypowiedzi i zachowań pani Marii. To jest jakaś kreacja. Denerwuje swoimi poglądami wielu, ale i wielu ją uwielbia.
  Ja również w tej sprawie wybiera, złoty środek. Toleruję dziwactwa Dody, to i Marii nie chcę krytykować. Ona mało wypowiada się na tematy bieżące tylko zawsze hasa po marginesach i dowcipkuje. Może o to chodzi

  Polubienie

 2. Pani Maria od dłuższego już czasu nosi peruki, więc z tymi parówkami może być coś na rzeczy :).

  Lubię ją za to, że jest tak inna i że właśne nie mówi komunałów pt. „mężczyzna złamał mi życie” „odkąd wyszłam za mąż, codziennie gotuję dwudaniowe obiady” „moim największym życiowym osiągnięciem jest mąż i dzieci”. To są właśnie komunały, zdania, które się mówi często, bo tak się mówi, bo kobiety tak mówią, bo myślą, że tak trzeba powiedzieć. Niewiele za tym stoi treści. Bo co to znaczy złamał? A kto się zapytał męża czy chce dwudaniowe? I czy można o drugim człowieku powiedzieć, że jest osiągnięciem, jak np. zdobycie po długim staniu w kolejce papieru toaletowego. Więc się z panią Czubaszek często nie zgadzam, bo ja nie palę, jem śniadania, gotuję smacznie, ale trzeba przyznać, że ona walczy z komunałami przednio.

  Polubienie

 3. Cynia jeśli raz dotarło do mnie, że je tylko parówki, to wzięłam to jako świetny żart, bo niby dlaczego ma tego nie lubić i o tym nie mówić, ale jeśli po raz dziesiąty powtarza to samo, to przestaje być śmieszne, a o peruce nie wiedziałam. Może faktycznie nosi peruki, bo jej te włosy od tak marnego żywienia wypadły. Nie bawi mnie już ten chwyt parówek i przykro mi.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 4. Elu ona na pewno nie mówi całej prawdy. Nie wierzę w to, że parówki podgrzewa nad gazem i tylko te parówki je. Bardzo żałuję, że poprzestawiało mi się……… i nie mogę już oglądać Szkła kontaktowego, bo kocham PANIĄ MARIĘ, bo ona ze wszystkiego dowcipkuje i to mnie się w niej podoba. 🙂 .
  Miłego dnia Elu. 🙂

  Polubienie

 5. Nie znoszę Czubaszek – stare zmanierowane babsko, bez odrobiny rozsądku ale z dużą kasą i jeszcze większym rozdymanym EGO. Kretynka . Pierdzieli głupoty, gdyby taki prowadziła tryb życia to mając lat 76 już by nie nadawała się do samodzielnej egzystencji. A jej tekst że woli papierosy od seksu rozwala- no pewnie kto by się tego pudła czepił a papierosy kupi na każdym rogu.

  Polubienie

 6. Witam
  Ja osobiście bardzo ją lubię za skomplikowany w swej prostocie przekaz podejmujący tematy niejednokrotnie do których nikt nie chce sie przyznać. Czy gra ? Może ale robi to od ” stu ” lat niezmiennie więc może jednak nie gra tylko jest taka. Mnie osobiście bardzo leży i choć różni się od Beaty Tyszkiewicz , którą też uwielbiam to jednak coś ich łączy ……może wysoka inteligencja która pozwala im na swobodne wyrażenie siebie , może silna osobowość która nie boi się powiedzieć coś w brew publiczności i ogólnie przyjętym normą .

  Mam pytanie jak dostać się do jej bloga , bo nie wiedziałam, że ma a chętnie bym zerkał 🙂

  Co zaś tyczy się Dody to wszyscy mogliby naprawdę wbić się w szok co do tej kobiety. Prawda jest taka, że jej mądrość polega na tym że zarabia na struganiu głupka , bo to dziś jest w cenie. Doda to kobieta która kiedyś była sportsmenką i to z osiągnięciami i nim stworzyła swój wizerunek na głupią Dodę zarabiała ciężką pracą na swoje życie . To genialne umieć wykorzystać rynek zbytu i robić na tym potężną kasę a jej kasa świadczy o naszej głupocie bo to my ją oglądamy i nakręcamy jej biznes 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s