Jak się czujecie oszukani Rodacy?

„Historia Nowa” dzieje się na naszych oczach, bo oto po raz drugi Polacy wybrali tych, którzy już u władzy byli i się skompromitowali, ale w kampanii przedwyborczej zapowiedzieli nową, lepszą jakość, a więc inny poziom rządzenia.

Ileż to w kampanii padło obietnic w kierunku szarego Obywatela, który to kupił i zawierzył w nadziei na lepszą Polskę i swoją rzecz jasna dolę.

Zawierzyli i poszli do urn stawiając krzyżyk przy partii PiS i tym sposobem otumaniony Naród dał im pałeczkę do rządzenia moim i ich krajem.

Już tu przytaczałam wszystkie obietnice Beaty Szydło i każdy może sobie je znaleźć w sieci i nawet pożądane jest, by sobie je wydrukował i powiesił w widocznym miejscu w celu odhaczania, tego  co spełnione być nie może!

Nie chcę napisać, że Polak to durny Polak, że uwierzył w te obiecanki cacanki, bo Polak do dumny jest, ale napiszę tylko, że wielu Polaków uwierzyło w bajki i oto mają teatrzyk jednego aktora.

Tak, tak jednego aktora, który wywalił się dzisiaj w Sejmie jakby na znak, że ten ich program też się wywali i ledwo będzie, co zbierać!

Wczoraj sieć i media obiegła elektryzująca wiadomość, że Prezydent Duda ułaskawił kryminalistę Mariusza Kamińskiego i to mnie utwierdziło już na dwieście procent, że Duda nie jest moim Prezydentem.

W sieci pojawił się automatycznie mem, że Trynkiewicz, który zamordował z powodów pedofilskich kilku chłopców, też domaga się ułaskawienia i pragnie zostać Rzecznikim do spraw Dzieci i Młodzieży, bo niby dlaczego nie?

Historia dzieje się na naszych oczach i dziś mieliśmy w Sejmie dwa expose. Na mównicy pojawiła się hm… Premier nowego rządu, która jak mantrę powtarza, że „Damy radę”.

Owo expose oceniam na dwóję z minusem, bo było do wystąpienie pełne uników! Beata Szydło zagoniona w kozi róg ani razu nie wyraziła się, że stoi na czele swojego rządu i ma wpływ na swoich ministrów.

Ani razu, albo mgliście nie określiła jak ma wyglądać nasza współpraca z ościennymi państwami i nie tknęła nawet tematów światopoglądowych jak np, in vitro! Czysty unik i tchórzostwo, a może podporządkowanie się i oddanie kościołowi!

Ani razu nie wyraziła się, że to jest jej Rząd, a dlaczego? Dlatego, że to nie jest jej Rząd  i nie będzie miała na niego żadnego wpływu, bo oto na mównicę wszedł – ha, kto? Prezes i skradł show swojej śpiącej królewnie, która jeszcze nie dostrzega chyba, że jest tylko kukiełką i marionetką, ale kiedy się zorientuje, to głośno w zaciszu zapłacze.

Nie wiem dlaczego Prezes traktuje kobiety tak instrumentalnie, ale chyba z jego życiorysu, to wynika, że szanował tylko swoją matkę.

Na mównicę wszedł potem przewodniczący PO – SŁAWOMIR NEUMANN, który Prezydentowi wytknął ułaskawienie Kamińskiego, a Prezydent siedząc w Sejmie jak król na tronie, zaśmiał się w twarz nie Neumannowi, a nam Polakom, że będzie robił wszystko tak jak pasuje to partii rządzącej, a nie tak jak tego oczekują Polacy, czyli prawie i sprawiedliwie. Można to już między bajki włożyć.

Polacy zostali oszukani, ale tylko na własne życzenie. Chcieli mieć mocne rządy, to mają hitlerowskie.

Trzymajmy się mocno na tej rozchwianej łajbie drodzy Polacy, którzy mogą liczyć już tylko na humory Prezesa.

Ci, którzy na nich nie głosowali mogą już tylko wyłączyć TV, albo przygryzać jęzory, aby za dużo nie przeklinać, że teraz Kurwa ONI!

 Ale ci…. Rośnie nam Pertu,który kota pogonił dzisiaj PiS oznajmiając, że Prezes zabronił buczeć w sali plenarnej – majstersztyk!

5 myśli na temat “Jak się czujecie oszukani Rodacy?

 1. Boję się o moje dzieci i wnuki. Jeśli dojdzie do rozdawnictwa, na pewno to się zemści. Mnie samą cieszyłaby kwota wolna od podatku. Ale za jaką cenę??? Wolałabym nie zaciągać tego długu. Nie mam satysfakcji, że nie głosowałam na PiS. Boję się…

  Polubienie

 2. Idą jak burza i pod osłoną nocy robią porządki po swojemu, a więc schemat ten sam, co 8 lat temu. Ich wyniki będzie można ocenić bardzo szybko, bo szybko zaczną rozwalać nasz kraj!

  Mimo wszystko miłego dnia 🙂

  Polubienie

 3. Do spamu wpadł mi wstrętny komentarz, ale zapytam dlaczego ta osoba posługuje się ukradzionym mejlem moim. To jest dopiero podłość i brak elementarnej odwagi do przyznania się kim się jest. Manipulantka!

  Polubienie

 4. Nigdy nie opuściłam wyborów. Dzieciom moim wpoilam, że prawo do głosowania to obowiązek i przywilej. Moja rodzina nie głosowała na PiS.I dzisiaj siedzimy przed telewizorem, z zapartym tchem, co się jeszcze ku**** musi zdarzyć, żeby naród chwycił za widły i pogonil na Bałtyk, żeby się potopily sku******. Pozdrawiam.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s