Rozmyślania nad uciekającym czasem!

Dzień dobry. 🙂

Oto czas rozebrać choinki w domach i czas pochować wszystkie świecidełka świąteczne, bo oto wchodzimy w Nowy Rok i wszystko zaczyna się od nowa.

Od nowa będziemy obchodzili święta naszych bliskich, a także Dni Babci, Dni Dziadka, oraz Matki. Wszystko zaczyna żyć według nowego kalendarza i tak kręci się to nasze życie.

Wszyscy jesteśmy o rok starsi i o ile ludzie młodzi nie zdają sobie z tego sprawy, to ludzie starsi odczuwają niestety mijający czas i często zastanawiają się ile tego czasu zostało jeszcze.

Nie da się uciec przed czasem, który biegnie jak szalony i kiedy jesteśmy coraz starsi, to ten czas wręcz zapiernicza, jakby na złość.

Dziś byłam na Urodzinach u mojej Mamy. Sama stwierdziła, że po tym, co w życiu przeszła, nigdy nie myślała, że doczeka swoich 84 Urodzin, a ja wiem, że przeszła w swoim życiu bardzo wiele i to życie jej nie głaskało wcale.

Sama się złapałam na tym, że nie mieszkam z Mamą już 40 lat i nie wiem kiedy ten czas mi też uciekł, ale patrząc na moje Dzieci, to wiem, że ten czas był, kiedy byłam zaangażowana w ich wychowanie.

Taka jest kolej rzeczy, że rodzimy Dzieci, a potem wypuszczamy je w świat jak białe gołębie i nie wiele możemy już, bo Dzieci budują swoje własne gniazda i tak życie zatacza koło. Coś się zaczyna i coś się kiedyś kończy i trzeba w starszym wieku cieszyć się każdym, danym nam dniem.

Mojej Mamie życzę przede wszystkim zdrowia, bo trochę już na nie narzeka.

Dziękuję jej, że mnie wychowała i dała z siebie tak wiele.

Kocham swoją Mamę i mam nadzieję, że będziemy obchodzić jej następne Urodziny.

Dodam jeszcze, że jeśli macie starszych Rodziców, którzy samotnie mieszkają, to zaopatrzcie ich w specjalny gadżet, jakim jest „Alarm osobisty SOS”.

Jest to urządzenie, w którym wpisuje się numery telefonów swoich bliskich i w razie pogorszenia samopoczucia, osoba samotna w ten sposób może o tym zawiadomić bliskie osoby.

Podaję link do sklepu, gdzie można nabyć ten bardzo potrzebny gadżet: (Nie reklamuję, a polecam).

http://www.alarm-osobisty.com/

A tu rośnie mi nowe pokolenie, które rośnie jak na drożdżach i wkracza w swój młodziutki czas i tak mi się kręci, to moje życie, że mam z czego być dumna – jak paw. 🙂

4 myśli na temat “Rozmyślania nad uciekającym czasem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s