Safanduła trzęsie Polską!

Każdy normalny człowiek pracuje i zarabia i swoich finansów pilnuje. Każdy normalny człowiek pracuje na rodzinę, aby tej niczego nie zabrakło, a więc dzieli swoją kasę tak, aby było na rodzinę i na wykształcenie swoich pociech i od czasu na wakacje, by odpocząć z rodziną, choćby nad morzem Bałtyk, bo nie koniecznie w ciepłych krajach.

Każdy normalny ojciec i matka pracują i swoje dochody dzielą tak, by wystarczyło od pierwszego, do pierwszego, a i czasem swoje dochody lokują na lokaty, by procentowały.

Każdy normalny człowiek zdaje sobie z tego sprawę, że jeśli będzie rozrzutny, to nie wystarczy na wszystko i w końcu w awaryjnych sytuacjach będzie musiał  iść do banku po kredyt, a więc się zapożyczy – czasami na wiele, długich lat i drży, aby był w stanie to wszystko kiedyś spłacić.

Pieniądze to delikatna materia i każdy, kto pracuje i ma pod sufitem, to wie, że musi pieniądzem tak rozporządzać, aby żyć w miarę i nie pytać nikogo – jak żyć?

Niestety, ale Prezes, tfu poseł Kaczyński, który teraz rządzi i trzęsie w kraju każdą niemal dziedziną,  to ekonomem nie jest.

Poseł Kaczyński nie jest mocny w finansach i skoro nigdy nie pracował, bo zawsze chciał jeno rządzić, czerpie z naszych podatków i sobie żyje jak panisko. Poseł Kaczyński otoczony ochroną za miliony nie ma konta w banku i nie potrafi safanduła posługiwać się kartą bankomatową, a także nie potrafi samodzielnie zrobić zakupów – nawet w Biedronce.

Poseł Kaczyński jest neptkiem w sprawach ekonomicznych, ale wydaje miliony na ochronę, ale nie wyda centa na swoje uzębienie, które wystawia na światło dzienne i budzi obrzydzenie.

Safanduła Kaczyński nie potrafi sobie samodzielnie wyczyścić garnituru z łupieżu i nie potrafi zawiązać sobie butów, ale za to każe rozdać miliony na to i na owo, bo przecież safanduła nie potrafi liczyć, bo ekonomem nie jest.

Tak Polacy oddali władzę w ręce safanduły, który nie przepracował ani jednego dnia, ale żyje sobie całkiem dobrze z podatków znienawidzonego elektoratu, który podatki płacić musi, a temu safandule tylko władza jest w głowie, a w tyle ma podarte i niechlujne buty.

Safanduła rozdaje rodzinom po 500 + i rozdaje na Syrię, oraz miliony na he – Ojca Rydzyka, a co najważniejsze na członków podkomisji do badania katastrofy smoleńskiej, co pójdzie w miliardy, ale safanduła, aby się dowartościować rozdaje kasę, której w budżecie państwa już nie ma!

Do czego to wszystko doprowadzi? Staniemy się krajem wyalienowanym, bo Unia Europejska nas znienawidzi i nikt już nie zachce pompować kasy w kraj, który staje się krajem na bakier z założeniami Unii, a skręcający w stronę putinowskiego zakłamania.

Oglądałam dziś po raz wtóry film pt. „Katyń”, w którym padło pytanie, że co powiemy ludziom o Katyniu, kiedy Polska stanie się wolna i z ust pewnej, bojącej się profesor padła odpowiedź, że Polska nigdy wolna nie będzie, a tu zonnk.

Polska była wolna przez 26 lat, ale Polacy wybrali safandułę na wodza i 26 lat poszło się pierniczyć.

Polacy  lubią od czasu do czasu dostać po dupie, bo nagle uwierzyli w obiecanki safanduły z dziurawym uzębieniem, który kompletnie nie zna się na ekonomii i kasę trzyma w skarpecie w XXI wieku! Gratulacje Polacy!

I jeszcze! Safanduła rozkazał, by podglądać  Polaków w Internecie, bo safanduła boi się własnego cienia i tylko pozostał mu kot, który będzie mu kibicował jak będą się zapełniały więzienia!

Ale jeszcze coś! Niech Amerykanie odtajnią ostatni telefon do brata w Tupolewie, że safanduła kazał osiąść w Smoleńsku mimo potężnej mgły! Safanduła ma krew na rękach, bo zabił brata prezydenta, jego żonę i 95 osób, a teraz próbuje zrzucić winę na opozycję! Mnie nie zwiedzie i nie okłamie, ale współczuję bezsennych nocy z kotem w tle, podczas których budzą się demony! Ot i cała filozofia, a normalni Polacy są oszukani i zniewoleni!

4 myśli na temat “Safanduła trzęsie Polską!

  1. Teresko, to po co ta druga podkomisja utworzona przez Macierewicza za wielkie pieniądze? Co chcą udowodnić Polakom, którzy i tak są już podzieleni w tej kwestii. Może i mnie poniosło, ale ileż można drążyć temat!

    Pozdrawiam 🙂

    Polubienie

  2. A może jednak dobrze, że wyznaczona przez nowe władze podkomisja czy komisja do badania katastrofy smoleńskiej osobiście wszystko posprawdza i przekona się, co jest prawdą? Póki nie pozwala się nam zajrzeć do tajemniczego pokoju, wierzymy, że coś się przed nami w nim ukrywa.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s