Poseł Kaczyński się wypalił!

Poseł Kaczyński po raz 70  opowiada tę samą bajkę, aż do znudzenia, a jego słowa na 70 miesięcznicę odbijają się już czkawką.

Jego przemówienia są coraz nudniejsze i ta cała jego partia jest coraz bardziej nudna, a więc ziew!

Jego przemówienia trzeba zaraz będzie tłumaczyć, co poeta miał na myśli, jak niegdyś Wałęsę – ziew!

 

 

– Sprawy idą w dobrym kierunku. Powstała komisja i podkomisja i w ciągu najbliższych kilku tygodni rozpocznie się uczciwe śledztwo. Będziemy zmierzali ku prawdzie – powiedział w środę na Krakowskim Przedmieściu prezes PiS, podczas obchodów 70. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Dziękował też wszystkim, którzy mimo padającego śniegu przyszli pod Pałac Prezydencki.

 

– To, co przez lata było naszym celem, zostanie spełnione – jeśli chodzi o prawdę. Inna kwestia to kwestia uczczenia (ofiar katastrofy – red.). Sądzę, że mamy realne i piękne plany – mówił w środę lider PiS. 

– Przyjdzie moment, że będziemy mogli powiedzieć: nasza misja została spełniona, dobrze przysłużyliśmy się sprawie, o którą walczymy. Dobrze przysłużyliśmy się Polsce, naszej ojczyźnie – dodał. Podziękował też wszystkim, którzy bywają na miesięcznicach, ale również tym, którzy przyszli pod Pałac Prezydencki po raz pierwszy. 

Walka nie ustaje 

Jarosław Kaczyński podkreślił, że trzeba nadal walczyć o niepodległość i suwerenność Polski, bo „tu w Polsce i na zewnątrz są tacy, którzy na naszą suwerenność podnoszą rękę”. – Musimy im powiedzieć „nie”. Przyjdzie czas, być może wiosną, gdy będziemy musieli się zmobilizować, potężnie zmobilizować. By to, co mówimy, zabrzmiało mocno. Polska musi być suwerenna, musi być niepodległa, musi być godna! – zakończył.

TVP Info

4 myśli na temat “Poseł Kaczyński się wypalił!

  1. jedzie na tragedii smoleńskiej od samego początku – to siła napędowa jego poczynań … gdyby ten samolot nie spadł on byłby już jeśli nie trupem politycznym to kimś odstawionym na bocznicę … ma swoje ostatnie 5 minut na dopełnienie dzieła destrukcji.
    „Mądrzy” wyborcy mu w tym pomogli ;(

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s