Kochajmy starsze panie, panie :)

Wszystko się zaczęło od generałowej Jaruzelskiej, która podejrzewała swojego męża, już wiekowego o romans z gospodynią domową. Mówiła w brukowcach, że jej mąż to jest Amoroso i ona się z nim rozwiedzie. Nie zdążyła, bo generał Jaruzelski zmarł.

Druga generałowa Kiszczakowa stała się na naszych oczach najdroższą szafiarką w Polsce, która za 90 tysięcy chciała opylić papiery i tu podkreślam, że nie tylko na Wałęsę. Poczuła wiatr w żagle i kiedy generał Kiszczak zmarł – to ewidentnie zaszalała i kto wie, ale może zmieniła bieg historii polskiej.

I tu dochodzimy do innej starszej pani, która za czasów naszej młodości umilała nam telewizyjny czas. Była śliczna i miło się ją odbierało, a teraz kiedy Kurski robi telewizję Narodową, to pani Wander zapragnęła powrotu do telewizji. Twierdzi, że skoro ma burzę, swoich włosów i wciąż swoje zęby, to chętnie przyjmie propozycję, by na nowo zaistnieć w telewizji. 😀 Pani Wander jest zapewniana przez znajomych, że wciąż wygląda świetnie. Ja bym radziła, aby znajomych zmieniła na bardziej szczerych. 😀

Jednym słowem nigdy nie wiadomo, co kobiecie na starość do głowy przyjdzie. 😀 Aż się boję o siebie. 😀

Bogumiła Wander też chce wrócić do telewizji. „Znajomi mówią mi, że dobrze wyglądam!”

 

 

 
Nowi szefowie TVP postanowili powrócić do kilku pomysłów sprzed lat, które, ich zdaniem, sprawdzą się w nowej, „narodowej” telewizji. Po latach przerwy mają zostać przywrócone takie programy jak magazyn kulturalny PegazTeleranek oraz popularnonaukowa Sonda. Toczą się także negocjacje w sprawie powrotu Wielkiej Gry, jednak prowadząca program Stanisława Ryster odmawia, w obawie, że program będzie robiony byle jak.

Swoją szansę w odświeżaniu starych formatów dostrzegła też dawna prezenterka Bogumiła Wander. Mimo że skończyła już 72 lata, szykuje się do powrotu na antenę.

Nie utyłam, nie mam braków w uzębieniu i wszystkie zęby mam swoje – reklamuje się wFakcieGęste włosy też są moje. Nie mam sklerozy, dobrze się czuję. Przyjaciele i znajomi powtarzają mi, że dobrze wyglądam. Nie czuję się ograniczona wiekiem.

Wander pracowała w TVP od 1970 roku. W 2002 roku złożyła wymówienie, bo czuła się odsuwana na boczny tor. Jak zapewnia w Fakcie, nie straciła kontaktu z telewizją, więc na pewno szybko przypomni sobie dawne obowiązki.

Często bywam w telewizji śniadaniowej jako gość – wyjaśnia w tabloidzie.

Myślicie, że uda jej się jeszcze wrócić do TVP?

 

 

 

7 myśli na temat “Kochajmy starsze panie, panie :)

 1. Czarownico, dlatego jestem zwolenniczką starzenia się z godnością i niech w głowie pozostanie dawna dziewczyna, ale mądrze myśląca, choć ciało nie ubłagalnie się zmienia.
  Trzeba się godzić z upływem czasu, by nie stać się clownem.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 2. Ewidentnie widać, że jest po operacjach plastycznych. Na pewno dużo lepiej by wyglądała by bez tego, wyraźnie to widać. Oj biedne te kobiety, co tak się botoksują, czy jeszcze jakoś inaczej chcą się zmieniać.
  Pozdrawiam Elu. 🙂 .

  Polubienie

 3. Swoje lata mam i będę jeszcze starsza, ale pani Wander nie chcę juz oglądać w TV, a co do znajomych w/w to pogoniłabym takich fałszywców, ale w końcu lustro chyba ma! Dziwię się tylko, że ukochany nie powiedział jej szczerze, ze krzywdę sobie robi…
  Pozdrawiam:-)

  Polubienie

 4. Starzeć się też chyba trzeba umieć. Ostatnio widziałam w necie piękną sesję fotograficzną z modelkami chyba 70+. Piękne zdjęcia i piękne panie w swoich siwych włosach. 🙂

  Polubienie

 5. Nadal ma śliczne oczy. Na jej miejscu wyrzuciłabym te różowiaste szminki i błyszczące pudry, bo efekt jest straszny. Bez makijażu wyglądałaby chyba lepiej. Do tego trzeba by podregulować brwi, może skrócić włosy, i byłaby na powrót piękną, starszą kobietą.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s