Od takich ludzi z daleka!

Wczoraj gruchnęła wiadomość, że Prezydent Andrzej Duda miał bardzo groźny wypadek na trasie A4.

Jadąc limuzyną rządową nagle samochodem zakołysało i wpadł w ostry poślizg, co skutkowało ogromnym skrętem do rowu.

Nie wiem, czy tak dokładnie to było, ale media podają, że w limuzynie doszło do pęknięcia opony, co było powodem bardzo niebezpiecznej sytuacji.

Aż strach pomyśleć, co byśmy dzisiaj przeżywali w naszym kraju, gdyby Prezydentowi coś się stało? Przecież wciąż bada się katastrofę smoleńską, w której zginął Prezydent Lech Kaczyński.

Aż strach pomyśleć, gdyby Prezydent Andrzej Duda zginął w tym groźnym wypadku.

I tu konkluzja. Można Prezydenta Dudę lubić, albo nie lubić. Można go poważać, albo nim gardzić. Można go z przyjemnością słuchać w mediach, albo szybko szukać pilota, by przełączyć kanał, ale to nie zmienia faktu, że Andrzej Duda jest Prezydentem Polski, wybranym w demokratycznych wyborach.

To, co się wylało z Internetu wczoraj i dziś, po tym wypadku przekracza moje pojęcie. Ludzie pod własnym imieniem i nazwiskiem lżyli Prezydentowi, że szkoda, iż wyszedł cało z tego zdarzenia!

Jakim imbecylem trzeba być, by pod rządami PiS-u, kiedy Prokuratorem jest Zbigniew Ziobro wypisywać takie rzeczy?

Dlaczego ludzie nie myślą zanim puszczą paszkwil do sieci? Dlaczego są wciąż takimi prostakami i chamami i nic ich w życiu nie nauczyło?

Można tylko załamać ręce nad ich głupotą, ale w sumie to się cieszę, że ich twarze są już upublicznione, bo każdego hetera upublicznić trzeba, co ja też czynię na blogu! 

Mam nadzieję, że odpowiedzą za swoje czyny w stosownym momencie.

I jeszcze! Nie jestem zwolenniczką KOD-u. Zawsze się bałam przypadkowej zbieraniny, gdyż w każdej zbieraninie znajdzie się właśnie taka hołota, jak ta niżej!

 

 

 

 

 

 

 

 

7 myśli na temat “Od takich ludzi z daleka!

 1. Żal dupę ściska. I ci ludzie mienią się obrońcami demokracji? Żenada. Nie jestem zwolenniczką PiS-u, ale szanuję demokratycznie wybranych posłów i prezydenta. Ten cały KOD brzydko mi pachnie na odległość. Według mnie nie ma nic wspólnego z oddolnym ruchem społecznym. To jest polityczna manipulacja ludźmi przez kutych na cztery nogi socjotechników. Skąd ci ludzie mają te wszystkie flagi UE, plakietki i inne gadżety? Przecież ktoś to finansuje! Spontaniczne manifestacje byłyby co najwyżej zaopatrzone w odręcznie wymalowane na starych prześcieradłach transparenty. Aż przykro patrzeć, jak wydawałoby się rezolutni obywatele dają się omamić i zmanipulować.

  Polubienie

 2. Te wielkie słowa KOD (Komitet Obrony Demokracji). Cóż się takiego złego dzieje w Polsce, że trzeba bronić demokracji? Nic. Stado odsuniętych od władzy, wykorzystując dumne hasła, histeryzuje, bo stracili koryto dobrze wypełnione pysznościami. Manipulują opinią publiczną, by ugrać coś dla siebie w przyszłości, czyli stołek który pozwoli im dostatnio żyć, nie robiąc prawie nic. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, popieram mądrość i rozwagę. Nie histerie i manipulowanie rodakami. myślę, że coraz mniej jest naiwnych, którzy dają się wodzić za nos.
  Pozdrawiam Elu:)

  Polubienie

  1. Co do oceny KOD byłabym ostrożna. Każdy ruch oddolny można by podciągnąć pod znaną nam z komuny etykietę „warcholstwo”. Solidarność też została wyniesiona na barkach szarych ludzi. Ruch Niezadowolonych na Zachodzie też wyrósł od podstaw, a trudno twierdzić, że został zmanipulowany.

   Polubienie

   1. Ekstremalna swołocz znajdzie się zawsze i wszędzie. Nie należy jej miarą traktować jakiegokolwiek stowarzyszenia, organizacji czy partii.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s