40 – tka mojego Dziecka :)

Dobry wieczór. 🙂

Dziś na nasze ręce trafiło zaproszenie na Urodziny mojej pierworodnej Córki, z której jestem dumna jak paw.

Na uroczystość zaproszona została cała rodzina i oczywiście znajomi i przyjaciele.

Powiedziała sobie, że 40 lat kończy się raz w życiu i jest to taka magiczna liczba dla kobiety, a więc będzie zabawa, będzie się działo, że wina będzie miało i szampana. 😀

Dzwoni do mnie moja Mama, która liczy sobie 84 lata i pyta, czy też otrzymaliśmy już zaproszenie? Stwierdziła, że musi się przygotować upominkowo, bo to jest jej pierwsza Wnusia, którą odbierała ze mną ze szpitala i jako pierwsza Babcia wykąpała ją ucząc mnie postępowania z maleństwem, Tak było i wiem, że moja Córka  ma wielkie miejsce w jej sercu, jako ta pierwsza.

Pamiętam, że kiedy ja po urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy, to moja Mama najwięcej mi przy Córce pomagała, bo Mąż był służbowo daleko.

Miałam ogromne wsparcie od mojej Mamy i za to jej bardzo dziękuję, bo nie wszystkie młode matki mogą liczyć na takie wsparcie.

Co prawda impreza odbędzie się w maju, ale myślimy z Mężem, czym ją na tę okoliczność obdarować, aby miała od nas na zawsze trwałą pamiątkę. Mamy pewne plany, ale może mi pomożecie? Liczę na podpowiedzi, za które z góry dziękuję 🙂

 

 

9 myśli na temat “40 – tka mojego Dziecka :)

 1. Elu ja jestem w takiej samej sytuacji. Moja Córka 40 urodziny obchodzi 29 maja. Jeszcze się nie zastanawiałam nad prezentem. Najpierw mam I Komunie wnuków. I to aż 5. Muszę rozbić wielką skarbonę.

  Miłego wieczoru 🙂

  Polubienie

 2. SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA TWOJEJ CÓRCE, Z OKAZJI 40. URODZIN.
  Elu, kocham, uwielbiam i szanuję takie rodziny jak Twoja. Czuć, w każdym słowie, które piszesz, wielką miłość, szacunek, ciepło matczyne. I masz swoją Mamę, to też jest bardzo ważne. Mieć rodziców jak najdłużej, wtedy sami czujemy się młodzi, bo jesteśmy dziećmi. Mój syn będzie obchodził 40.urodziny 6 lipca. też będzie się działo, oj będzie.
  Życzę dużo miłych przeżyć w dniu urodzin najstarszej córki. Co do prezentu, nie potrafię Tobie doradzić. Zapewne ma już wszystko, bo kilka lat prowadzi dom, na starcie łatwiej kupić prezent młodej rodzinie. Najlepiej zapytać, co by ją ucieszyło? A jak nie to dałabym pieniądze, z delikatną prośbą o kupienie prezentu i pokazanie mi go, koniecznie, na dowód, że pieniądze nie poszły na naprawę samochodu, albo na inne ważne potrzeby.
  Pozdrawiam Elu serdecznie:)

  Polubienie

 3. Elu, masz rację, ale mój Mąż się uparł, że to ma być niespodzianka ha ha
  Ja mu tłumaczę, że niespodzianka też powinna być trafiona ha ha
  Będę musiała porozmawiać jednak z moim Dzieckiem i dziękuję serdecznie za podpowiedź.
  Dziękuję za miłe słowa Elu.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 4. Co podarować? Jeżeli uznać, że wskazówka jest w zaproszeniu, to co najmniej skuter. Jak nie prawdziwy, to symboliczną miniaturę. Skuter to w końcu symbol wolności.

  Polubienie

 5. Ja bym kupiła coś, co jej zostanie – elegancki zegarek, biżuterię dodatkowo z wygrawerowanym jakimś tekstem, ksiązkę z dedykacją specjalnie od rodziców. Albo zrobiłabym jej fotoksiążkę obrazującą jej dorastanie, z Waszymi komentarzami do zdjęć.

  Polubienie

 6. Kochani, spytałam wprost i już wiem, co to ma być, choć najpierw, że tylko kwiaty. Nie ma mowy, bo musi mieć trwałą pamiątkę.
  Dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s