Niech PiS nie zamydla mi oczu!

Spałam dzisiaj bardzo dobrze, bo prawie do godziny dziewiątej, co w zasadzie mi się mało zdarza. Z reguły całe życie byłam rannym ptaszkiem, ale na emeryturze mi się to zmieniło i dobrze – prawda? Gdzież tam emerytka ma się spieszyć w tym zwariowanym świecie.

Tak, zwariowanym świecie, bo zdradzę, że po obudzeniu zaraz pomyślałam sobie, jak nigdy, co też tam w świecie się wydarzyło i z ciekawości, jeszcze przed poranną kawą włączyłam telewizor i intuicja, oraz ciekawość mnie nie zawiodły.

Telewizor wrzeszczał, że dokonano w Brukseli ataku terrorystycznego i liczba zabitych rosła z minuty na minutę, a także liczba rannych.

Wezbrała we mnie złość, tak od razu i nie na terrorystów, którzy zabijanie i zemstę mają we krwi, wpojoną przez dziką religię. Wezbrała we mnie złość i wściekłość na uśpioną Europę i na bezradną stolicę Europy – Brukselę, gdzie dokonują się najważniejsze sprawy tyczące naszego kontynentu. To w Brukseli najważniejsi naszego kontynentu ustalają prawa i obowiązki, a nie potrafią zabezpieczyć swoich obywateli przed terroryzmem i nie potrafią współdziałać, aby ochronić swoich obywateli przed najazdem imigrantów. Nie potrafią także podjąć wiążących decyzji, aby zminimalizować napływ tych ludzi, którym nie potrafią zabezpieczyć dalszego bytu na jakimś tam poziomie.

Wlała się więc do Europy fala ludzi, którzy napływają w zastraszającym tempie i służby specjalne nie potrafią tego ogarnąć i mamy, to co mamy, że każdy fanatyk może wejść na lotnisko i zdetonować brudne bomby, by zaznaczyć obecność islamu w Europie.

Tak, jestem wściekła na Merkel, która jest odpowiedzialna za wpuszczanie do Europy ludzi, których służby specjalne nie są w stanie sprawdzić i zweryfikować i wiem, że Europa musi się przyzwyczaić do tego, że takie zamachy będą na porządku dziennym i  trudno będzie zgadnąć miejsce następnego ataku.

Polska szykuje się na Dni Młodzieży i kto jest taki do końca pewny, że następny atak nie zdziesiątkuje uczestników owych dni.

Zapewniają nas władze rządzące, że jesteśmy wolni od terroryzmu, a ja się pytam dlaczego opona z demobilu o mało nie zabiła Prezydenta?

Byle jakość w Polsce sprawia, że nic już nie jest takie pewne.

2 myśli na temat “Niech PiS nie zamydla mi oczu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s