„Jestem miłością” – to jest przecudowny film

Już dawno nie oglądałam tak wspaniałego filmu, który mnie wciągnął maksymalnie i na sam koniec nie miałam dość. Jeszcze bym chciała chłonąć i chłonąć tę cudowną opowieść o kobiecie, która w pewnym momencie obudziła się i zapragnęła wylecieć ze złotej klatki, w której tkwiła od lat.

„Jestem miłością”, to jest film wybitnie dla kobiet, ale nie jest to żadne romansidło, a cudowne i mądre kino, a więc serdecznie polecam wrażliwym kobietom, które lubią czerpać z filmu wszystko to, co jest piękne, pouczające, a także dające do myślenia na wiele godzin po seansie, a więc:

„Emma (nagrodzona Oscarem Tilda Swinton) jest od wielu lat żoną Eduarda Recchi, głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Piękna, otoczona bogactwem kobieta, żyje w świecie konwenansów, rytuałów i codziennych obowiązków. Przypadkowe spotkanie z młodym, charyzmatycznym przyjacielem syna przypomni jej o głęboko skrywanych żądzach i stanie się początkiem erotycznego przebudzenia. Pełen namiętności potajemny romans na zawsze odmieni oblicze rodziny.

„Jestem miłością”, to poruszający melodramat, będący hołdem dla kina Viscontiego, który stał się wielką niespodzianką i odkryciem festiwalu w Wenecji. Film Luki Guadagnino został okrzyknięty przez światową krytykę współczesnym arcydziełem gatunku i wkrótce stał się przebojem w wielu krajach Europy”

 

 

 

 

Jedna myśl na temat “„Jestem miłością” – to jest przecudowny film

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s