Ale mnie kopnął malutki zaszczyt :)

Lata nad Choszcznem dron i cyka, kiedy ja śpię 🙂

Prowadzę na Facebooku dość systematyczny fan-page mojego miasta, a więc Choszczna pt. „Choszczno i okolice w obiektywie”.

Taki pomysł wpadł mi do głowy, kiedy Mąż dla mnie kupił dość profesjonalny aparat i postanowiłam nie zmarnować takiej szansy i na swojej stronie umieszczam zdjęcia robione w mieście i okolicach, a więc nigdzie nie ruszam się bez aparatu.

Uwieczniam za pomocą obiektywu każde moje wyjście z domu, czy też wyjazd, a pomaga mi w tym także mój Mąż, który często jeździ rowerem w trudniejsze tereny i też cyka i za to mu dziękuję.

Jest w galerii naprawdę spora ilość całkiem ciekawych zdjęć z różnych pór roku – mojego miasta i także okolic.

Sprawia mi to przyjemność, że mogę choć w ten sposób pokazać, że malutkie miasteczka mają swój urok i ludziom żyje się w nich całkiem przyjemnie tym bardziej, że w środku miasta mamy jezioro, na którym wiele się dzieje.

Okazuje się, że moja praca nie idzie na marne, bo oto dziś otrzymałam wiadomość od naszej, rodzimej pisarki, czy może skorzystać z moich zdjęć podczas prezentacji swojej książki.

Urosłam – mówię Wam, że moja praca komuś się spodobała i pójdzie w świat, a tym samym polecam książki Pani Joanny Kupniewskiej, która do mnie zwróciła się w te słowa:

„Cześć. Jestem autorką powieści i w połowie maja zaproszono mnie do Książnicy Stargardzkiej na małą prelekcję. Zwrócono się do mnie, abym przesłała zdjęcia Choszczna, które będą wkomponowane w prezentację. Ja promuję nasze miasto w moich książkach, Wy między innymi w zdjęciach i tak sobie pomyślałam, że może połączymy siły i udostępnicie mi kilka fajnych fotek. Jeśli nie, to oczywiście mogę napstrykać własnych, ale z pewnością nie będą one tak przemyślane i profesjonalne   Pozdrawiam- Joanna Kupniewska”

 Moja odpowiedź:

„Pani Joanno proszę sobie wybrać z galerii potrzebne zdjęcia.  Nie ma żadnego problemu. Powodzenia. :)”

 

 

8 myśli na temat “Ale mnie kopnął malutki zaszczyt :)

  1. Moje gratulacje. To cieszy, gdy ktoś dostrzeże naszą pracę, wysiłek, czy talent. Każdy, kto coś tworzy marzy o tym, by tak się stało i pomogło wypłynąć na szersze wody. Niestety nie każdemu, nawet utalentowanemu twórcy to się udaje. Dlatego cieszę się razem z Tobą. Pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s