Angelina Jolie i Brad Pitt – razem w filmie pt. „Nad morzem”

Dwa dni temu obejrzałam film pt. „Nad morzem”, który wyreżyserowała Angelina Jolie-Pitt, a przy jej boku zagrał jej mąż – Brad Pitt.

Flm wszedł na ekrany w 2015 roku i był produkcją bardzo drogą.

Film nie odniósł znaczącego sukcesu, tylko czemu mnie ten film od dwóch dni siedzi w głowie i uważam go za bardzo wartościowe kino, które mnie całkowicie pochłonęło i wciąż o nim myślę.

Produkcja tego filmu była bardzo kosztowana, a film się nie zwrócił i zastanawia mnie dlaczego krytyka nie potrafiła docenić tej historii jaka była w filmie przedstawiona. Pisali, że za długi i bardzo nudy, a ukazane w filmie problemy małżeństwa – wydumane.

Nie sądzę tak i dziwię się światowym krytykom gustu, bo niby dokąd ma zmierzać  współczesne kino, by krytyków zadowolić?

Myślałam, że Brad Pitt, który towarzyszył żonie na planie, to wytwór wymyślony, bo jest pięknym mężczyzną, a Angelina najpiękniejszą kobietą i w dodatku od wielu lat prywatnie są małżeństwem.

Myliłam się, bo oni nie tylko są piękni, ale są także wspaniałymi aktorami, którzy w tym filmie pragnęli odsłonić nieco swoją prywatność. Można nie wierzyć, ale piękni i bogaci też mają swoje ludzkie problemy i zmagają się z życiem jak my wszyscy.

Film jest o miłości przede wszystkim, która zaburzona jest przez depresję młodej kobiety.

Film jest o czekaniu na powrót miłości, która zagłuszona bólem duszy kobiety, sprawia, że on bardzo cierpi.

Film jest też o tęsknocie za tym, co było na początku związku i on wierny jak pies nie rezygnuje i walczy o nią, oraz cierpi z nią.

Lubię takie filmy, gdy kamera bada bezlitośnie każdy grymas na twarzach aktorów. Kiedy jest dbałość o szczegóły. Kiedy w filmie są niesamowite pejzaże i można wędrować po cudownych miejscach. Nie przeszkadza mi film przydługi, bo mam czas pomyśleć, co wydarzy się dalej, albo  co wydarzyć się może.

Jednak film nie jest dla wszystkich, którzy oczekują od filmu oczywistości, a na tym filmie trzeba myśleć!

Polecam cierpliwym jeno, a ja dopiszę, że jest to cudowna historia o miłości dwojga ludzi, którym wydawało się, że wszystko między nimi jest skończone, a jedno wydarzenie sprawia, że odnajdują się na nowo.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s