Panie Kaczyński – kończ pan i wstydu oszczędź!

Nie trzeba było długo czekać, by PiS oszukał uczciwego człowieka. Miało się nadzieję o Boże, że chociaż Prezydent pomoże! Nic takiego się nie stało i za chwilę łez nad Polską będzie mało!

Minęło osiem miesięcy rządów tej partii, zwanej Prawo i Sprawiedliwość, a zdążyli przez tak krótki okres zdewastować państwo, tak jak wyżej!

Obradują po nocach, kiedy Polacy śpią w najlepsze. Obradują, by robić pozory przed szczytem NATO, że niby oni szukają kompromisu i dążą do wspólnych rozmów z opozycją. W rezultacie obradują nad swoimi paranojami, a opozycja nie ma nic do gadania, bo jest gaszona przez byłego aparatczyka Piotrowicza!

Najlepsza w nocnych obradach jest Kryśka Pawłowicz, zwana niesłusznie profesorem, która na argumenty opozycji zatyka uszy i zachowuje się jak psychicznie, chora kobieta. Jednak zdąży się powachlować, bo jej menopauza rozpiera wysokie ego.

Tak się zastanawiam, patrząc na twarz Kuchcińskiego, Terleckiego i wielu innych – skąd PiS wyciągnął te twarze nie skalne myślą, a jedynie kłamstwem i oszustwem. Tak każe im ten ich żoliborski pan, który nie śpi po nocach, a więc najważniejsze draństwa dzieją się w nocy dla zaspokojenia potrzeb Naczelnika!

Przychodzi nowy dzień, a oni zmęczeni, skonani i spoceni biegają po korytarzach jak niegdyś Samoobrona i oto historia się powtarza!

Ja wiedziałam, że tak będzie, bo Naczelnika nawet śmierć brata Prezydenta nie zmieniła, a wręcz odwrotnie. Jego chęć zdobycia wszystkiego i za wszelką cenę tylko się pogłębiła. Samotność zrobiła z niego zgorzkniałego osobnika, który myśli tylko o zemście.

Mści się więc na Polakach i Polsce, bo on tej Polski nienawidzi. Chce Polskę cofnąć o lata świetlne i do tego służy mu kościół.

On nie jest dobrym strategiem, bo gdyby był, to swoją politykę poprowadziłby zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami demokracji. On chce być królem i oto zamienił się w dyktatora.

Mały, śliski człowiek, który rządzi, ale w razie kiedyś Trybunału Stanu nikt go przed nim nie postawi, bo przecież jest zwykłym jeno posłem, a więc sprytu nie można mu odmówić!

Dziwi mnie tylko to, co on robi, że tak się boi go ta cała ferajna o brzydkich twarzach. Co on robi, że zginają przed nim kolana i chcą całować po rękach jak jakiegoś Boga!

Mam nadzieję, że dożyję chwili, że znajdzie się ktoś inteligentny, który twardo mu się przeciwstawi i w końcu nastanie normalność, bez strachu i bez sekciarskiego podejścia do tego, jakże okrutnego człowieka. Nie żal mi go będzie!

Po latach zaborów, wojen i rosyjskiego buta, Polska zasługuje na mocnego, rasowego przywódcę, ale widać, że Polacy niczego się przez dziesiątki lat nie nauczyli i połakomili  na 500+. Założyli klapki na oczy i cieszą się, że dostali jakiś ochłap. Jednak co powiedzą, kiedy im te pieniądze będą odbierać, bo budżet tego nie wytrzyma? Będzie rewolucja?

I na koniec!

Panie Prezydencie Duda! Pan jest jak rozciągnięte gacie. Pan nie jesteś Prezydentem z krwi i kości, bo się Pan zaprzedał Kaczyńskiemu. Pan jest jak chłopak do bicia i wstydzę się za Pana. Jaka szkoda, że ta prezydentura będzie jeszcze gorszą od prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Jest Pan bez kręgosłupa moralnego i na nic jest ten przyklejony, wiecznie uśmiech do twarzy, gdy się czuje, że w środku drżą wszystkie organy, bo Pan wiesz, że przegrałeś.

I jeszcze jedno?

Kiedy Pierwsza Dama odzyska głos? Czy ona leczy się u aby dobrego lekarza? Może ma złe leki! Polski czekają na nią! Kupiła 48 sztuk sukienek, ale na co jej ta garderoba, kiedy Prezes zakazał się wypowiadać! Stracona kasa!

2 myśli na temat “Panie Kaczyński – kończ pan i wstydu oszczędź!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s