Hrabina Młynarska Agata wybrała się nad Bałtyk!

Agata Młynarska, zwolniona z telewizji partii jedynej, a ściślej z programu „Świat się kręci” – wybrała się na wypoczynek nad nasze Morze Bałtyk. 

Wybrała się, ale nie odrobiła lekcji domowej i nie sprawdziła gdzie można nad naszym morzem odpocząć prawie tak, jak na bezludnej wyspie.

Pani Agato! Po co ma Pani Internet i dlaczego nie zorientowała się Pani o wyjątkowo pustych miejscach i plażach nad naszym morzem? Dlaczego pchała się Pani dobrowolnie w tłumy Polaków, którzy na urlopie zachowują się całkiem inaczej, aniżeli na co dzień. Czy Pani nie wie, że podczas urlopu też Polakom trochę odbija i czasem wypiją o jedno piwo za dużo, ale nazywając wszystkich państwem Kiepskich, to wielkie przegięcie.

Podpowiem gdzie znajdzie Pani totalny spokój, o jakim Pani marzy, a więc:

Dziwnów na Wydmie. Tam plaże są prawie bezludne, a wsiadając w samochód i jadąc kilka kilometrów dalej w kierunku Międzywodzia można trafić na plażę bezludną, a więc akurat dla Pani. 

Albo trzeba szukać pustych plaż między Międzyzdrojami, a Dziwnowem i zdziwi się Pani, że wczasowiczom nie chce się szukać takiego spokoju, jakiego oczekuje Pani. Wolą rozstawić metrowe parawany i się tłoczyć, bo człowiek, to ssak stadny jest jednak!

Trzeba Pani Agato być sprytnym i pytać, pytać, a nie ple, ple w sieci! Dwója z geografii i turystyki – chyba chciała tym wpisem Pani na nowo zaistnieć, ale wyszedł z tego taki trochę niesmak w wykonaniu Młynarskiej, a Ojciec takie cudne wiersze pisał – bliżej ludzi i nie nazywał ich Kiepskimi. Daleko padło jabłko od jabłoni – kiepskie!

Agata Młynarska

Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi twać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, króluja gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciaży opędzaja się od swoich dzieci i umęczonych żon.Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno.
A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż Zatoki , zachód słońca w Juracie, zapach sosen wynagradzaja wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszcza ten rajski kawałek Polski, bez samochodów, co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy szczęście i spokój sa zawsze w głowie a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem by taki stan osiagnać.Dobrego odpoczywania życzę bez chamstwa i hałasu:)

Zdjęcie użytkownika Agata Młynarska.
Zdjęcie użytkownika Agata Młynarska.
Zdjęcie użytkownika Agata Młynarska.
Zdjęcie użytkownika Agata Młynarska.

2 myśli na temat “Hrabina Młynarska Agata wybrała się nad Bałtyk!

  1. Tak się pewnie Pani Agacie poplotło. Każdy od czasu do czasu ma przypływ manii wielkości i poczucia wyjątkowości. Znam z autopsji. Wybaczmy, bo bywa urocza. Pamiętam ją z czasu współpracy z Owsiakiem. I dobrze wspominam. A panią Kalinaxę blogującą serdecznie pozdrawiam. W moim przypadku wciąż przedwakacyjnie.

    Polubienie

  2. Dziękuję za pozdrowienia Ewo.
    Owszem, Pani Agata miała ciekawe momenty w swojej karierze, ale po tym wpisie odczuwam dyskomfort, bo czyżby nie lubiła ludzi, podobnie jak Prezes Kaczyński? hi hi

    Pozdrawiam 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s