Modlitwa na ból zęba zamiast Ibupromu!

Zaraz po zakończeniu Szczytu NATO przełączyłam telewizor na kanał telewizji TVP1 i na ekranie pojawił się wywiad z Prezydentem Dudą, który prowadziła ulubienica Prezesa Kaczyńskiego – Danuta Dunin – Holecka.

Na co dzień nie oglądam tej reżimowej telewizji, a zwłaszcza ich Wiadomości, ale jak się trafiło, to się na chwilkę zatrzymałam.

Nie żebym wsłuchiwała się w wywiad z Prezydentem, bo nie obchodzi mnie, co ma On do powiedzenia od siebie, bo nie mówi od siebie, a na polecenie, a więc jest niewiarygodny.

Wpatrzyłam się w ekran telewizora i zauważyłam, że Prezydentowi się lekko przytyło. Jego twarz się zaokrągliła i zrobił się pucułowaty, ale to dobrze. Świadczy to, że Prezydent ma apetyt i nie jest nerwowy, bo ludzie nerwowi apetytu raczej nie mają, a tu proszę jaka dobra zmiana.

Następnie wzrok mój w okularach skupił się na Pani prowadzącej. Pani Holecka zapięta po szyję w czarnej sukience z białym kołnierzykiem i do tego białe mankiety przy rękawach. Sukienka trochę dłuższa, by kolanek nie pokazywać i fryzura!

Włosy upięte w koczek jakiego się już raczej nie upina, ale w sumie prezentowała się klasycznie i elegancko, choć trochę wyglądała jak zakonnica.

Czyli w telewizji reżimowej  wraca moda z dawnych lat i przede wszystkim jest to moda taka akuratna, aby nie pokazać ani za dużo, ani za mało, czyli tak w sam raz! 🙂

Monika Olejnik, która prowadzi „Kropkę nad i” w stosunku do Pani Holeckiej, to modowa rozpustnica! 😀

Tak więc postanowiłam zaznajomić się z drogą życiową Pani Holeckiej i przeczytałam w sieci, że jest to kobieta przede wszystkim bardzo wierząca i ambitna, a na ból zęba stosuje modlitwę. 😀

Nie mam nic do ludzi wierzących i szanuję ich poglądy, ale jest jednak pewna granica w głoszeniu andronów i nie przekraczaniu granic zdrowego rozsądku. 

Zachęcam do przeczytania poniższego:

– Dzięki modlitwie dostaję wszystko. Mówię: Panie Boże Ty wiesz, co jest dla mnie dobre. A ja przyjmuję Twoje propozycje – mówi Danuta Dunin – Holecka w wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia”.

Dziennikarka jest przekonana, że nie byłaby w tym miejscu, w którym jest, gdyby nie wiara, którą zaszczepiły w niej siostry Nazaretanki. Jak wyznaje, wiara jest nieodłącznym elementem każdej sekundy życia.

W dzieciństwie dziennikarka chodziła do kościoła aż 4 kilometry. Dziadkowie posłali wnuczkę do prywatnego Liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie oddalonej o 200 km od jej rodzinnego domu. Początki miała trudne, płakała w nocy w poduszkę. Jednak dzisiaj jest wdzięczna dziadkom za to, że dali jej wykształcenie, ponieważ w domu się nie przelewało.

„Dziadek, Jan Szałkowski, nie żyje. Był najukochańszą osobą w moim życiu” – mówi „Dobremu Tygodniowi” Danuta Holecka.
I przyznaje, że miała obawy, że zakonnice będą dużo rzeczy narzucać. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. To tam nauczyła się, że można modlić się swoimi słowami.

Studiując ekonomię w Szkole Głównej Handlowej poznała jednak Krzysztofa, przyszłego męża. Do telewizji trafiła z konkursu w 1993 roku.

Wkrótce na świat przyszli synowie Julian i Stefan, bliźniacy. Jeden z nich zaraził się w szpitalu gronkowcem złocistym. Lekarze dawali mu nikłe szanse na przeżycie.

„Ani na moment się nie załamałam. Wymodliłam jego zdrowie” – mówi. Opowiada także o tym, że wielokrotnie przekonała się o sile modlitwy.

Kiedyś rozbolał ją ząb, a wieczorem miała prowadzić „Wiadomości”. Nie miała zastępstwa.

„Ból był nie do zniesienia. Panie Boże, pomóż mi na czas programu. I nagle ból odszedł. Po ‚Wiadomościach’ wrócił” – opowiada.

Dziś prezenterka każdy dzień zaczyna od rozmowy z Bogiem.

„Dzięki modlitwie dostaję wszystko. Mówię: Panie Boże Ty wiesz, co jest dla mnie dobre. A ja przyjmuję Twoje propozycje” – wyznaje w rozmowie z tygodnikiem.

Modli się przez wstawiennictwo Maryi i bł. księdza Jerzego Popiełuszki.

„Każdy rodzi się z zadaniem do wykonania, które ma służyć Bogu” – uważa.

http://www.fronda.pl/a/danuta-holecka-dzieki-modlitwie-dostaje-wszystko,68829.html

 

Jedna myśl na temat “Modlitwa na ból zęba zamiast Ibupromu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s