Wieczne odpoczywanie daj im Panie! A figę!

Krewni części ofiar katastrofy smoleńskiej w liście otwartym do wszystkich ludzi dobrej woli, duchownych i przedstawicieli władz apelują o powstrzymanie ekshumacji ich bliskich.
„Stajemy samotni i bezradni wobec bezwzględnego i okrutnego aktu” – głosi list.

„10 kwietnia 2010 roku straciliśmy naszych Bliskich – dzieci, rodziców, rodzeństwo, współmałżonków. Wtedy przez wiele dni i tygodni odczuwaliśmy niewyobrażalne wsparcie nie tylko ze strony rodzin, ale i wielu osób, przejętych naszą żałobą i spieszących nam z bezpośrednią pomocą, a także symbolicznym współczuciem. Naszych Ukochanych odprowadzały na miejsce wiecznego spoczynku rodziny i przyjaciele, ale także tysiące nieznajomych – swoją obecnością oddawali hołd tym, którzy zginęli, a dla nas byli ulgą w żałobie” – czytamy w przesłanym PAP w niedzielę liście otwartym.

„Po sześciu latach od tych strasznych dni stajemy samotni i bezradni wobec bezwzględnego i okrutnego aktu: nasi Bliscy mają być wyciągnięci z grobów, wbrew uświęconemu tabu, aby nie zakłócać spokoju zmarłym, pochowanym z najwyższą czcią. My, rodziny, od miesięcy bezskutecznie wyrażamy swój sprzeciw wobec zapowiedzi tego niezrozumiałego i niczym nieuzasadnionego przedsięwzięcia. Dzisiaj staje się ono faktem” – zaznaczyli sygnatariusze listu.

W chwili nadania depeszy PAP pod listem podpisało się ponad 200 krewnych ofiar katastrofy smoleńskiej.
ŹRÓDŁO
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi – jaką sadystyczną przyjemność czerpią owi zboczeńcy z PiS-u, w wywlekaniu szczątków ludzkich w stanie krytycznego rozkładu po 6, 5 roku a których zabili pod Smoleńskiem? 

Czy ktoś ma pomysł – CO MOGŁABY UDOWODNIĆ TA PONURA SZOPKA Z TRUPAMI?? 
Poświeciłem – pisze mój kolega, katastrofie smoleńskiej rok badań dostępnych materiałów (a wszytko było jasne i transparentne) – i nie pojmuję – PO CO TO WIDOWISKO za wiele milionów złotych ?? 

KTOŚ WIE?? 
Nawet hitlerowcy po dokonaniu zbrodni, ofiary pogrzebane zostawiali w spokoju , sadyści z UB też. 
A co robią funkcjonariusze z PiS-u? 
Ludzie bez serca…. 
Obrazek

 Dziękuję Bracie! 🙂

I dlatego kobiety wychodzą na ulicę i protestują już nie tylko w spawie aborcji, ale podnoszą i inne ważne tematy, na które się nie zgadzają! Tak, tak w werble biją kobiety, bo to kobiety obalą ten rząd niestety!

Wyszłam w moim miasteczku na ten protest i choć Pań i Panów było niewielu, to i tak jestem dumna, że i z tak małych miasteczek leci w Polskę głos, że się nie zgadzamy na barbarzyńskie rządy, tego nierządu!

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s