„Cała sala śpiewa z nami” – jest zakochany :)

My ludzie już niezbyt młodzi lubimy wracać do swoich młodych lat. 🙂

Wspominamy, to wszystko, co nas cieszyło w czasach słusznie minionych, bo były to czasy niełatwe, ale zawsze się coś znalazło, co nas jednak cieszyło.

Teraz wszyscy celebryci robią wszystko, by było o nich głośno, a raczej bardzo głośno. Stoją na ściankach i plotą androny, których nie chce się słuchać, gdyż nie mają o sobie niczego, ciekawego do powiedzenia.

Opowiadają o dietach, modzie i jest to targowisko próżności, a więc tym milej mi przedstawić tą parę, o której nie piszą media, gdyż to są ludzie z klasą i wiedzą jak się w tym świecie próżności ukryć ze swoją miłością.

Ja to tym nie wiedziałam, a Wy?

Wszystkiego najlepszego i wielkiej miłości w tym dojrzałym wieku. 🙂

Jerzy Połomski. Nie mamy ślubu, ale nie możemy bez siebie żyć.

 

Jerzy Połomski (83 l.) nigdy nie ukrywał, że nie jest stworzony do stałych związków. Mimo, że nie założył rodziny, to jednak od wielu lat znakomicie dogaduje się z Edytą Wojtczak (80 l.), dawną gwiazdą telewizji. Z którą łączy go do dziś wyjątkowa więź.

Parę przyjaciół można regularnie spotkać na przykład w warszawskich teatrach, gdzie wspólnie chodzą na spektakle. Od lat wspierają się nawzajem, bo obydwoje żyją samotnie. Jakiś czas temu nawet łączono ich w parę i plotkowano, że szykują się do ślubu. Co na to Jerzy Połomski?

– Zawsze miałem z Edytą najszczersze i najcieplejsze uczucia, jednak nie myśleliśmy wcale o ślubie. Między nami jest ciepłe koleżeństwo i to już od wielu lat. Nie chcę jej co prawda za bardzo zamęczać swoją osobą, ale nie ukrywam, że jak się nie widujemy, to jesteśmy ze sobą często na telefonie – tłumaczy w rozmowie z Faktem wokalista.

Artysta wciąż gra koncerty i czuje się świetnie, ale już nie obchodzi urodzin. – Ja już nie piję alkoholu, żyję sobie bardzo spokojnie, cenię umiar w życiu i nie daję się ponieść – opowiadał nam. Za to publiczność nie pozwala mu zejść ze sceny  – Nadal jeżdżę i występuję, bo ludzie chcą mnie jeszcze słuchać.  Mam swoją publiczność, która mnie kocha. Wspominamy dawne czasy, rozmawiamy. Jak się okazuje, to jeszcze nie czas na pożegnanie i czekam na rozwój wypadków – dodaje.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jerzy-polomski-od-wielu-lat-przyjazni-sie-edyta-wojtczak/ezptp8k

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s