Mowa nienawiści na Krakowskim Przedmieściu!

 

 

Oglądałam dokument o „Nocnych Wilkach” w Rosji. Jest to potężny klub motocyklowy, który świetnie dogaduje się z Prezydentem Rosji – Putinem.

Jeden z liderów tego klubu powiedział znamienne słowa, że kiedy w Rosji dzieje się źle, to on czuje się nieszczęśliwy i z tego powodu cierpi. Kiedy w Rosji dzieje się dobrze, to on też jest szczęśliwy.

Nie wnikam jaką rolę mają odegrać „Nocne Wilki” w Rosji, bo wszystko ma drugie dno, ale niemniej ten klub angażuje się w popieranie patriotycznych zachowań w Rosji – no może, ale jest to wysoce podejrzana grupa ludzi umocowanych politycznie!

Piszę o tym dlatego, że i ze mną jest tak samo i bardzo bym chciała, aby w Polsce było coraz lepiej.

Marzę o tym, by Prezydent, Premier i Naczelnik w jednej osobie kiedyś, choć raz zwrócił się do Polaków – Rodacy zakopmy topory i budujmy Polskę silną, niezależną, mocną, gospodarną.

Jednak nic z tego i o tym przekonałam się wczoraj, kiedy obchodzono 80 miesięcznicę katastrofy smoleńskiej.

Był już wieczór, a więc wzięłam głęboki oddech i czekałam na wystąpienie Prezydenta, Premiera i Naczelnika w jednej osobie.

Coś czułam, że to wystąpienie będzie bardzo drapieżne i bez ogródek i się nie pomyliłam.

Kontrmanifestacje bardzo 3 x w jednym mocno zdenerwowały i to zaowocowało wydaleniem z 3 x w jednym, najgorszej złości i nienawiści jaka drzemać może w człowieku.

Już wiedziałam, że jestem gorszym sortem, bo oni są z wyższej półki. Już wiedziałam, że mając inne zdanie zalicza się mnie do komunistów i złodziei, a wczoraj się dowiedziałam, że jestem gorsza od zwierząt, choć zwierzęta według mnie są lepsze od ssaka zwanym człowiekiem.

Taka dyktatura spowoduje, że Naród się wkurzy i to dzielenie może sprawić, że Polak będzie bił Polaka i taka ewentualność wcale nie jest wykluczona.

Póki 3 x w jednym będzie dzielił Polaków, póty w Narodzie będzie budził się sprzeciw, bo Polacy nie dadzą sobie pluć w twarz.

Kto mi nie wierzy, że to idzie za daleko, niechaj przeczyta to złowrogie przemówienie, które świadczy o tym, że:

– 80% Polaków winno opuścić ten kraj.
Polaków znieważanych, opluwanych, gorszego sortu, wyzywanych od komunistów i złodziei, oraz gorszych od zwierząt.
Ten nierząd Nas nienawidzi.

Szanowni Państwo, dzisiaj 80 miesięcznica. Można powiedzieć – jubileusz tego wszystkiego. (…) Mamy próbę zakłócenia uroczystości – mówią, że legalnej. Tak, legalnej, ale czy legalne jest odbieranie prawa innym do tego, by demonstrować, by się modlić?

Czy legalnym jest próba wymuszenia zahamowania działań procesowych w śledztwie smoleńskim? To nie jest legalne i trzeba to sobie jasno powiedzieć. To, co mówią ci ludzie, to wyłącznie przykład czegoś szerszego, czegoś, co jest charakterystyczne dla całej opowieści. Dla tego wszystkiego, co mówią nasi polityczni przeciwnicy. O co chodziw tej sytuacji, w której jedni mogą innym przeszkadzać w realizacji prawa do demonstracji? To jest nic innego jak przyjęcie zasady, że kto silniejszy, ten lepszy. To jest, proszę państwa, zasada, która towarzyszyła całej tzw. III RP.

Mówiono coś o liberalnej demokracji… A tak naprawdę, jeśli użyć jężyka histerii idei, to był to prymitywny darwinizm społeczny. Kto silniejszy, ten lepszy… My tę zasadę odrzucamy i będziemy odrzucać. W imię tego prowadzimy śledztwo i uczcimy pamięćtych, którzy zginęli.

Możecie sobie państwo krzyczeć, co chcecie, ale to oszustwo. To my prezentujemy prawdę, demokrację i wolność. My jesteśmy partią wolności – Polska jest dzięki nam krajem wolności, jednym z niewielu w Europie. A ci, którzy by chcieli przywrócić zasady darwinizmu społecznego, dzisiaj z nami zaciekle w Polsce i za granicą walczą. Oni w ramach tych zasad byli silni i byli w stanie sobie wszystko załatwić.

Są też tacy, którzy dają się oszukiwać, są naiwni. (…) Jest wielki mechanizm kłamstwa w Polsce, oszukiwania ludzi. Mimo tego mechanizmu zwyciężyliśmy, zwyciężamy i zwyciężymy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s