Już w Polsce mamy dyktaturę!

 

Tak się porobiło, że każdego poranka zaczynam się bać włączać media!

Wszak nigdy nie wiadomo, co ta partia przez noc podpisała i co wymyśliła i tu przepraszam, że tak często piszę o polityce, ale dobro mojego kraju w mym sercu ma swoje miejsce.

Dowiedziałam się, że o godzinie 10.00 ma się odbyć specjalna konferencja z naczalstwem tego kraju.

Zadrżałam, bo może ogłoszą Stan Wojenny, albo coś  innego wymyślą w celu zdyscyplinowana społeczeństwa.

Siedzę z kawą i czekam. Minęła godzina 10.oo, a ich nie ma!

Zjawili się w ilości sztuk 4, ale najważniejszy oczywiście był Naczelnik Polski. Jako Wódz zabrał głos przed Premier Szydło – tak to się porobiło ha ha. Przyszli zresztą 20 minut spóźnieni! Naród poczeka na „zbafców” Narodu i dziennikarze też!

Patrzę i słucham Wodza i nijak mi się nie klei jego mowa – jak nigdy! Zobaczyłam ogromnie wystraszonego człowieka na lekach, który błądził w myśleniu i formułowaniu myśli. Okropny widok alabastrowej, przestraszonej twarzy, z której nagle znikł ten perfidny uśmiech.

Czego się dowiedziałam, po włączeniu swoich zwojów myślowych, by pojąć, co ten człowiek do mnie mówi? Zapamiętałam tylko, że opozycja powinna mieć swojego wodza ha ha – dobra rada, w dobrej zmianie i opozycję postraszył karnie.

Wódz wyglądał naprawdę strasznie i tylko oczy zdradzały, że boi się Narodu okrutnie. Oczy błądziły z lewej na prawą stronę, jakby wypatrywały snajpera. To musiało być straszne, takie zderzenie – Jarosław Polskę zbaw, a kontra – spieprzaj dziadu i idź do diabła wykrzyczane przez suwerena!

Smutny widok i po tej konferencji bez prawa zadawania pytań zwiali jak tchórze i tylko Bałtroczyk podsumował, że ubrali się na czarno, bo to k…rwa stypa była.

Nie myślcie sobie, że ja tak cały czas przed telewizorem. Przecież trzeba szykować menu na święta. Ja tak tylko w przerwie i ponownie o godzinie 12.oo trafiłam na fakt ślubowania miernej, ale wiernej Sędziny Przyłęskiej, która po linii partii będzie orzekała w Trybunale Konstytucyjnym. Tym sposobem Duda, bo nie Prezydent zabił Trybunał Konstytucyjny!

Stało się więc tak, że wszystkie sprawy, wyroki będą orzekane zgodnie z linią partii. Każdy z nas może mieć do czynienia z niesprawiedliwością we własnym kraju i dlatego podaję adres do Strasburga, bo jest to jedyna alternatywa, by się spotkać ze sprawiedliwością, bo w Polsce, to za chwilę będzie niemożliwe!

Policja i Żandarmeria na ulicach polskich miast! Boją się, ale My się ich nie boimy!

I tylko Strasburg nam pozostał!
Zapiszcie sobie adres!
The Registrar
European Court of Human Rights
Council of Europe
67075 Strasbourg Cedex
France

Skarga powinna zawierać:
krótkie przedstawienie sprawy (streszczenie faktów i zarzuty);
określenie, które z wolności i praw zostały naruszone;
informacje o wykorzystywanych środkach prawnych;
zestawienie wydanych decyzji z krótką informacją o ich treści, dacie wydania i organie, który je podjął. Należy także dołączyć do listu kopie a nie oryginały tych decyzji, ponieważ dokumenty nie są później zwracane;
podpis skarżącego, ewentualnie jego przedstawiciela.

Jedna myśl na temat “Już w Polsce mamy dyktaturę!

  1. Minister zapowiada dyscyplinarki za nieprzestrzeganie przez sądy wyroków TK

    22.12.16
    Odpowiedzialność dyscyplinarna i konsekwencje związane z nieprzestrzeganiem przepisów prawa – to zdaniem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry grozi sędziom, którzy nie podporządkują się wyrokom wydanym przez obecny skład Trybunału Konstytucyjnego.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s