Mamy dwie Polski!

To, co dzieje się w naszej Polsce, to już jest nie do zniesienia. Nie mam siły pisać swojego felietonu, gdyż jestem załamana i zdruzgotana. 
Zadaję sobie pytanie dokąd zmierzasz Polsko, a raczej dokąd prowadzi Polskę PiS.
My, którzy wierzyliśmy w praworządność, zostaliśmy potraktowani butem Prezesa i jego wyznawców.
W związku z tym, że nie mam głowy, by pozbierać myśli, wstawiam tekst mojego znajomego z FB, bo jest krótko i na temat fatalnej polityki tego oszalałego i nienawidzącego Polaków człowieka!

Jak Ryszard Petru oraz Włodzimierz Kosiniak – Kamysz oraz Kukiz mogli z tym  człowiekiem usiąść  do jakichkolwiek rozmów – o czymkolwiek!!!
Z człowiekiem, który wypowiada takie słowa:
„Zwyciężymy z całą pewnością. Będzie prawda wbrew tym, którzy tutaj krzyczą. Wbrew tym wszystkim, którzy bronią kłamstwa, którzy bronią kłamstwa także tutaj. Wbrew tym wszystkim, którzy dzisiaj łamią prawo, którzy dzisiaj chcą sparaliżować Sejm, którzy chcą doprowadzić do tego by wielki plan naprawy Rzeczypospolitej się nie udał – mówił Kaczyński.”

„Przyjdzie taki dzień i żadne krzyki, żadne wrzaski, żadne syreny tego nie zmienią. Polska zwycięży wbrew swoim wrogom, wbrew zdrajcom – zakończył przemówienie i dodał, że prawda jest w grobach.”

Dla mnie to nieprawdopodobne aby brat wypowiadał TAKIE SŁOWA o swoich rodakach podczas rocznicy śmierci swojego brata, w jakichkolwiek okolicznościach – chyba, ze ma dusze diabła. Jak Hitler, Stalin i inni zbrodniarze!!!
Po takim dniu naprawdę można porównać to co się obecnie dzieje do faszyzmu!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s