„Ucho Prezesa” zrobiło dobrze PO!

Po ponad 1,5 roku słupki drgnęły na korzyść partii, która pod koniec panowania zupełnie się pogubiła i zeżarła ją arogancja władzy.

Dzisiaj ta partia „po ciężkiej” walce z Rządem może triumfować, bo skoczyło jej o 2 punkty w stosunku do partii rządzącej.

Możemy zakrzyknąć więc – hurra! Możemy mieć nadzieję, że jeszcze będzie pięknie i jeszcze będzie normalnie!

Ale ja nie zakrzyknę, bo uważam, że to nie stało się ot tak sobie, że PO bardziej dociera do ludzi i zmienia ich myślenie.

Niestety, ale z przykrością napiszę, że opozycja w Polsce to nadal są flaki z olejem i można się głęboko zastanawiać, co sprawiło ten wzrost w sondażach?

To nie Schetyna i nie Tusk sprawili, że szala się przeważyła na ich korzyść, ale sprawiło to „Ucho Prezesa” z fenomenalnym Górskim, który w swoim kabarecie uświadomił Rodakom jak działa polityka i jej meandry.

Wciąż powtarzam, że politykom z każdej opcji chodzi jedynie o stołki i stołeczki oraz kasiorę, a My jesteśmy im potrzebni jedynie przy urnach wyborczych!

Polacy niechętnie słuchają w telewizji wszelkich wywiadów na zasadzie – ja panu nie przerywałem, czy pani!

Polacy uwielbiają inteligentny kabaret i taki zrobił dla Polaków – Górski w „Uchu Prezesa”, gdzie obnaża mechanizm działania polityków i polityki.

Czekam niecierpliwie w każdy poniedziałek na ukazanie się „Ucha Prezesa” na YT i bawię się wyśmienicie.

Każdy odcinek ma milionowe odsłony i to dowodzi, że Polacy uczą się polityki z „Ucha Prezesa”.

Ostatni 13 odcinek przez 4 dni obejrzało ponad 2 miliony Polaków i wcale się nie dziwię, że sondażowe słupki skaczą i tylko pytam, co na to poseł Kaczyński? Gryzie pazury?

Może dziś będzie nocna narada w siedzibie?  Może  w pośpiechu rozwalą następną limuzynę. Może schowają do szafy Macierewicza na dłużej. Może, może może, ale tego dowiemy się w następnym dniu, tygodniu, miesiącu.

Trzeba przyznać, że PiS ma kłopot i być może uchwalą następną ustawą fakt, że trzeba dać kasę na każde pierwsze dziecko! I dla matek samotnie wychowujących dzieci. Trzeba będzie te procenty jakoś odrobić! 😀

Obyś żył w ciekawych czasach – chińskie przysłowie!

 

https://www.youtube.com/watch?v=xJzVQvUS1ns&t=1s

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s