Wszystkich nas nie zamkną!

Dziś KOD wybierał nowe władze – nowego przewodnika i dobrze, bo skompromitowany Kijowski poczuł w końcu, że jest w Ruchu Persona non Grata i zrezygnował.

Nowym wodzem KOD-u został Krzysztof  Łoziński. Człowiek, który siedział w więzieniu za polityczną działalność. Człowiek, który wie, że walka o powrót demokracji będzie ciężka! Mimo wieku podjął się i może w końcu coś się ruszy w kraju.

Jeśli nie, to będzie tak jak napisał mój znajomy na Facebooku. Pozwolił tekst udostępniać, a więc porwałam go i na mojego bloga:

Cytuję: 😀 😀 😀
Andrzej Rodan
Tak pisałem równo rok temu w maju.
CIEMNOŚCI KRYJĄ ZIEMIĘ
ANDRZEJ RODAN człek gorszego sortu tako rzecze: jeszcze raz przypominam ci mój malutki kochaniutki konusie szwoleżerze mazowiecki na białym kucyku (albo kocie), ty Gomułko naszych czasów – zanim 500 + się opamięta, – zanim rozliczą was z obietnic wyborczych, – zanim urządzicie następne seanse nienawiści, – zanim wyskrobiecie kolejną złą ustawę, – zanim twój Gang Krasnala doprowadzi Polskę do ruiny, – zanim doprowadzisz swoich gamoni-dupowłazów do upodlenia, zeszmacenia się i zrobisz z nich donosicieli, głosicieli żałosnej propagandy, a do końca, drogi Krasnalu, zhańbisz marionetkową Broszkę i tragikomicznego Maliniaka, który sam o sobie mówi: niezłomny (ha, ha, ha), – zanim wyprowadzisz Polskę z Unii Europejskiej w ramach Dobrej Zmiany, – zanim wygonisz wszystkich o odmiennym kolorze skóry, – zanim zmienisz ordynację wyborczą na taką, która zapewni gangowi rządy do końca świata i jeden dzień dłużej, zanim zamienisz Polskę w państwo wyznaniowe, zanim w porozumieniu z Kościolem urządzisz Piekło Kobiet, – zanim zaczniesz dodruk pieniędzy i zaciągniesz kolejne miliardowe pożyczki, – zanim zaczniesz aresztowania inaczej myślących od ciebie, – zanim zniszczysz praworządność, sądownictwo, demokrację, konstytucję i zawłaszczysz państwo, SPIESZ SIĘ! Powiadam ci: Balbina, spiesz się!
Bo ciemny lud gorszego sortu wyjdzie na ulicę i poszuka groteskowego “Naczelnika Państwa”. Ty się Balbina, kurwa, nie opierdalaj tylko wprowadź STAN WOJENNY i będzie w kraju spokój! Czołgi na ulice! Watahy “narodowców” (naziole-łysole) do boju! Obrono Terytorialna lance do boju, szable w dłoń, Polaków gorszego sortu goń, goń, goń…
Na zdjęciu Papież i ja życzymy wam zdrowia, bo niebawem dużo zdrowia będzie wam potrzebne, wy moje żałosne, tandetne, prześmieszne, kłamliwe, kieszonkowe bohatery z Domu Wariatów im. Krasnala Balbiny!
UDOSTĘPNIJCIE zanim będzie za późno, bo ciemności kryją ziemię!
Zdjęcie użytkownika Andrzej Rodan.
 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s