Co się z tym Narodem stało – niedobrego!

Piękna, słoneczna środa w całej Polsce, bo wreszcie po deszczach i wichurach dostaliśmy od pogody parę ciepłych dni.

Mąż więc postanowił skorzystać z ładnego dnia i wypoczywał nad naszym jeziorem.

Ja nie mogę, bo mam obowiązki przy chorej Mamie.

Kiedy zjawił się w domu, to opowiedział mi krótką historyjkę, która nie okazała się dla mnie i dla niego dobrą historyjką.

Na plaży zauważył idącą po pomoście, dawno nie widzianą znajomą z mężczyzną typu – muskuły, kark i tatuaże.

Spytał, a gdzież to podział się jej mąż?

Odpowiedziała z cynicznym uśmiechem, że nie było go na nią stać!

Mają dwoje dzieci!

Kurtyna!

Powyższy wpis, jest o tym jak chamieją ludzie, dla których wszelkie wartości jak miłość, rodzina, przyjaźń poszły precz, bo najważniejsza jest kasa.

Jakie to smutne, że te wartości już tak niewiele znaczą.

Podobno jesteśmy krajem katolickim, a coraz więcej draństw pojawia się w przestrzeni publicznej i nie można już z tym nic zrobić.

Może tak należy to tłumaczyć, że skoro rządzący pod krzyżem kłamią, oszukują, konfabulują, to społeczeństwo myśli, że wszystko jest w porządku i ono też tak może. W końcu przykład idzie z góry – co nie?

Pięknie opisał obecną sytuację w Polsce Janusz Palikot na swoim blogu i nic dodać i nic ująć – cyt.:

” Czas pijanych os

30 Sie, 2017 | Polityka

Są wszędzie. Nieprzytomne. Zataczające się. Pijane „w trzy dupy”, jak to się mówi na Pradze. Z tego picia spadają bezwiednie na włosy, oczy, koszulę. Wtrącają się nieprzytomne do zup, chleba, sosów i wszystkiego. Nie sposób ich przeprosić, odpędzić lub odgonić. Gotowe zginąć, ale sięgnąć po jeszcze jednego. Patrzę na nie i myślę – toż to wypisz, wymaluj władza dzisiaj.

Jak wiadomo sezon się jednak kończy. Przynajmniej jeśli idzie o pszczoły”.

Ps.:

Pszczoły pójdą spać Panie Palikot, a ten nierząd szykuje nam jesień średniowiecza. 

Nie jeden Polak tego nie wytrzyma i będą zawały!

Sam Lech Wałęsa może tego nie wytrzymać i PiS będzie miał na sumieniu  jego śmierć!

I NIE TYLKO!

Reklamy

2 myśli na temat “Co się z tym Narodem stało – niedobrego!

 1. Dzisiaj z przypadkutrafiłem na taki oto blog…no przejść obojętnie obok niego nie mogłem…przepraszam…a oto wpis na blogu (podobno znanej) blogerki KALINAXA:

  http://kalinaxa.blogujaca.pl/2017/08/30/co-sie-z-tym-narodem-stalo-niedobrego/#.WacRol7rt7s.twitter?t=1&cn=ZmxleGlibGVfcmVjc18y&refsrc=email&iid=5420d4061c6f48e8ae890964d97465d3&uid=2488197702&nid=244+272699400

  oto mój komentarz… który nie wiem czy ta Pani bedzie chciała umieścić u siebie na blogu…dlatego pozwoliłem sobie go umieścić również tutaj. Podpisałem się jako „sprawiedliwość dla Polski i Polaków”:

  Co do chamstwa i znieczulicy Polaków i Polek, to chyba powinna Pani jako „znana” blogerka poruszać się w świecie rzeczy nie wyimaginowanych. Od kiedy to opowiastki męża o kobietach przy muskularnych mężczyznach mają być:
  1. „wiarygodne”: (mąż albo chciał Pani zaimponować, bo nie jest muskularnym mężczyzną, a chciał podważyć Pani opinię o dobrze zbudowanych facetach. Przy okazji chciał podkreślić że brak jego muskulatury świadczy o Pani mądrości, a stanowi dowód głupoty kobiet będących z dobrze zbudowanymi facetami…Co do tatuaży – to jakoś naukowcy nie znaleźli bezpośrednieji przyczyny wpływu tatuaży na uszkodzenie ośrodka inteligencji oraz wrażliwości człowieka. Dzisiaj wiele kobiet tatuuje sobie – praktycznie wszędzie – chcąc w ten sposób (podobno) podkreślić swóją osobowość. Temat ten wg mnie jest na osobny artykuł.
  2. nie seksistowskie – taka opinia o kobietach powinna co najmniej skłonić Panią do obrony kobiet…za którą się zapewne Pani uważa i którą jest Pani.
  3. prawdą – Powinna Pani sprawdzić czy prawdą jest to co Pani mąż imputuje o tej kobiecie…a może to jest ta kobieta, która kiedyś zaloty Pani męża odrzuciła – bo był już wtedy Pani mężem, a on chce się na niej teraz zemścić?

  Tak że prawda ma zawsze dwa końce…a w tym przypadku nawet może mieć trzy.

  A już najbardziej rozwaliły mnie Pani słowa …”Jakie to smutne, że te wartości już tak niewiele znaczą.
  Podobno jesteśmy krajem katolickim, a coraz więcej draństw pojawia się w przestrzeni publicznej i nie można już z tym nic zrobić.
  Może tak należy to tłumaczyć, że skoro rządzący pod krzyżem kłamią, oszukują, konfabulują, to społeczeństwo myśli, że wszystko jest w porządku i ono też tak może. W końcu przykład idzie z góry – co nie?”…koniec cytatu.

  Normalnie przeszedłbym obok tego tendencyjnego i cynicznego lewackiego poglądu.
  No ale nie mogłem…jestem katolikiem…polakiem…i mam swoje lata aby pamiętać np. niby zwycięstwo SOLIDARNOŚCI i tego kto z tego korzystał i jak ułożono sobie i rozkrojono przy okrągłym stole i w Magdalence „tort zwany POLSKĄ”.
  No bo te 30 lat po stanie wojennym, a zwłaszcza ostatnie osiem lat rządzących obozów władzy (poza tym obecnym – i krótkim ich epizodem w 2007r) to właśnie degradowanie wartości moralnych, ideowych, pranie mózgów medialnie i sądowo…zwalczanie Polskości, religi katolickiej, honoru…jednym słowem: przygotowywanie do kolejnego rozbioru Polski. OKRADANIE, NISZCZENIE I WYWŁASZCANIE NARODU.
  To ja się pytam…gdzie dzisiaj widzi Pani niszczenie Polski i narodu?? Gdzie zdziczenie rządu jakie miało miejsce za rządów PO-PSL?
  Od 1.5 roku oddaje się cześć prawdziwym obrońcom i bohaterom Polski, niepozwala się okradać Państwa z akcyz, VAT i podatków przez bandytów postkounistycznych, przez obcy kapitał i złodziejskie zagranicznye banki.
  Wypracowany zysk krajowy zaczęto powoli dzielić pomiędzy tych, którzy go wypracowali – czyli POLAKÓW.
  Zabiera się byłym ubekom drakońskie uposażenie i przywraca sprawiedliwość społeczną. Ludzie w Polsce – po prostu Polacy – odzyskują godność! Mało tego za granicą Polskie instytucje państwowe i prywatne stowarzyszenia nie pozwalają na oszczercze podłe insynuacje o Polakach, o obozach śmierci, o kolaboracji z niemcami – wytaczają procesy przed sądami europejskimi i wygrywają je. Podłe szmatławe gazety piszące nieprawde muszą sprostowywać swoje artykuły – niechetnie – ale z wyrokami sądów europejskichi nakazami oraz karami nie mogą dyskutować.
  A Pani porównuje rząd PIS do tego co było za UW, SLD i PO-PSL?? Od razu widać, że nie ma w Pani albo Polskości albo jest Pani z układów wcześniejszych, które sowicie opłacane przez niemieckie lub rosyjskie władze piszą co im każą, chcą być autorytetami…chociaż nie mają nawet podstawowych wiadomości z jakiejkolwiek dziedziny stanowiącej którykolwiek wątek obcej propagandy i tak jak Pani wpadają w sidła własnej niewiedzy, naiwności a może i głupoty.
  Co do cytowania niejakiego Janusza Palikota…To niby normalny, dorosły facet, biznesmen…a ze sztucznym penisem paradował przed kamerami, poniżał polityków innych partii chcąc zapunktować LGBT…oraz ideologom lewackim. I co?? i nic! poza sztucznym penisem nie miała i nie ma nic nikomu do zaproponowania w żadnej sprawie.
  A rozpływanie się nad losem pięciu ubeków – że popełnili samobójstwo (podobno – bo to też tylko słowa Palikota) ?! A ilu pożądnych obywateli Polskich ci ubecy zamordowali??…może tu właśnie sumienie ich ruszyło i to był właściwy powód do rozstania się z życiem…chociaż są ludzie gdzie sumienie ich nie rusza…ale kasa?? to już całkiem coś innego.
  Zadała sobie Pani takie podstawowe pytanie: ilu ludzi z powodu komunistycznego prześladowania popełniło samobójstwo?? Gdzie te dane??? przemilczane u Pani?! Proszę zajrzeć do IPN. Dlaczego rzetelnie nie przyjrzała się Pani tym sprawom?? Oto jeden tylko pierwszy z brzegu znaleziony artykuł który sie z tym faktem rozprawia:
  https://wzzw.wordpress.com/2016/04/28/%E2%96%A0%E2%96%A0-ile-bylo-ofiar-bezpieki/

  Odpowiedź na moje pytanie może być jedna: bo to nie w nurcie głównej antypolskiej narracji !! W świetle wydarzeń z wczoraj w Europarlamencie…i wystąpień o ukaranie Polski za demokrację i niezawisłość…wystąpienie szkodnika Boniego TW ZNAK – (sam bym go spoliczkował po tym wystapieniu jak Korwin Mikke – choć tego polityka w wielu sprawach nie popieram) wszystko zaczyna się układać jak puzzle…To jest właśnie zdziczenie ludzi.. którzy uważają że za pieniądze mogą nawet swój kraj sprzedać. Zero moralności, zero osobowości, zero polskości.

  Polubienie

  1. Zamieściłam ten komentarz, w którym imputujesz, zmyślasz i konfabulujesz.
   Komentarz tendencyjny, ale wiem, że i tacy ludzie są w Polsce.

   Musicie z tym żyć, ale to musi być trudne życie, kiedy inaczej myślącym się tylko dowala.

   Pozdrawiam!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s