Takich posłów sobie wybrali!

Nienawiść, to bardzo brzydka cecha, ale w dzisiejszej rzeczywistości i podczas obserwacji sceny politycznej – to ja się do nienawiści przyznaję.

Jest taki poseł w PiS, którego autentycznie nienawidzę i tego się nie wstydzę.

Kiedy widzę w ławach sejmowych posła PiS – Dominika Tarczyńskiego, to moja nienawiść do tego człowieka sięga zenitu.

Nawet poseł Kaczyński nie budzi we mnie takiego odczucia i także Antoni Macierewicz, bo to są ludzie skrzywdzeni przez swoją psychikę.

Poseł Tarczyński ma w sobie takie coś, że na jego widok chce się biec do toalety, by zwymiotować.

Powinnam dzisiaj pisać o Rocznicy Porozumień Sierpniowych, ale nie ma właściwie po co wracać do tego, co nam od dwóch lat skutecznie zabrano.

Nie chcę pisać o minionych 27 latach demokracji, bo oczy robią się wilgotne, a serce drży z żalu, że takie kanalie jak Tarczyński weszły do polityki i śmieją się mi bezczelnie w twarz.

Wiecie dlaczego oni tacy są? Bo muszą iść po linii partii, którą kieruje z tylnego siedzenia człowiek, który nie ma żadnych zasług i przyjął do swojej partii takie nędzne kreatury jak Tarczyński.

Tarczyński od wejścia do PiS lubi chwalić się luksusowym życiem i sprzedał swoją partnerkę na Twitterze jak klacz z Janowa Podlaskiego.

Wszystko to z naszych podatków – niestety. Utrzymujemy takie typy bez ogłady!

Czytam różne blogi i dziś trafiłam na perełkę.

Proszę przeczytać:

Niech żyje bal

 

To jest zdjęcie z podtekstami. Jest rok 2014. Rządzi Platforma Obywatelska. Pan Dominik Tarczyński nie jest jeszcze posłem, ba, jeszcze nawet nie jest członkiem PiS-u. Jeszcze nie wie, co się stanie za rok. Tymczasem bawi się na balu charytatywnym pewnego hotelu świętokrzyskiego. Ale z kim!!!

Bawi się w towarzystwie Małgorzaty Tusk. Tak, żony znienawidzonego przez prezesa Kaczyńskiego Donalda. Zdjęcie jest dostępne na stronie internetowej hotelu

 

tarka1

Nie wiem, czy prezes Jarosław był kiedykolwiek w tym hotelu i to zdjęcie widział. Zobaczyłby bowiem, że nie tylko Małgorzata Tusk wprawia Dominika Tarczyńskiego w dobry humor. Dobrze bawi się on również podczas licytacji plakatu z Lechem Wałęsą. Jak  widać, ani żona „zdradzieckiego” Donalda, ani jeszcze bardziej „zdradziecki” elektryk z Gdańska nie wzbudzają w nim niechęci, ani żadnych negatywnych uczuć.

W czerwcu 2016 roku na Twitterze o gościu na plakacie napisze: „– Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że „wyrwie mnie z korzeniami”. Zapraszam Cię na solo bydlaku! ” Ale wtedy Tarczyński będzie już członkiem PiS-u i posłem na Sejm, czyli paniskiem pełną gębą. Mocarzem, tak mocnym, że dałby radę pobić nawet schorowanego 73-letniego seniora, bo tyle lat miał w 2016 roku Lech Wałęsa.

Trzeba przyznać, że partia daje siłę. Niech zatem, żyje bal, „bo to życie to bal jest nad bale”, dopóki prezes Jarosław nie widział jeszcze tego hotelu w internecie, bo jak zobaczy  – „drugi raz nie zaproszą nas wcale”.

https://zycieumyslowe.wordpress.com/2017/08/28/niech-zyje-bal-2/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s