Opozycję trzeba budować na ulicy – od zera!

Zdjęcie użytkownika Krystyna Pawłowicz.

Dzisiaj o poranku dowiedziałam się o tym, jak opozycja sama się pogrzebała wczoraj,  wieczorem w Sejmie – podczas procedowania ustaw dotyczących polskich kobiet.

Po przemyśleniu tej sytuacji doszłam do wniosku, że już nigdy nie zagłosuję na PO czy  Nowoczesną, gdyż obie te sprzedajne partie mnie zawiodły.

W obu tych partiach rzucili sobie do gardeł, a Prezes malutki ograł opozycję jak krasnoludki.

Nic dobrego już opozycja dla Polski nie zrobi, bo nie ma jedności w tych obu partiach i każdy poseł gra na swój strój. Nie lubię!

Może dlatego tak się stało, że w Nowoczesnej nie lubią Lubnauer, a w PO – Schetyna się zacina.

Może w ten sposób posłowie tych partii pokazali, że nie są zadowoleni z tego, kto partią rządzi i dali swoim wodzom pstyczek w nos.

Uważam, że kiedy PiS doszedł do władzy, to te obie partie powinny się mocno zjednoczyć i od samego początku tworzyć silną opozycję, a Polska byłaby w tym momencie w innym miejscu.

Niestety, ale stało się inaczej i Polska teraz płaci za to, że opozycja nie grała do jednej bramki i mamy teraz silną partię rządzącą, która robi, co chce i demoluje, co chce.

Nie doceniałam chyba Kaczyńskiego i tu nie wiem, czy to przypadek, czy splot wydarzeń, ale Kaczyński może drugą kadencję wygrać tym razem!

W związku z tym, co się stało – ja nie mam na kogo głosować w następnych wyborach i oto ogłaszam moje osobiste motto!

 • Opozycję trzeba budować na ulicy – od zera! 
 • Niech ciebie opozycjo weźmie jasna cholera.
 • Spapraliście wszystko koncertowo.
 • Wkurzona Polka!.

8 myśli na temat “Opozycję trzeba budować na ulicy – od zera!

 1. Niestety, z każdą chwilą przekonuję się, że Kaczyński jest – jakkolwiek bym o nim nie miał złego zdania – wyrachowanym, politycznym geniuszem, który rządzi, jak tylko chce. I szczerze mówiąc, to po prostu już najzwyczajniej świecie się boję o przyszłość. Nie dla mnie – raczej, no chyba, że będzie naprawdę, naprawdę źle. Ale dla mojego Szymona już jak najbardziej. A może jedyna szansa dla niego taka, że do rzeki ma blisko i zawsze może poza granice wyemigrować…?

  Polubione przez 1 osoba

  1. Tato Szymona wszyscy boimy się o przyszłość naszych dzieci, a ja Wnuków o życie w tym kraju. Tak wiele złego się stało i nie dziwię się, że młodzi będą zwiewać z tego kraju i jakie to smutne.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Dopóki nie było tego desantu nax tym portalu polityka nie była prawie obecna. Teraz niestety to się zmienia. NIESTETY 😕!!!
    W DODATKU TO POGLĄDY LEWACKIE, – wasz kolegaxymuważa np. Że PZPR to byla partia demokratyczna(sic!)-choć doktryna ma mniejesze znaczenie. 😕

    Polubienie

 2. Co by nie kombinować, moje psy ni rządu ni opozycji nie wpuszczają na teren. Kotom się wydawało ,że są ciche i przebiegłe. Musiałam wynosić zabite.Dobrze ,że wracają dzieci w łonach matek ale przy okazji szkolenie dla samorządów, może nawet jakieś pogrożenie itp by robili to do czego zobowiązuje ich prawo , pomocy , wsparcia a nie jak to było , do robienia tylko własnych interesów. Jeśli i wróci że lekarz ma leczyć i ratować za wszelka cenę a nie zabijać to będę spokojnie szła na wizytę bez obaw ,że mu się pomyli, zabić mnie czy ratować.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s