„Chamstwu w życiu, należy się przeciwstawiać siłom, i godnościom osobistom” – Jasio Kobuszewski do W.Gołasa

Znalezione obrazy dla zapytania obraz wośp

Oto powyżej umieściłam obraz, który dotyczy hejtu na Jerzego Owsiaka i jego WOŚP.

Obraz namalował robot, który powstał w zestawieniu ze sztuką i nowoczesną technologią.

Nie umiem precyzyjnie wytłumaczyć jak on powstał, ale robi wrażenie, bo widocznie tego hejtu było tak dużo, że obraz zapełnił się mową nienawiści w postaci przecinających się kolorowych linii.

Nienawidzę hejtu, gdyż uważam, że na każdy temat można rozmawiać i dyskutować w sposób kulturalny i dobitny przerzucając się argumentami.

Dlaczego podejmuję tak często ten temat, czyli chamstwa w sieci?

Dlatego, że wciąż przeżywam ekspansję nienawiści w stosunku do mojej osoby i hejterki zepsuły mi 5 bitych lat pobytu w sieci, co jest dla mnie bardzo ważne i stanowi tzw. „okno na świat”.

Policja i Prokuratura kompletnie w Polsce nie radzi sobie z problemem i choć podajemy dane hejtera, to poruszają się ograna jak w mgle, a znaczenie IP jest dla nich tajemnicą!

To jest walka z wiatrakami, a więc ludzie biorą sprawy w swoje ręce i publikują publicznie dane tych osób, które posuwają się niewiarygodnie do granicy ludzkości!

I tak celebryci zaczęli publikować dane hejterów na portalach społecznościowych i czytamy:

 

Joanna Koroniewska tak jak każda osoba publiczna narażona jest na internetowy hejt, który stał się niestety codziennością. Aktorka spodziewa się dziecka. To okres, w którym nie powinna się denerwować. Internauta ukrywający się pod chamskim pseudonimem miał to jednak za nic. Jego komentarze są porażające.

Żebyś poroniła s*ko.

Żeby Twój bękart urodził się martwy.

Reakcja gwiazdy na sytuację jest godna podziwu. Zachowała zimną krew i upubliczniła na Instagramie wołający o pomstę do nieba komentarz.

 

Hejt w sieci to poważny i niestety wciąż nasilający się problem. W miniony weekend Joanna Koroniewska ujawniła, że życzono jej poronienia. Okazuje się, że podobne zachowania są w sieci bardziej powszechne, niż mogłoby się nam wydawać. Równie skandaliczne komentarze musieli czytać pod adresem swojego dziecka aktorzy Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch. Para zdecydowała się opublikować w sieci wizerunek i dane osoby, która na Instagramie życzyła śmierci malutkiej Nadii. „Zeby ci bachor zdechl na ajds chodzi o corke” (pisownia oryginalna) – pisała.

„Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy naszej rocznej córeczce śmierci na AIDS (nie umie nawet poprawnie napisać nazwy). Macie kontakt do jej rodziców? Przydałby się też prawnik, żeby ścignąć w sądzie” – napisał Kasprzykowski, publikując wizerunek dziewczyny. „Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie” – dodał aktor.

Okazało się, że to dopiero początek. Aktorska para dotarła do kolejnego konta, z którego podobnie życzono ich córce śmierci. Podobna pisownia może jednak świadczyć, że to ta sama osoba. Na profilu na Facebooku podpisuje się Anna Kwiatek. „Zeby ci corka dostala raka lub zdechla na ajds” (pisownia oryginalna) – komentowała na Facebooku.

Korwin Piotrowska pokazała twarz hejterki. „Wypisywała brednie”

Karolina Korwin Piotrowska walczy z hejtem w radykalny sposób. Kiedy dostaje obraźliwe wiadomości, upublicznia dane ich autorów. Nie inaczej jest w przypadku internautki, która – jak pisze dziennikarka – „siała chory ferment”.
Tak więc i ja upubliczniam po raz drugi twarz hejterki, która urozmaiciła mi 5 lat w sieci i nie boję się tego.
Mogę ponownie być wezwana na Policję i ponownie złożę jej wypociny, które mam wszystkie zapisane i mogę w każdej chwili zrobić wydruki.
Pani nazywa się Maria Pałac i mieszka w Krakowie.
Zostawiła w sieci tyle szamba, że zdrowemu na umyśle nie mieści się w głowie!
[18.07.2015] 09:55
czub w akcji
czub w akcji (15.07.2015.18 09:35):
czub opanował obsługę komputera i obsługę onetu!!Drżyj świecie w posadach,czub ma komputer i moc z nią!!Czub móżdżył i wymyślił jak dokopać.Czub wie,ze policji ma się nie obawiać bo policja czuba nie ruszy.

Czub do wariatkowa. 

[16.10.2016] 22:05

/-/
co ci do tego pijaczko (16.10.2016.15 17:27):
pilnuj swoich zdechlaków na cmentarzu! zaraz znicze im zapalisz pier..dolnięty swirze.

 

 

9 myśli na temat “„Chamstwu w życiu, należy się przeciwstawiać siłom, i godnościom osobistom” – Jasio Kobuszewski do W.Gołasa

 1. Nie wiem skąd się bierze tyle nienawiści do bliźniego. Żal mi tych ludzi, oni są kierowani złym duchem. Jestem osobą głęboko wierzącą i wiele słyszałam oraz czytałam. Te wszystkie złorzeczenia i przekleństwa są bardzo niebezpieczne ponieważ rzucają je osoby, których dusza jest ogarnięta przez złego ducha. Nie wiem jak jest u Ciebie z wiarą, ale proponuję byś się pomodliła za tą hejterkę i za siebie oraz bliskich by Duch Święty uwolnił Was od tych wszystkich złorzeczeń. One mogą mieć katastrofalne skutki.
  To jest okrutne, sprawianie przykrości, nie potrafię tego zrozumieć dlaczego tak się dzieje. To są osoby, które cieszą się czyimś nieszczęściem, karmią się słabościami i niepowodzeniem innych. Sami mają ze sobą poważne problemy, niską samoocenę, tymi hejtami się dowartościowują. Bardzo trudny i smutny temat. Natomiast wszystkie sławy jako osoby publiczne mają największy kontakt z tego typu atakami 😦

  Polubienie

  1. Pomodlę się jak Gabi piszesz. Ja też nie wiem jak można po takim hejcie spojrzeć sobie w twarz w lustrze i zasiąść z rodziną do Wigilii i innych świąt. Jak można iść do kościoła na mszę, kiedy zostawia się w sieci takie szambo.
   To jest dla mnie nie do zrozumienia.
   Pozdrawiam Ciebie serdecznie 🙂

   Polubienie

   1. Myślę, że jeśli faktycznie kieruje tymi osobami jakieś zło, to oni raczej nie chodzą do kościoła lub bardzo rzadko i są samotni. Poprzez takie zachowania oddalają się od Boga i jak się w porę nie otrząsną, to są straceni i nic im nie pomoże. Z resztą zdjęcie tej na pozór sympatycznie wyglądającej pani ukazuje jej wnętrze w oczach. Zobacz sagulo z jej oczu bije zło.

    Polubienie

   2. O właśnie o to chodzi, taka słodka, że aż mdła 😦 dlatego tak jak mówię postaraj jej się wybaczyć i pomódl się za nią oraz za swoją rodzinę. Poproś Ducha Świętego by Was uwolnił i ochronił przed złym duchem i by ją tez uwolnił i pomógł jej odnaleźć w swoim życiu Boga. Na internecie możesz znaleźć takie modlitwy o uwolnienie lub egzorcystyczne. Sama czasem odmawiam i to pomaga w różnych sytuacjach 🙂
    Wiem, że to co piszę może brzmi nieco dziwnie, ale uwierz mi czuję, że to pomoże.

    Pozdrawiam Cie serdecznie i powodzenia życzę 🙂

    Polubienie

   3. Pan Jezus uczy nas jak wybaczać ludziom i współczuć im oraz pomagać w zbliżeniu się do Boga, więc kto wie może ona trafiła na Ciebie i dzięki Tobie odzyska spokój 😉
    Oby się udało, powodzenia, przesyłam Ci całe mnóstwo dobrej energii i miłego popołudnia życzę 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s