Demony to anioły, które się zeświniły z pychy. Autor: Piotr Pawlukiewicz

Matulku jakbym chciała przestać pisać o polityce, ale się nie da!

Ledwo otworzę oczy i włączę media i już się dzieje i jest granda – banda i odpoczynku od tego nie ma!

Dziś został wyemitowany clip z naszymi starszymi i młodszymi aktorami, którzy wypowiedzieli się za wolnymi sądami.

Po wysłuchaniu tego klipu autentycznie stanęły mi ćwieki w oczach, bo się po ludzku wzruszyłam.

Jednak za chwilę doszłam do wniosku, że takie akcje już są od dwóch lat daremne, bo ten rząd nikogo już nie słucha i z nikim się nie liczy.

Dopadła ich pycha i woda sodowa uderzyła im do tych pustych, prymitywnych głów!

Za chwilę w Sejmie procedowano nad przepchnięciem ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa i śledziłam twarze – te po prawej stronie.

Mają większość, a więc są pewni, że wszelkie ustawy są w stanie przegłosować.

Obserwowałam uważnie, bo kamera pozwalała – twarz wielce zadowolonego i mściwego Prezesa.

Ach te jego malutkie łapki tak się jedna o drugą gładziły, aż wzięło mnie obrzydzenie.

Jego oczęta śmiejące się z opozycji tak wyraźnie pokazują, że on ma opozycję tam gdzie słońce nie dochodzi.

Ten pieszczoszek, tak otoczony przez przybocznych, którzy co chwilę dochodzą do niego – podpowiadają, radzą się, a także pokazują memy w sieci, co świadczy o tym, że wszyscy wchodzą mu w de… – bez wazeliny!

Ustawę oczywiście przegłosowano i wielu ludzi w Polsce nie zdaje sobie sprawy z tego, co się od dzisiaj może wydarzyć?

Nie wiedzą, że oto ten nierząd naszykował na zwykłych Obywateli celę +

Za każdą krytykę na Facebooku, czy Twittrze mogą być wezwani do Prokuratury lub na Policję i zostaną im przedstawione zarzuty!

Wiem coś o tym, bo tego doświadczyłam w 2017 roku już!

Za krytyczny wpis o rządzących zabrano mi komputery na 6 tygodni, bo mnie taka jedna zadenucjowała, taka współczesna szmalcowniczka z Krakowa Maria Pałac!

Po przegłosowaniu tej ustawy kamera przybliżyła twarz Zbigniewa Ziobro, który miał taki uśmieszek perfidny na twarzy – mówiący o tym, że teraz mam wszystkich w łapie i z każdym mogę zrobić, co mi się zamarzy!

Od chwili podpisania ustawy przez „Prezydenta” – Polaku nie czuj się bezpiecznie, bo mają nas wszystkich w sidłach i swoich łapach.

Jake nas czekają czasy?

Łatwo przewidzieć, ale trzeba myśleć i wiedzieć, że oto zabrali nam demokrację i nas zniewolili jak w PRL-u.

Zastanawia mnie fenomen tego „małego”, bo ani wykształcony, ani mądry, bo strateg z niego żaden, a tylko farciarz!

Czego boją się jego ludzie i dlaczego się tak go boją?

Może mi to napiszecie o co w tym chodzi? O kasiorę jeno?

A może jest głębsze dno – homo niewiadomo!

Znalezione obrazy dla zapytania kaczyńskiw sejmie

 

 

39 myśli na temat “Demony to anioły, które się zeświniły z pychy. Autor: Piotr Pawlukiewicz

 1. Pomyśl, że Stalinowi tak włażono w tyłek, a gdy umierał nikt nie odważył się mu pomóc – tak byli przekonani, że ożyje i ich zbeszta.

  Polubienie

 2. Na wstępie mała prośba, nie publikuj zdjęcia tego gówna, bo widok tego osobnika podnosi ciśnienie bardziej niż kawa. Już po wolnych sądach, PiS razem z Kukizem wszystko ślicznie załatwili. Teraz jebany kaczor razem z Ziobrą będą sądzić opozycję i każdego kto im się spróbuje postawić. Jeszcze tylko media im zostały i internet i już będą mieli wszystko w swych parszywych łapskach.

  Polubienie

  1. Te rączęta chciałam pokazać, co się żadną robotą nie skalały! Trudne czasy nas czekają i trzeba postawić pytanie – co jeszcze nam zabiorą! Wone sądy już nam wczoraj zabrali i mniemam, że uchwalą ustawę, że codziennie będziemy musieli się stawić w kościele i dać na tacę!

   Polubienie

   1. Mnie nawet i to by nie zdziwiło. Teraz biorą się za tych którzy im nie pasują, z Owsiakiem na czele. Będą się mścić i deptać każdego kto stanie w opozycji do świętego Jarosława.

    Polubienie

   2. Wiesz, dziś z ciekawości przeglądałem różne sondaże i wyobraź sobie, że tylko w tych pokazywanych w TVP tak im wspaniale idzie i mają olbrzymią przewagę nad resztą! Są i takie sondaże które dają im 34-35%! A w TVP to już i 50% przekraczali 🙂 Aż dziw że nie sto, skoro Kurski je zamawia 🙂 🙂

    Polubienie

   1. Jak nie oni to historia ich rozliczy jako szkodników Polski. Dziś widziałem jak Błaszczak z mównicy grzmiał jaki to Jaruzelski był, a tego co sami wyprawiają już nie widzą!

    Polubienie

 3. Powiem Ci Sagulo, że zmroziła mnie Twoja informacja o zabraniu Ci komputerów, nie sądziłam, że tak mogą zrobić, dobrze, że wszystko się uspokoiło, bo mogłoby być nieciekawie. W sumie to dochodzę do wniosku, że skoro polityka ma mnie w głębokim poważaniu, to ja ja też i dlatego nie piszę na ten temat u siebie na blogu. Jest tyle ciekawych i ważnych tematów, że po co sobie zdrowie psuć i nerwy targać.

  Polubienie

  1. Ja nie umiem nie interesować się polityką. Chodzi mi o mój kraj, który tak skutecznie zepsuli. Ludzie chcieli zmian, to prawda, ale te zmiany nie są po ich myśli! Wszystko poszło w inną, ciemną stronę 😦

   Polubione przez 1 osoba

   1. No tak masz rację Sagulo, nasz kraj, a jakby nie nasz, smutne, możemy mieć tylko nadzieję i prosić Boga by pomógł naszemu krajowi się otrząsnąć i stanąć na nogi i by chronił go od wszelkich nieszczęść i katastrof

    Polubienie

   1. Tak wiem Sagulo, zbieram się i ciągle coś mi wypada. Będę musiała się wziąć za siebie i bardziej poukładać ten mój rozszalały harmonogram, bo tematy mi się kłębią w głowie, a ja nie mam czasu tego przelać na klawiaturkę 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s