Kaja Godek – mam dla niej propozycję!

Dzisiejsza „Kropka nad i” prowadzona przez Monikę Olejnik i dzisiejsi jej zaproszeni goście, to Joanna Wielgus z Nowoczesnej i Kaja Godek, ślepa obrończyni wadliwych płodów.

Dyskusja o tym, czy kobiecie wolno podjąć decyzję o aborcji dziecka z mózgiem na wierzchu, z czterema rękoma i nogami i o takim dziecku, które po porodzie będzie żyło godzinę po porodzie, a może tylko kilka dni.

PiS i Kaja Godek uważają, że matka powinna taką ciążę donosić mimo, że badania prenatalne jasno i wyraźnie mówią, że takie dziecko ma małe szanse na przeżycie.

W dzisiejszej :Kropce na i” – Kaja Godek miała swój monolog, że nawet Monice Olejnik trudno było się przebić.

Ta kobieta ma tak wyprany mózg, że staje się wręcz żałosna. Zachowuje się jak dr Mengele i skazuje polskie kobiety na wielkie męczarnie i nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne.

Nie dopuszcza do siebie tego, że to K o b i e t a – przede wszystkim decyduje o tym, czy urodzi takie dziecko z mózgiem na wierzchu – cyborga, czy też się poświęci i donosi taką ciążę do końca.

Dlaczego też kościół i księża się w to wtrącają skoro wiadomo, że to nie Kobiety są w ich kręgu zainteresowań, a raczej małe dzieci!

Kaczyński, który nigdy nie społodził dziecka wypowiada się, że takie chore dziecko należy urodzić i je ochrzcić i pochować!

Ta nawiedzona kobieta uważa, że Polki idą na aborcję tak często, jak chodzą do kosmetyczki i nie dopuszcza do siebie tego, że taki zabieg jest ogromną traumą dla każdej Kobiety.

Popiera biedna doktora Chazana, który na starość się nawrócił, kiedy w okresie swojej lekarskiej praktyki wykonał tysiące aborcji, a mimo to, dla Godek jest on autorytetem.

Moja Córka dwukrotnie urodziła swoich Synów, którzy w Jej łonie byli nie do końca zdrowi. Lekarze mówili, że nie dają szans na przeżycie i tylko od Niej zależało, czy te ciąże donosi.

Nikt nawet nie zająknął się, aby dokonała aborcji, bo to był Jej i tylko Jej wybór.

Chłopcy żyli tylko godzinę po porodzie, ale gdyby przeżyli, to tylko z respiratorem.

Chcę podkreślić, że  do Kobiety należy decyzja o aborcji, a nie do polityków do jasnej cholery.

Nie będę tu – na blogu prezentowała uszkodzone płody, bo to jest traumatyczny widok i nie chcę nikomu popsuć śniadania, obiadu, kolacji!

Jedno chcę podkreślić, że nawet kiedy urodzi się wadliwe dziecko z wielkim uszkodzeniami i przeżyje, to ta partia będzie miała w nosie takie dziecko i jego matkę. Nie otrzymają od państwa żadnej pomocy!

Jawi się więc hipokryzja tej partii i ogromne zakłamanie.

W każdym zakątku świata, kiedy rodzą się dzieci odbiegające od normy, to są one szykanowane, mordowane, opuszczone i na wstępie wkleiłam clip Martyny Wojciechowskiej, która zrobiła reportaż o dzieciach – albinosach, odsuniętych od swojego środowiska, rodzin i skazane na samotność.

Niech mi tu Kaja Godek przestanie pitolić, że takie dzieci są otoczone opieką!

Przeczytajcie, co czują kobiety, które wiedzą, że ich dziecko umrze!

Na to Kaja Godek i PiS skazują polskie Kobiety!

Kaja Godek ma pretensje do losu, że urodziła dziecko z zespołem Downa i mści się na innych kobietach,

Mam dla niej propozycję, aby przygarnęła wszystkie takie odrzucone dzieci i niech poprosi partię PiS o dofinasowanie takiego domu dla niechcianych dzieci!

Ciekawe, czy dostałaby od tej partii jakiekolwiek pieniądze – figa z makiem i znalazłaby się z ręką w nocniku!

W końcu ktoś napisał to dosadnie –

 

19 myśli na temat “Kaja Godek – mam dla niej propozycję!

 1. Jeśli chodzi o aborcję, to jestem za utrzymaniem obecnego stanu, ale już słyszałem że PiS pod naciskiem biskupów pracuje nad usunięciem jednego punktu, tego który zezwala na usunięcie chorego płodu, więc podejrzewam, że kobiety niebawem wyjdą na ulice… Wypowiedzi posłów PiSu ogólnie budzą obrzydzenie, ciemnogród wali im z mord aż strach, a kler dodatkowo ich motywuje…

  Polubienie

  1. Jestem też za utrzymaniem dotychczasowego stanu tak jak Ty Stanisławie. To był sensowny kompromis. Zdaje się, że kobiety na ulicę wyjdą i zrobią raban. Ile to coś zmieni to nikt nie wie, ale może się cofną! Już raz tak było!

   Polubione przez 1 osoba

  2. I jeszcze oburzająca wypowiedź senatora PiS:

   Odpowiedź Jana Marii Jackowskiego na pytanie o zakaz aborcji przejdzie do historii. Senator PiS powiedział, że kobiety zmuszane do porodu śmiertelnie chorych dzieci powinny mieć pretensje do natury, nie do polityków.

   Polubienie

 2. Oj bardzo trudny temat poruszyłaś Sagulo. Powiem Ci, ze ja jestem poniekąd rozdarta. Z jednej strony rozumiem oburzenie kobiet dotyczące zakazu aborcji zwłaszcza dziecka chorego lub pochodzącego z gwałtu. Jednak od jakiegoś czasu jak już Ci wspominałam bardzo pogłębiła się moja wiara i relacje z Panem Bogiem. Otwarły mi się oczy i wnętrze na wiele problemów tego świata.

  Otóż to nie jest wina tych nienarodzonych, że są zdeformowane, mają poważne wady genetyczne lub są ofiarami pochodzącymi z gwałtu, one same tego nie wybierają. To nie jest też wina Pana Boga, którego często wszyscy obwiniają o wszelkie nieszczęścia. Myślę, że każdemu poczętemu człowiekowi (dla niektórych, to tylko płód, ale jest to tak naprawdę nowe życie) należy się szacunek i godne potraktowanie. Nie byłam nigdy w takiej sytuacji i raczej już nie będę, ale podejrzewam, że kobieta, która podda się aborcji nie będzie już nigdy w pełni szczęśliwa, pozostawi to na jej psychice ślad, może nawet większy niż gdyby urodziła i dziecko by zmarło. Jest wtedy szansa na przytulenie tego biednego maleństwa, ochrzczenie go, godne pochowanie, właśnie z należytym szacunkiem. Wtedy jest szansa, że po minionej żałobie i bólu związanym z utratą dziecka kobieta zazna spokój ducha, wiedząc, że ciałko jej maluszka nie zostało wyskrobane i porzucone gdzieś w śmietniku wraz z innymi 😦
  Dziecko pochodzące z gwałtu można przecież oddać do adopcji, nie musi się go od razu zabijać. Jest wiele rodzin, które marzą o dziecku, ale że nie mogą mieć swojego, to są gotowi pokochać i takie porzucone.

  Jednak uważam, że rząd nie powinien decydować i ingerować w tak osobistych i intymnych sprawach społeczeństwa, Jest to sumienie i indywidualne podejście każdego człowieka. A skoro chcą wprowadzić zakaz aborcji, to powinni doszlifować całą ustawę i objąć szczególną opieką kobiety, które zdecydują się urodzić i ewentualnie wychować chore dzieci. Najprościej jest czegoś zakazać, po co się głowić nad doskonaleniem i rozwiązaniem sporu.
  Obawiam się, że tą ustawą o zakazie aborcji otworzą tylko wrota do zysku dla tych wszystkich organizacji podziemnych, bo kobiety jeśli będą chciały to usuną ciążę, te biedniejsze w tragicznych warunkach z opłakanymi konsekwencjami, a te bogatsze w prywatnych i zagranicznych klinikach, gdzieś gdzie to jest dozwolone.
  Ech, dlaczego ludzie sami sobie tak komplikują życie, nie mogę tego zrozumieć.

  Polubienie

  1. Gabuniu to, że rodzą się zdeformowane dzieci tak bardzo, że nie przypominają człowieka, a raczej potworka, to nie jest wina Pana Boga i niczyja. Czasami tak się dzieję, że chromosomy ,żeńskie i męskie są jak kartka, która w pewnym miejscu się zawinęła i pogniotła i te choromosomy nie mogły się spotkać.
   To jest bardzo delikatny temat i uważam, że nigdy nie zostanie rozwiązany. Ludzkość powinna szukać najlepszych rozwiązań, aby nie wyszedła na kanalię.
   Masz rację, że dzieci z gwałtu powinny być rodzone, ale to też nie jest takie proste, bo kto będzie kazał rodzić 12 letniej dziewczynce. Zamiast się kłócić w tej polityce, to powinno się opracować nienaruszalny kompromis. Uważam, że jeśli w łonie mamy rośnie dziecko bez mózgu, to nie powinno się jej kazać na to patrzeć.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Ja to wszystko rozumiem i po części się z tym zgodzę co piszesz Sagulo, To, że dzieci rodzą dzieci nie jest dopuszczalne i nasz rząd powinien się poważnie zastanowić nad tym jak ten problem rozwiązać, może porozumieć się z innymi krajami, w jaki sposób oni sobie z tym radzą. Nie wiem, jest mnóstwo różnych możliwości, tylko trzeba chcieć, a z tym już jest dużo gorzej.

    Polubienie

   2. A no właśnie Gabuni, bo trzeba szukać wzorców i wypracować kompromis, a nie wciąż wracać do tego jakże przykrego tematu! Myślę, że jak chcą coś znowu zmontować w Polsce, to przykrywają to tematem aborcji! Trochę dziś się wystraszyli, bo ludzie młodzi wyszli na ulicę. Już nie moherowe berety, a młodzi!

    Polubione przez 1 osoba

   3. Mnie najbardziej martwi to, że aby osiągnąć zamierzony cel i coś wyegzekwować od rządu trzeba wyjść na ulicę i manifestować, a co dalej, czy następnym krokiem będą zakładnicy, a potem będą zabijać? Ludzie zaślepieni swoimi poglądami są gotowi zrobić wszystko.

    Polubienie

 3. Aborcja… Kiedykolwiek ten temat wypływa, bocznymi drzwiami wypuszcza się z sejmu jakąś ustawę, która uderza w społeczeństwo. Ludzie tego nie zauważą, bo na ustach wszystkich jest ABORCJA. Taki myk „naszych” polityków… zauważyliście?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s